Залетная Я тут• 28 января 2015
Жалію
Дівчата,вчора сказала чоловіку що розлучаємося ,а тепер наче жалію. .
Казати йому щось? Сама не знаю чого хочу,наче шкода його.
Залетная Я тут
• 28 января 2015
Ответ дляЛевый Локоть
мой тоже так - как ссоримся, типа можешь мне не готовить..но мой супом бы не напрягался точно - яишницу бы сделал:))так что ваш молодец, о желудке заботится)
Я йому в голову вбила що перше обов´язково істи,він ходить обідати додлому.Він істи зварить поприбирає,дітей в неділю на 2 год.на вулицю бере,але щось не те
Левый Локоть• 28 января 2015
Ответ дляЗалетная Я тут
крики..всего-то..убрать то, что раздражает и все хорошо будет..а крики - это комплексы и неуверенность.
Залетная Я тут
• 28 января 2015
Ответ дляЛевый Локоть
Не тільки крики,а і манера поводитися з дітьми,робота( він у мене держслужбовець,міняти роботу не хоче бо у нього червоний диплом не для того вчився), багато чого дрібниці,але одне на одне і вже дістає всьо...
Левый Локоть• 28 января 2015
Не пропадайте, если что пишите здесь, буду периодически с вами тоже делиться ситуацией:))
Залетная Я тут
• 03 февраля 2015
Ответ дляЛевый Локоть
Яночка. ну как дела у Вас?
Добрий день,ми помирились,я його вигнала,поїхав до батьків на вихідні,видно вправили мозги.Приїхав з квітами,якиз не дарував жодного разу,поговорили.Пообіяв що небуде пити.Короче зійшлися на тому що після першого скандалу збирає речі і цде,я записала все на диктофон-він знав,тому що завжди каже я забув або такого не було...У Вас як?
Левый Локоть• 13 февраля 2015
мы тоже помиридись..теперь ужеляет больше внимания деткам..помагает..пока все нормик..надеюсь и двльше так будет...