месяцкие• 56 минут назад
Киев-Кишинев-Турція
Дівчата, хто їздив, порадьте, будь ласка.
Якщо їхати до Кишинева автобусом, а далі літак на Турцію.
Скільки вимагають мати з собою готівки в день? Якщо оплачений готель та є квитки туди і назад? Читала, що якщо готівки не буде то можуть не пропустити.
месяцкие
• 26 минут назад
Ответ дляСиреневая цапля
Хто питає, хто не пропускає?
Ну читаю, що потрібно для перетину кордону. Страховка, готівкові кошти
Сиреневая цапля• 17 минут назад
Ответ длямесяцкие
Ніколи ніхто ніде не питає. Хіба в іншу сторону, щоб було в межах допустимих без декларування