sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff

Советчица - Еда, Кулинария - Десерты
anonim_40
Помаранчова душа• 03 октября в 15:55

Не розумію, як домашні торти можуть бути дешеві

Перемазала вчора вафлі сгущенкою. Собівартість 300+ грн. Альо, собівартість!!!
В той же час мені знайомі і колеги постійно кажуть, а шо там робити, і скільки там піде тих грошей... Нібито дешевше вже нікуди, це ж просто вафлі.
woman_facepalming 17 like 12 face_with_tears_of_joy 4
216 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
» »|
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 8
anonim_40
автор Помаранчова душа • 03 октября в 15:56
1
Смачно, звичайно. Але ж не дешево зовсім((
attached-photo
like 20 woman_facepalming 8


anonim_155
Вподобайден• 03 октября в 15:57
2
Чого так дорого. По чому ті вафлі і згущенка?
like 18 woman_facepalming 9
anonim_14
Байрактарна• 03 октября в 15:58
3
Всегда думала, что домашний торт- это когда знаешь про качество продуктов, из которых он сделан, а не про цену
like 37 face_with_tears_of_joy 1 woman_facepalming 1

anonim_55
Шалена красуня• 03 октября в 15:59
4
А ви цю собівартість сама собі намалювали?
Де там 300 грн взялось? Згущене молоко я вафлі і , може, масло. Які нах 300 грн?
woman_facepalming 16 like 16
anonim_198
На границе• 03 октября в 16:00
5
Ответ дляШалена красуня
А ви цю собівартість сама собі намалювали?
Де там 300 грн взялось? Згущене молоко я вафлі і , може, масло. Які нах 300 грн?
А сколько? Сгущенки 2 банки в среднем, это уже 100+, вафли хз сколько, ну пусть 50. И масло сливочное, если нормальное тоже 100+
like 20 woman_facepalming 10 face_with_tears_of_joy 1 dislike 1
anonim_40
автор Помаранчова душа • 03 октября в 16:00
6
Ответ дляВподобайден
Чого так дорого. По чому ті вафлі і згущенка?
Дорого?
2 пачки вафель - 98
Пачка масла 76
Банка іриски 78
Шоколадка 45
Пластівіці мигдалеві 12
309 грн без копійок
like 27 woman_facepalming 11 face_with_tears_of_joy 7 dislike 1
anonim_78
Луковая• 03 октября в 16:01
7
А в магазині такий торт буде коштувати більше тисячі, але по інгредієнтам питання
heart 9 woman_facepalming 3 face_with_tears_of_joy 2 dislike 2
anonim_102
Пушап Мі мі• 03 октября в 16:01
8
Домашній торт - це про смак та якість інгредієнтів. Дешево, якщо робити на совість, ніколи не було. Навіть 30 років тому - якісний домашній торт - це було дорожче, ніж купити. А зараз тим паче.
heart 12 like 5 dislike 1
anonim_155
Вподобайден• 03 октября в 16:02
9
Ответ дляПомаранчова душа
Дорого?
2 пачки вафель - 98
Пачка масла 76
Банка іриски 78
Шоколадка 45
Пластівіці мигдалеві 12
309 грн без копійок
Зачем туда масло? Беру 1 вафли 1 банка сгущенки. Можно украсить млжно нет. Но разлетается за 5 мин и без украшения.
woman_facepalming 23 heart 14 like 11 dislike 1


anonim_193
Не цілуюсь з бодуна• 03 октября в 16:02
10
Не можуть, не повинні і не коштувати, все.
anonim_193
Не цілуюсь з бодуна• 03 октября в 16:02
11
коштують
anonim_193
Не цілуюсь з бодуна• 03 октября в 16:06
12
Ответ дляВподобайден
Зачем туда масло? Беру 1 вафли 1 банка сгущенки. Можно украсить млжно нет. Но разлетается за 5 мин и без украшения.
Можна просто вафлі погризти. Навіщо ви ту згущонку туди пихаєте, ото вже
face_with_tears_of_joy 35 woman_facepalming 10 like 4 heart 4
anonim_40
автор Помаранчова душа • 03 октября в 16:08
13
Ответ дляВподобайден
Зачем туда масло? Беру 1 вафли 1 банка сгущенки. Можно украсить млжно нет. Но разлетается за 5 мин и без украшения.
І нащо туди сгущенка тоді. Та і вафлі зайві
face_with_tears_of_joy 12 woman_facepalming 6 like 4
anonim_40
автор Помаранчова душа • 03 октября в 16:08
14
Ответ дляВподобайден
Зачем туда масло? Беру 1 вафли 1 банка сгущенки. Можно украсить млжно нет. Но разлетается за 5 мин и без украшения.
Удалено администрацией...
anonim_169
Само_достаточная• 03 октября в 16:10
15
Ответ дляПомаранчова душа
Дорого?
2 пачки вафель - 98
Пачка масла 76
Банка іриски 78
Шоколадка 45
Пластівіці мигдалеві 12
309 грн без копійок
А что вы с маслом делаете?
woman_facepalming 8 face_with_tears_of_joy 6 like 4
anonim_155
Вподобайден• 03 октября в 16:10
16
Ответ дляПомаранчова душа
І нащо туди сгущенка тоді. Та і вафлі зайві
Поясните зачем там масло? Чтобы больше было? Он и так калорийный, сладкий, еще и жир туда, это же бомба замедленного действия для поджелудочной.
woman_facepalming 20 like 18
anonim_56
В курсі діла• 03 октября в 16:11
17
На эти деньги лучше спечь бисквит с чиз-кремом, намного вкуснее и полезнее.
like 13 woman_facepalming 5 crying_face 1 face_with_tears_of_joy 1
anonim_155
Вподобайден• 03 октября в 16:11
18
Ответ дляПомаранчова душа
Удалено администрацией...
6-7 коржей, или сколько там в наборе.
woman_facepalming 4
anonim_40
автор Помаранчова душа • 03 октября в 16:12
19
Ответ дляБайрактарна
Всегда думала, что домашний торт- это когда знаешь про качество продуктов, из которых он сделан, а не про цену
От і я сперечалася з колегою щодо собівартості тортів на замовлення. Вона каже, скільки там майстер використає продуктів - яйця, цукор і борошно. А заробить на цьому кілька тисяч.
А те, що з яєць, цукру і борошна торт не вийде, і слухати мене не хотіла
woman_facepalming 5 heart 2 dislike 1 face_with_tears_of_joy 1


