01 апреля 2015

Положена ли нам субсидия?

Добрый вечер! В трехкомнатной квартире прописаны 3 человека: я и 2 детей. Муж прописан у родителей. Я не работаю, работает муж. Учитывается ли его доход при назначении субсидии, если официально он не прописан в квартире.
Пропеллер на 6 персон 01 апреля 2015
не учитывается, положена
Елена8428 01 апреля 2015
Ответ дляПропеллер на 6 персон
не учитывается, положена
это точно?у меня точно так же.а как же оф.брак.?
Первоклашка Я 01 апреля 2015
а нам: прописаны я и дочка,работаю з.п. 2400, квартира 1ка
спасибо
Пропеллер на 6 персон 01 апреля 2015
Ответ дляЕлена8428
это точно?у меня точно так же.а как же оф.брак.?
сестра моя офиц. замужем, прописан ее муж у его родителей, субсидию ей дали
автор Блины со смайликами 01 апреля 2015
Отлично, спасибо. Еще такой вопрос. Мы в сентябре купили эту квартиру . Значит мне нельзя будет подавать на субсидию до сентября ?
Кастрюлька 01 апреля 2015
Я тоже замужем. Прописана с бабулей и несовершеннолетней сестрой. Положена. От мужа просят только справку, что он тоже прописан у роителей и не является владельцем там. А живем мы вообще отдельно
Елена8428 01 апреля 2015
Ответ дляПропеллер на 6 персон
сестра моя офиц. замужем, прописан ее муж у его родителей, субсидию ей дали
но его доходы ведь учитывались?
Мадам Подлинник 01 апреля 2015
Ответ дляЕлена8428
это точно?у меня точно так же.а как же оф.брак.?
разводитесь
автор Блины со смайликами 01 апреля 2015
Ответ дляЕлена8428
это точно?у меня точно так же.а как же оф.брак.?
Смотрите, это будет учитываться, наверное в той квартире, где прописан муж. Его доход, имеется ввиду.
13чудоСВЕТА 01 апреля 2015
Ответ дляЕлена8428
это точно?у меня точно так же.а как же оф.брак.?
точно, я пользуюсь с октября
Соня-сонятко 01 апреля 2015
Ответ дляЕлена8428
но его доходы ведь учитывались?
учитываются доходы тех, кто прописан в квартире
Пропеллер на 6 персон 01 апреля 2015
Ответ дляЕлена8428
но его доходы ведь учитывались?
нет, его не учитываются, специально сейчас перезвонила, спросила
все по ГОСТу! 01 апреля 2015
Ответ дляБлины со смайликами
Отлично, спасибо. Еще такой вопрос. Мы в сентябре купили эту квартиру . Значит мне нельзя будет подавать на субсидию до сентября ?
Нельзя

5. Субсидія не призначається, якщо:

1) у житлових приміщеннях (будинках) зареєстровані
працездатні громадяни працездатного віку, які не працювали і не
навчалися у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих
навчальних закладах I-IV рівня акредитації за денною формою
навчання та не були зареєстровані у службі зайнятості населення як
такі, що шукають роботу, протягом трьох місяців, що передують
місяцю звернення за призначенням субсидії (крім громадян, які
доглядають за дітьми до досягнення ними трирічного віку; громадян,
які доглядають за дітьми, що потребують догляду протягом часу,
визначеного у медичному висновку лікарсько-консультативної
комісії, але не більш як до досягнення ними шестирічного віку;
громадян, які мають трьох і більше дітей віком до 16 років і
доглядають за ними; громадян, які доглядають за інвалідами I групи
або дітьми-інвалідами віком до 18 років, або інвалідами I чи II
групи внаслідок психічного розладу, або особами, які досягли
80-річного віку; а також фізичних осіб, які надають соціальні
послуги); { Підпункт перший пункту 5 в редакції Постанов КМ N 973
( 973-2004-п ) від 28.07.2004, N 480 ( 480-2009-п ) від
20.05.2009 }

2) уповноважений власник (співвласник) житла, наймач житла у
державному та громадському житловому фонді, член
житлово-будівельного кооперативу, власник (співвласник) житлового
приміщення, на якого відкрито особовий рахунок, або будь-яка
особа, що зареєстрована разом з ним у житловому приміщенні
(будинку), здає за договором у найм або в оренду житлове
приміщення (будинок);

