Пирожкиня• вчера в 21:18

Залишити чи повернути

Отримала замовлення сьогодні. Одразу сумнівалась чи замовляти, але замовила.
Такий костюм. Колір не дуже подобається, як думаєте, може "старити"?
Можу повернути, от думаю.
Зробіть вибір:
вже голосів: 42
Залишити
Повернути
Результат
Щастя-здоровля• вчера в 22:39
Ответ дляПирожкиня
Лише до цього взуття не буде, бо костюм тепліший, взуття літнє.
На Вас краще, ніж на моделі.
Якщо зручний костюм, лишайте.

Бабуся Бетман• вчера в 22:39
Ответ дляПенек Возмездия
Який аргумент? То така ж ваша думка. Вам не подобається чорний одяг. Але різниця в тому, що ті люди не питали вашої думки, а автор спитала.
Ну а вы прям такой спец,чтоб комментарии писать,я заметила. Особенно с мыслью про СССР.
Небоброїдка• вчера в 23:03
Ответ дляБабуся Бетман
Кому Вы пытаетесь что-то объяснить? Там же все бесполезно.... Специалист по ’теткам з СССР’ не аргументирует свои комментарии.
Мост_Устал• вчера в 23:06
Ответ дляБабуся Бетман
Я не критиковала, а привела аргумент в защиту цвета костюма автора.
Какую вам тётеньку из СССР он напомнил?
Я и написала-в те времена и цвета такого не знали. Хоть бы уже не рассказывали.
А в те времена какие цвета были ,по вашему?
Планшетница• вчера в 23:14
Ответ дляЩастя-здоровля
На Вас краще, ніж на моделі.
Якщо зручний костюм, лишайте.
Зайшла це написати) Справді, Авторко, сидить добре) А от чи личить колір, Вам видніше. Можна й костюмом носити, й окремо. Ще й 400 грн. А склад який?
Сижу_и_плачу• 2 часа назад
Ответ дляПирожкиня
вы не рыжая, возвращайте.
Он на вас отлично сидит, но красит ли? Я бы вернула.
Мама Чели• 50 минут назад
Автор, на вас чудово сидить, мені дуже подобається! Колір теж, я як раз собі такий педикюр і манікюр зробила. Люблю зеленуватий, гірчичний, коричневі відтінки, дуже стильно❤️