Мотористка• 18 февраля 2015
Хімія - вибух мозку)) Допоможііііть...
Хто щось розуміє в хімії - не обійдіть стороною, будь ласочка))
При взаємодії 16 мл одноатомного спирту густиною 0,8г/см3 із надлишком Na виділився водень у кількості достатній для гідрування 4,8 л(н.у.). Визначити молекулярну формулу спирту.
Наперед дякую))
Мотористка
• 18 февраля 2015
Ответ длямила9
пусть возмет молекулярную формулу и подставит числа
Яку формулу? Які числа?))
ЖонДуан• 18 февраля 2015
К сожалению, школу закончила 20 лет назад и химию не помню, но задачи мы решали десятками - был хим\биологический класс. Сначала нужно реакцию написать, найти молярную массу спирта и рассчитать по ней формулу. Одноатомные спирты имеют общую формулу С(х)Н(2х+1)ОН.
Мотористка
• 18 февраля 2015
Ответ дляЕленка14
А Вы правильно написали? Одноатомный? Разве бывает спирт с одним атомом?
Насичені одноатомні спирти- наприклад етанол, метанол)
Але який це саме спирт і як записати задачу- поняття не маю))
Мотористка
• 18 февраля 2015
Ответ дляЖонДуан
Дякую)
Зараз будем щось пробувати))
Мотористка
• 18 февраля 2015
Ответ длямила9
а как вы в школу ходите
Вчителька не пояснює приклади задач, а тільки записує їх з свого зошита на дошку - отакі ходимо((