3) уповноважений власник (співвласник) житла, наймач житла у
державному та громадському житловому фонді, член
житлово-будівельного кооперативу, власник (співвласник) житлового
приміщення, на якого відкрито особовий рахунок, та особи, які
зареєстровані разом з ним у житловому приміщенні (будинку), мають
у своєму володінні (користуванні) чи володінні (користуванні)
дружини (чоловіка, неповнолітніх дітей) у сукупності більше ніж
одне житлове приміщення (будинок), загальна площа яких у сумі
перевищує встановлену соціальну норму житла, в межах якої
надається субсидія. { Абзац перший підпункту 3 пункту 5 із
змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 409 ( 409-2014-п ) від
06.08.2014 }

{ Абзац другий підпункту 3 пункту 5 виключено на підставі
Постанови КМ N 409 ( 409-2014-п ) від 06.08.2014 }

4) уповноважений власник (співвласник) житла, наймач житла у
державному та громадському житловому фонді, член
житлово-будівельного кооперативу, власник (співвласник) житлового
приміщення, якому відкрито особовий рахунок, та особи,
зареєстровані разом з ним у житловому приміщенні (будинку), мають
у своєму володінні чи володінні їх дружин (чоловіків,
неповнолітніх дітей) два або більше транспортних засобів
(механізмів), що підлягають державній реєстрації та обліку в
Державтоінспекції. При цьому не враховуються транспортні засоби,
одержані чи придбані на пільгових умовах через органи праці та
соціального захисту населення, а також транспортні засоби
вітчизняного виробництва, які перебувають в експлуатації протягом
більш як 10 років з дати випуску, та інші транспортні засоби, що
перебувають в експлуатації протягом більш як 15 років з дати
випуску.

Наявність (відсутність) у власності або володінні зазначених
осіб іншого житлового приміщення (будинку) та транспортних засобів
(механізмів) декларується під час подання заяви про призначення
субсидії;
{ Підпункт 4 пункту 5 в редакції Постанов КМ N 1703
( 1703-2006-п ) від 12.12.2006, N 774 ( 774-2011-п ) від
06.07.2011 }

5) будь-хто із зареєстрованих у житловому приміщенні
(будинку) осіб, яким нараховується плата за житлово-комунальні
послуги, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням
субсидії здійснив купівлю земельної ділянки, квартири (будинку),
автомобіля, транспортного засобу (механізму), будівельних
матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку тощо або оплатив
послуги з навчання, будівництва, ремонту квартири (будинку) або
автомобіля, транспортного засобу (механізму), телефонного (в тому
числі мобільного) зв´язку тощо, крім житлово-комунальних послуг у
межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування
житлово-комунальними послугами та медичних послуг, пов´язаних із
забезпеченням життєдіяльності, на суму, яка на час звернення
перевищує 10-кратну величину прожиткового мінімуму для зазначених
осіб. При цьому враховується прожитковий мінімум, установлений та
затверджений відповідно до Закону України ’Про прожитковий
мінімум’ ( 966-14 ) осіб, які належать до основних соціальних і
демографічних груп населення;
{ Пункт 5 доповнено підпунктом 5 згідно з Постановою КМ N 480
( 480-2009-п ) від 20.05.2009; із змінами, внесеними згідно з
Постановою КМ N 409 ( 409-2014-п ) від 06.08.2014 }

6) під час вибіркового обстеження матеріально-побутових умов
домогосподарства державним соціальним інспектором з´ясовано, що
будь-хто із складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку)
осіб, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, має
додаткові джерела для існування, не зазначені у декларації про
доходи та майно (здає у найм (оренду) житлове приміщення (будинок)
або його частину; працює без оформлення трудових відносин у
встановленому порядку; отримує дохід від утримання худоби, птиці,
інших тварин, дохід від народних промислів, використання наявної
сільськогосподарської техніки, вантажної машини, мікроавтобуса
тощо).
ПМСница 01 апреля 2015
Автор, простите меня, пожалуйста, но меня тоже интересует такой вопрос.
Девочки, подскажите пожалуйста, положена ли нам?

