Для драки• 05 ноября 2014
не додають у покупці
купила річь, вчора вже забрала з пошти. Річь сподобалась, все ок, тільки не додає мене у покупці.Чому? в її рейтинг майже 1, в мене до 4 якби і їй він не завадив би і мені. Написала в пп і попросила добавити в покупці - повідомлення прочитане, а реакції 0. що робити?
товар для детей и взрослых• 05 ноября 2014
тоже расстраивалась поначалу когда не оценивали.но это дело каждого.