Дама-мадама• 28 июля 2014

Новострой Ивано-Франковск

Кому можно доверять? Какому застройщику? В каком районе лучше покупать, а в каком не стоит? Жду ваших советов, очень-очень)
lilysa27• 28 июля 2014
самий популярний забудовник - ярковиця, біля мого будинку якраз будують містечко Калинова Слобода, пошукайте більше інфи в неті

автор Дама-мадама • 28 июля 2014
Ответ дляlilysa27
lilysa27• 28 июля 2014
Ответ дляДама-мадама
вдалого вибору
Т_атьян_а• 28 июля 2014
+1 за Ярковицю, ще Вамбуд, МЖК-24
автор Дама-мадама • 28 июля 2014
Ответ дляlilysa27
вдалого вибору
спасибо большое, я нашла вариант с рассрочкой от Ярковицы Левада, возле Арсена и Эпицентра , скажите пожалуйста когда повень - район подтапливает? как там вообще? рынок хоть есть? большое спасибо))))
lilysa27• 29 июля 2014
Ответ дляДама-мадама
це напевно той райончик який на самому перехресті, дуже сумніваюсь щоб його підтопило, скоріше епіцентр) поряд є ринок, і арсен досить великий і хороший супермаркет
автор Дама-мадама • 29 июля 2014
Ответ дляlilysa27
дякую, а можна ще питання? На вул. Довженка ще будують, але там кладовище неподалік, як вам той район?
lilysa27• 29 июля 2014
Ответ дляДама-мадама
там багато будують все таки 5хв до центру міста, якщо Довженка-Виноградна то чесно біля самого кладовища, але то не дуже біда там вже люди живуть, а дальше взагалі приватні будинки; тільки недалеко є аеродром...так що тут треба все зважити, побачити і розпитати тих хто живе в тому районі)
автор Дама-мадама • 29 июля 2014
Ответ дляlilysa27
Там саме Довженка, житловий комплекс Сонячний, хочу вносити перший внесок, але я з іншого міста і не можу приїхати все повноцінно роздивитися по районам, ще й не знаючи міста.

Дякую вам за поміч!!!

автор Дама-мадама • 29 июля 2014
Ответ дляlilysa27
http://joxi.ru/qpLXU_3JTJB0Dqc9crQ ось фото розташування ))
lilysa27• 30 июля 2014
Ответ дляДама-мадама

Дякую вам за поміч!!!
а по фото я краще зрозуміла де це...на самому кольці, це далеко від кладовище не переживайте) якщо зроблять як намальовано буде супер...збоку супермаркет сільпо, автобусна зупинка, льодова арена)
lilysa27• 30 июля 2014
Ответ дляДама-мадама
я живу на вулиці 22 січня, на самому початку, будинок цей 3хв хотьби від нас)
автор Дама-мадама • 30 июля 2014
Ответ дляlilysa27
якщо куплю таки там новобудову - будемо товаришувати))) дякую!!!!