Спасатель Малибу• 07 ноября 2014

а в харькове дали уже детские деньги?

неДодекаэдр• 07 ноября 2014
а не рано? мне обычно числа 10 приходят

автор Спасатель Малибу • 07 ноября 2014
Ответ длянеДодекаэдр
а не рано? мне обычно числа 10 приходят
в том месяце 6 получила, как никогда
Дюймовочка• 07 ноября 2014
6 листопада 2014  |
Сьогодні розпочалося фінансування І траншу державної допомоги сім´ям з дітьми, малозабезпеченим сім´ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової допомоги дітям.
Станом на 6 листопада 2014 року до регіонів надійшли кошти у сумі 2,9 млрд. гривень на виплату першої частини державної допомоги сім´ям з  дітьми цього місяця.

Зазначимо, що загальна потреба І траншу державної допомоги становить майже 3,1 млрд гривень.
А в казну не пробовали звонить?

Дюймовочка• 07 ноября 2014
700-41-88 и 702-12-10 это казна по Харькову и области