КтоЕслиНеЯ• 24 апреля 2014
Як думаете, чи відповідае ця сумочка своїй ціні?
Ось нашла сумочки на Кідстафі, ваша думка чи відповідае вона своїй ціні? І чи ви б замовили таку, по такій ціні? Ціна 170грн. Показую що найбільше сподобались мені.
Результат:
вже голосів:
68 (54.4%)
Так відповідає, але я б не замовила.
50 (40%)
Ні, не відповідає.
7 (5.6%)
Так відповідає, я б замовила.
КтоЕслиНеЯ
• 24 апреля 2014
Кому не тяжко, чому на вашу думку не відповідає, дешево чи дорого?
Разведка Маша• 24 апреля 2014
сумочки страшненькие, откровенно говоря, и выглядят дешево . Может поищите еще?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 24 апреля 2014
не дорого ,но я б такую не носилв бы,уж очень дешево смотрится,на 170 грн
КтоЕслиНеЯ
• 24 апреля 2014
Ответ дляЛагшмивара
Как по мне, то на Али можно такую долларов за 5-7 купить...
З Алі потрібно чекати місяць два, а тут в наявності. Там ще скидка при покупці двох, тоді ціна 150грн. Наче і вигідна пропозиція)))
КтоЕслиНеЯ
• 24 апреля 2014
Ответ дляЖаклин
Первая вообще ужас ужасный, не обижайтесь но выглядят они очень дёшево, максимум 50грн...хотя я бы и за полтийник не купила бы.
Ой, а де ж зараз купиш сумочку за 50грн. напевно таких цін давно вже немає(
КтоЕслиНеЯ
• 24 апреля 2014
Ответ дляbeybe2010
мне последняя понравилась.
А мені вона також, більш за всі подобаеться)
Мозгоклюйка• 24 апреля 2014
первая сумка ужас ужасный, не берите даже бесплатно. Вторая ничего так. Третья тоже не очень, но если вам не 70 лет
Блинчик Мой• 24 апреля 2014
Цена соответствует,но выглядят дешево.Если вообще выбирать из трех,то последняя самая нормальная на фоне первых двух
На иголках• 25 апреля 2014
дешево, мне было бы стыдно выйти с такой на улицу. Я прошлым летом в Заре заказала по скидке за 17 евро (тогда курс нормальный был) так она меня конфетка, цена гривен на 40 - 50 больше этой,а качество....мммммм
КтоЕслиНеЯ
• 25 апреля 2014
Ответ дляНа иголках
Та прямо вже стидно, не такі вони страшні, остання досить навіть гарна, ось вам сумка Зара, у мене така, різниці великої не бачу, вона мені уже навіть не така гарна здаеться, виставлю фото для зрівняння. на третьому фото краща.
КтоЕслиНеЯ
• 25 апреля 2014
Ответ дляДодекаэдр
лучше с пакетом ходить, чем с таким ужасом...
Ну це вже ви загнули
На иголках• 25 апреля 2014
Эта сумка Зара, которую Вы показали полностью кожаная и стоит 89 евро.Нечего просто сравнивать китай китайский и кожу
Может у Вас фэйк, поэтом ВЫ не видите разницу?
КтоЕслиНеЯ
• 25 апреля 2014
Ответ дляНа иголках
Не фейк, купувала на оригінальному сайті за 62 долари по скидці, я не кажу що вона погана, вона дуже хороша, але вже надоїла, і мені не подобаеться жалію що викинула такі кошти, можна булоб купиті 3 по 20 долларів, сумочка не обовязково мае бути кожана, е такох хороші і красиві з інших тканей, я ж не кирпічі збираюсь в ній носиті що вона порветься. А по модельці і виду можна булоб і дешевшу гарну купити.