ДасаАта• 23 марта 2015

Віддам босоніжки для хлопчика 27 розміру, по устілці близько 17 см

Подарую шкіряні сандаліки для хлопчика, розмір 27, устілка близько 17 см, але, краще на меншу ніжку, щоб пальці не стирчали)
Можливо, комусь справді необхідно.
Викинути рука не підіймається, бо, попри певні недоліки, взуття у цілком пристойному стані. В продавалці часто бачу взуття значно гіршого стану, яке позиціонується "в отличном состоянии".
А продавати не хочу, бо вважаю, що таке вже незручно продавати.
Основний недолік - не можу відмити потемнілу від носки устілку, може кому вдасться.
Мишуткина мама я• 23 марта 2015
а можно мне ??

автор ДасаАта • 23 марта 2015
Ответ дляМишуткина мама я
а можно мне ??
ок)
Мишуткина мама я• 23 марта 2015
Ответ дляДасаАта
ок)
спасибо !!!
нутела• 23 марта 2015