Спасатель Малибу• 07 ноября 2014
а в харькове дали уже детские деньги?
Спасатель Малибу
• 07 ноября 2014
Ответ длянеДодекаэдр
а не рано? мне обычно числа 10 приходят
в том месяце 6 получила, как никогда
Дюймовочка• 07 ноября 2014
6 листопада 2014 |
Сьогодні розпочалося фінансування І траншу державної допомоги сім´ям з дітьми, малозабезпеченим сім´ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової допомоги дітям.
Станом на 6 листопада 2014 року до регіонів надійшли кошти у сумі 2,9 млрд. гривень на виплату першої частини державної допомоги сім´ям з дітьми цього місяця.
Зазначимо, що загальна потреба І траншу державної допомоги становить майже 3,1 млрд гривень.
А в казну не пробовали звонить?