Чукча Мукча• 17 февраля 2015
Ситуація з покупцем, цікавить ваша думка
в П"ятницю у другій половині дня поступило замовлення на товар через кнопку заказать, в суботу я написала реквізити, поросила повідомити про оплату. Мені не відписували нічого, але покупець на сайті вчора появлявся. Вчора інша людина питала про той самий товар, але я відповіла, що його хотіли купити, чекаю на оплату, але щось нічого не поступає. Дівчина попросила, щоб я повідомила їй, якщо товар не куплять.
І тоді я подзвонила на вказаний номер покупця, який в п"ятницю замовляв, щоб перепитати, чи будуть купувати товар,дзвонила 2 рази, але трубку не піднімали. Тоді написала повідомлення на сайті, на сайт не заходили до зараз, тоді я написала повідомлення на телефон, але мені не відписують..
Ну я можу ще трошки почекати, але якщо мені дальше не відписуватимуть..
Як Ви поступаєте в такі й ситуації?, скільки чекаєте на оплату?, якщо Вам нічого не пишуть, типу "зможу оплатити через 3-5 днів" і тому подібне.
Не розумію як поступати в даній ситуації, раньше такого не було.
Чучело сосны• 17 февраля 2015
если есть покупатель! отдавайте!
а как иначе? можно и месяц прождать, а потом покупатель напишет ОЙ((передумала((
Первая леди колхоза• 17 февраля 2015
Продавайте,у меня уже несколько таких было что и по смс писала и на сайте и тишина...
миссДавеча• 17 февраля 2015
Тоже считаю,что продавайте. Вы всё правильно делаете. Если ВДРУГ произойдёт накладка и первая желающая оплатит,когда вы уже продали товар другому человеку,ну тогда просто вернёте деньги на карту
Дона Ко Ко• 17 февраля 2015
відмініть замовлення (виберіть пункт - ОТМЕНЕН ПРОДАВЦОМ) і в коментах напишіть, що раз клієнт не виходить на зв’язок, Ви продаєте товар іншому покупцю
Наталья К.• 17 февраля 2015
я пишу, что есть еще покупатель, будете брать или нет? жду до вечера, допустим. Обычно сразу отвечают.