Воленс-неволенс• вчера в 20:28
Історія року без лаку для нігтів
Рік тому вирішила зробити паузу з лаками для нігтів, без кольору було нудно. Здивована, що нігті почали краще виглядати. У кого є подібний досвід?
Коленная ложечка• вчера в 20:32
Ніколи не покривала
Здорові, гарні нігті
І голова не болить, як в синіх бабів під моїм коментарем
Здорові, гарні нігті
Ні за холодну воду• вчера в 20:31
Никогда не наращивала. Я олдскульная. Покупаю новые лаки раз в неделю.
Квітнева Іванівна• вчера в 20:31
Крашу время от времени обычным. Не делаю опил, как делают мастера, чтоб база держалась. Поэтому ногти, ттт, отличные!
годовасик• вчера в 20:33
Мені більше з покриттям подобається, але раніше інколи через роботу не можна було, не помітила щоб без покриття нігті кращі
Біток чи ефір?• вчера в 20:33
Ответ дляДобродійка
Я уже наигралась в эти клин герл и буду снова покрывать гель-лаком😄
Подажите. Автор только узнала
Сиренькая• вчера в 20:33
Счастливые люди, что могу сказать.
Я не могу без ногтей в силу работы.
Свои тряпочки с папиросную бумагу отродясь.
Я не могу без ногтей в силу работы.
Этожзвяздаяегообожаю• вчера в 20:33
Ответ дляБлакитне небо
Я так 2 года, на работе нельзя. Красивые крепкие стали
У мене від природи вони тонкі, з чого їм окріпнути, це генетика
годовасик• вчера в 20:33
Ответ дляДобродійка
Правильно
Добродійка• вчера в 20:33
Ответ дляБіток чи ефір?
Подажите. Автор только узнала
Я походила с 2022 без покрытия, надоело😄
Алина-1240• вчера в 20:35
У меня без покрытия короткие огрызочки не позволяющие отрастить 2 мм длинны даже. Посему покрываю и не морочусь
Этожзвяздаяегообожаю• вчера в 20:36
Це, якщо сидиш цілий день в телефоні пальчиком водиш, а якщо то вишні, то борщ, то гриби чистиш, а на завтра на роботу і ти пів ночі їх відбілюєш, пиляєш, ні, я ходила 40 років з цим гемором, а ще кутікула завжли задирається, не хочу. Не стають вони міцнішими, це генетично закладено, як волосся.
На пів ставки• вчера в 20:47
Лет 5-7 вообще не крашу. Да, ногти лучше. Лучше - в смысле исчезли неровности, которые были при постоянном использовании обычных лаков. Плотные они у меня и были всегда.
Маруська Му• вчера в 21:22
В мене нігті гарніші з покриттям. Рівніші. Довгі. Вобщем, мені норм з гель лаком
Нарощення і укріплення не роблю
ХаДиДиШь• 57 минут назад
Больше года не покрываю ни руки, ни ноги, не хочу, ногти гладкие блестящие, крепкие стали, срезаю под ноль. Да, иногда хочется длинные яркие, но понимаю, что не хочу портить то, что так долго восстанавливала