anonim_83
Личко Невеличке• 03 октября в 16:12
20
Ответ дляНа границе
А сколько? Сгущенки 2 банки в среднем, это уже 100+, вафли хз сколько, ну пусть 50. И масло сливочное, если нормальное тоже 100+
Нормальне за 75 рошен. Для крема - супер, брати подорожче - це кредо життя?
like 7
anonim_120
Да_Я_Така_• 03 октября в 16:13
21
а как вы перемазали, сгущенка с маслом? как раз купила коржи ))
anonim_163
дамаАмстердама• 03 октября в 16:14
22
ну, не знаю
я вчера шоколадный пирог пекла
стакан кефира
мука какао сахар
сверху шоколадная помадка
like 9 face_with_tears_of_joy 2
anonim_40
автор Помаранчова душа • 03 октября в 16:14
23
Ответ дляПушап Мі мі
Домашній торт - це про смак та якість інгредієнтів. Дешево, якщо робити на совість, ніколи не було. Навіть 30 років тому - якісний домашній торт - це було дорожче, ніж купити. А зараз тим паче.
Я навіть іриску і масло брала середні по ціні, і то не дешево. Мовчу вже, якщо нормальні взяти.
woman_facepalming 5 like 5 crying_face 1
anonim_49
НуКаНаКа• 03 октября в 16:14
24
Ответ дляПомаранчова душа
Дорого?
2 пачки вафель - 98
Пачка масла 76
Банка іриски 78
Шоколадка 45
Пластівіці мигдалеві 12
309 грн без копійок
Можна було ще додати до мигдалевих пластівців, масла і шоколадки лоток лохини і лоток малини. І вийшло би без малого 600!
face_with_tears_of_joy 18 woman_facepalming 6 like 2
anonim_40
автор Помаранчова душа • 03 октября в 16:15
25
Ответ дляСамо_достаточная
А что вы с маслом делаете?
Те, що називають ’крем’ для торта. Бо роблю торт саме. А не солодкий бутерброд із вафель.
like 13 woman_facepalming 5 dislike 1
anonim_210
Королева краси• 03 октября в 16:15
26
Ну вот пражский рошен 500 г- 300+ грн, примерно как ваш
anonim_169
Само_достаточная• 03 октября в 16:16
27
Ответ дляПомаранчова душа
Те, що називають ’крем’ для торта. Бо роблю торт саме. А не солодкий бутерброд із вафель.
То есть, взбиваете масло со згущенкой?
like 1
anonim_177
Дрібка щастя• 03 октября в 16:17
28
Ніколи не зрозумію людей які пхають в цей торт масло, особливо коли воно по 100грн.
woman_facepalming 16 like 10 dislike 1
anonim_83
Личко Невеличке• 03 октября в 16:20
29
Ответ дляПомаранчова душа
От і я сперечалася з колегою щодо собівартості тортів на замовлення. Вона каже, скільки там майстер використає продуктів - яйця, цукор і борошно. А заробить на цьому кілька тисяч.
А те, що з яєць, цукру і борошна торт не вийде, і слухати мене не хотіла
Ну так воно і є. Вся домашня випічка завжди дорожче, це більше про якість продукту та особистий смак. Наприклад, я використовую домашній сир, який довго перебиваю блендером, замість сиркової маси з довгим списком інгредієнтів. Десь любимо ягід більше, десь шоколаду, десь цукру...... І в любий рецепт не додаємо горіхи, бо алергія у сина. І таким чином вибір за домашньою випічкою
heart 9
anonim_187
Карма хамелеона• 03 октября в 16:18
30
Ответ дляКоролева краси
Ну вот пражский рошен 500 г- 300+ грн, примерно как ваш
Пражский Рошен сухой, одни коржи бисквитные.
woman_facepalming 3 like 2
» »|
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 8
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого



Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff