Упругая попка• сегодня в 13:39
Сито для протирання пюре
Вітаю.Дівчата, можливо хтось має сито для протирання пюре,та можете порадити яке придбати,якої фірми? щоб добре протирало як свіжі фрукти та овочі ,так й тушковані?Додам фото ,щоб розуміли про яке сито йде мова🙏
Упругая попка
• сегодня в 13:41
Готую багато кетчупу на зиму,для родини .Блендером перебивала ,протирала через друшляк....але це дуууууже довго...((
Міряю від одиниці• сегодня в 13:42
Ответ дляУпругая попка
Знімайте шкірку з помідорів до подрібнення
Упругая попка
• сегодня в 13:42
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Свіжі овочі можна лише потерти. А чим вам блендер не вгодив?
Якби мова йшла про блендер,я запитала б саме про нього...
Швидкоруч• сегодня в 13:43
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Блендер з шкірою перемелює
САМ_ТАКОЙ• сегодня в 13:43
Ответ дляУпругая попка
Якщо Вам лише для кетчупу, то набагато швидше справиться шнекова соковіджималка. Вона відділить шкурки і насіння.
САМ_ТАКОЙ• сегодня в 13:44
Ответ дляУпругая попка
Я вже зрозуміла.
ПП-шница• сегодня в 13:51
Я перебиваю блендером в чаше, а потом погружной ногой пюрирую и никаких шкурок и семечек нет. Гомогенизированое выходит.
СонячнаДівка• сегодня в 13:52
Ответ дляУпругая попка
Чем долго?
Я именно так и делаю, очень быстро.
Причем посуды потом мыть минимум
Я именно так и делаю, очень быстро.
Причем посуды потом мыть минимум
Всюди влазю• сегодня в 13:53
Это игрушка, перетереть пару помидорок для пасты ал помодоро. Если Вы кетчупа делаете пару литров задолбетесь перетирать, блендер и сито покажутся раем. Соковыжималка наше фсьо. И сок, тебе, и кетчуп, и паста томатная.
Пыс. Я по жлобски жмых еще раз запускаю в соковыжималку, что бы все до капельки выжать.
СонячнаДівка• сегодня в 13:54
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Очень быстро забивается. Чистить ее прийдется часто.
Много возни.
отказалась от такого способа.
Блендер, мелкое сито, если сильно хочется могу еще и жмых отжать через кусок х/б ткани.
Много возни.
отказалась от такого способа.
Калинові вуста• сегодня в 13:55
В мене таке, х з яка фірма. Помідори, обліпиху, ще щось робила. Мені подобається, але не багато роблю.
Для яблук, давилка для картопляного пюре
Асталависта бэйби• сегодня в 14:01
в мене мама перетирає через звичайний друшляк, тільки не дирчастий, а з металевої сітки, тре товкачем, у якого робоча поверхня не рівна, а у формі шляпки гриба, хоч і примітивно виглядає, але все дуже швидко й ефективно, хоч є й соковитискач, й блендер, але при готуванні овочевих/фруктових пюре чи соусів вони поступаються примітивному кухонному приладдю
КохайтесьЧорнобровi• сегодня в 14:10
Ответ дляУпругая попка
Я так і роблю, не знаю, як саме Ви перетираєте, але я для себе знайшла зручний і швидкий спосіб - це пюре після блендера в друшляк, беру черпак і ним круговими рухами розтираю по друшляку, дуже швидко виходить, жмих лишається сухий, на друшляку - викидаю в смітник, далі знову цим друшляком набираю пюре і т.д.
САМ_ТАКОЙ• сегодня в 14:16
Ответ дляСонячнаДівка
Много возни.
отказалась от такого способа.
Много возни.
отказалась от такого способа.
Дивно, в мене не забивається. У Вас електрична, чи Ви про насадку до мясорубки?
СонячнаДівка• сегодня в 15:01
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Я делаю так же.
СонячнаДівка• сегодня в 15:02
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Электро.
Какая у вас?
Давно без алко• 2 часа назад
Ответ дляУпругая попка
Мешок из под сахара мама использует на кетчуп.