Чемна панночка• сегодня в 12:01

Мами дітей молодшої школи, як ходити на роботу?

Мами дітей до четвертого класу, у яких чоловік цілий день працює, і немає підстраховки чи бабусь, що робити, як вчитися чи працювати, якщо ту дитину потрібно забрати о 12-13? Я не знаю, я в якомусь трохи ступорі, тому що зараз дитина до 7 в садку, останній рік. А потім як? Забити на все і знову вічний декрет?
НашлаПерепискуМужа• 1 час назад
Ответ дляЧемна панночка
В групах телеграму я уже давно понаписувала. Таке відчуття, що всі там повимирали, ніхто не відзивається тіки якісь неадеквати- мужики лізуть в особисті повідомлення .
В фб переважно, не в телеграм

автор Чемна панночка • 1 час назад
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Так. Без бажання але був. На той момент діагнозу ще не було. 2-3 клас вчились змішано: 1-2 тижні онлайн і 1 тиждень очно на 3 уроки. То ж не було проблем. А з 4го вийшли очно і стало важко. Тоді і встановили РАС. Але маю сказати, що він не сильно відрізняється від інших дітей. Тільки не вміє захищатись, швидко стомлюєтьсяі чуть що не так зразу в сльози. А так бігає, стрибає, сміється, говорить часом навіть забагато.
А в якій країні ви були оцей маленький період? Ваш син розумів в першому класі вже інструкції чітко і говорив теж чітко?
НашлаПерепискуМужа• 1 час назад
Ответ дляЧемна панночка
Так, з мовою у нього ок. У нього 84.5. Це не складна форма. Але чем старше, тим видніше відмінності (якщо в курсі). Закордоном в місцеву школу не ходив, вчився на тих тижня, що онлайн. Через дитину і повернулись. Тут краще спілкування. У нього мови погано йдуть.
НичеНипанимаю• 43 минуты назад
Ответ дляSvitlo_
Автор за кордоном. От мені цікаво чому автор пише на українському форумі
А почему она не может тут писать?
НичеНипанимаю• 40 минут назад
Ответ дляЧемна панночка
Я не так давно поїхала. Насиділась в підвалі, і постраждати встигла від тих обстрілів, якщо вам так буде спокійніше на душі😉
Здесь выехавшие , как красная тряпка для быка
Автор полно заграницей наших украинок, которые хотят подзаработать. Возможно сможете найти кого-то не за все деньги мира
У вас только 2 варианта или не работать, или искать няню
автор Чемна панночка • 28 минут назад
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Дякую вам за відповідь) моя дитина навіть з рідної мови складає по 3 слова докупи, без відмінків, і так, теж не вміє захищатися.
автор Чемна панночка • 24 минуты назад
Ответ дляНичеНипанимаю
Да, это или только няню найти не за все деньги мира (с нашими договариваться) или переходить на удалёнку, потому что все что я заработаю все уйдет на няню (если брать по местным ценам)
Винник• 14 минут назад
Автор, у меня ребенок проболел весь садик и почти всю младшую школу.Спасла ситуацию только работа на удалёнке и приходящая иногда учительница, которой я очень дорожу и она для меня святая! Больше вариантов никаких нет, так как если ребенок заболеет я должна быть на подстраховке дома.Никакие продленки в школе не помогут
НашлаПерепискуМужа• 13 минут назад
Ответ дляЧемна панночка
У мене говорить добре але відмінки і наголоси плутав (зараз вже значно менше). В 2 класі писав: 1 лЕстопада. Минулого року в 5 класі пішли оцінки то вже має 10 з української мови.

НашлаПерепискуМужа• 9 минут назад
І ще, пошукайте або напишіть в фб групі Аутизм в Україні. Там є особливі мами з різних країн. Може щось порадять корисне.
автор Чемна панночка • 9 минут назад
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Дякую за пораду!
автор Чемна панночка • 5 минут назад
Ответ дляВинник
Кроме болячек, ещё ж и летние каникулы. Я о них забыла(