Білочкой назви• 14 августа в 11:20
Где купить семена необычных цветов?
Хочу что-то экзотическое на дачу. У кого-то есть проверенные места?
Лінива, не каюсь• 14 августа в 11:36
в інстаграмі бачила Насіванки (від Іванки) якось так.
Вона і збирає сама і всяке цікаве можна придбати.
В мене перед будинком пустир, то теж думаю, що і де такого цікавого прикупити (правда там без поливу, степ, то не знаю що там зможе прижитися.
Поки тільки дивлюся) Мальви ходю сама збираю насіння.
НеКонец-Света• 14 августа в 11:37
Ответ дляЛінива, не каюсь
то ваш вихід зробити Мавританський газон, погугліть
Папобус• 14 августа в 11:50
ботанічний сад Гришка декілька разів на рік продає посадний і посівний матеріал екзотичних рослин, стежте за їх групою у фейсбуці