лучевая терапия• 09 февраля 2015
У Фозі червона риба по 135 грн за 1 кг.
Були у Фозі позавчора (Бориспільский р-н). Червона риба ( від 3 до 6 кг десь) по 135 грн за 1 кг. Свіжа, патрошена вже. Голова не дуже велика.
Також багато індика було, більш менш за нормальною ціною. (від 34 грн). Було з чого вибрати.
Була акція на м"ясо запечене в чорносливі " Глобино" по 74 грн за 1 кг. Величезний кусок м"яса виходить десь 100-130 грн. Вистачає десь на тиждесь. На бутерброди саме те.
А взагалі ціни караул ((