В квартире прописано 4 человека - муж, свекровь и наши двое детей.
Пенсия свекрови - 1600 грн, зарплата мужа 1500 грн,
я не работаю и прописана в другой квартире-(которая оформлена на меня)
Положена ли нам субсидия?
Учитывается ли моя квартира?
Елена8428 01 апреля 2015
Ответ дляМадам Подлинник
разводитесь
он у меня вымирающий вид,как динозавры.можно в Красную книгу заносить.
ЦыбаФу 01 апреля 2015
Девочки, а как вообще это субсидия подается? И что для этого надо?
Елена8428 01 апреля 2015
Ответ дляПропеллер на 6 персон
нет, его не учитываются, специально сейчас перезвонила, спросила
Спасибки
Соня-сонятко 01 апреля 2015
http://www.pravda.com.ua/cdn/cd1/2015year/tarify/i...

здесь можно посчитать субсидию
ПМСница 01 апреля 2015
Может ссылки есть, где можно почитать, они ж новые правила какие то ввели, упрощенные
ЦыбаФу 01 апреля 2015
И положена ли мне, 2 х комн квартира, прописаны я, дочка 7лет, мама но она в за границе . Муж чп, но он не прописан с нами, могут ли они как то вычислить что он чп и потом еще оштрафовать? Хотя ситуации разные бывают , вдруг мы не живем вместе но в браке...
il-mari 01 апреля 2015
5. Субсидія не призначається, якщо:

1) у житлових приміщеннях (будинках) зареєстровані
працездатні громадяни працездатного віку, які не працювали і не
навчалися у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих
навчальних закладах I-IV рівня акредитації за денною формою
навчання та не були зареєстровані у службі зайнятості населення як
такі, що шукають роботу, протягом трьох місяців, що передують
місяцю звернення за призначенням субси- тоесть, если все не работают, то субсидия не дается, а сейчас вроде-другие правила...
мААААсквичка 01 апреля 2015
Ответ дляСоня-сонятко
учитываются доходы тех, кто прописан в квартире
а скажите пожалуйста, если человек не работает, т е нет дохода, то какой он документ должен предоставить? и откуда?
Дюймовочка 01 апреля 2015
Ответ дляil-mari
5. Субсидія не призначається, якщо:

1) у житлових приміщеннях (будинках) зареєстровані
працездатні громадяни працездатного віку, які не працювали і не
навчалися у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих
навчальних закладах I-IV рівня акредитації за денною формою
навчання та не були зареєстровані у службі зайнятості населення як
такі, що шукають роботу, протягом трьох місяців, що передують
місяцю звернення за призначенням субси- тоесть, если все не работают, то субсидия не дается, а сейчас вроде-другие правила...
а если есть такой человек который не работает и т.д.,то на него будут насчитывать мин. доход или его доходы будут 0?
Почемучка 01 апреля 2015
Ответ дляБлины со смайликами
Смотрите, это будет учитываться, наверное в той квартире, где прописан муж. Его доход, имеется ввиду.
Про новые правила начисления субсидий пока ничего не известно! Уверена, что учитываться будет абсолютно всё!!!
автор Блины со смайликами 01 апреля 2015
Ответ дляДюймовочка
а если есть такой человек который не работает и т.д.,то на него будут насчитывать мин. доход или его доходы будут 0?
Цитата:
а если есть такой человек который не работает и т.д.,то на него будут насчитывать мин. доход или его доходы будут 0?[/cit
Посчитают минималку 1218 грн, сестра объяснила
Дюймовочка 01 апреля 2015
Ответ дляБлины со смайликами
Цитата:
а если есть такой человек который не работает и т.д.,то на него будут насчитывать мин. доход или его доходы будут 0?[/cit
Посчитают минималку 1218 грн, сестра объяснила
спасибо
Морская свинка 01 апреля 2015
Ответ дляБлины со смайликами
Цитата:
а если есть такой человек который не работает и т.д.,то на него будут насчитывать мин. доход или его доходы будут 0?[/cit
Посчитают минималку 1218 грн, сестра объяснила
в декрете тоже?
ФрекенБок 01 апреля 2015
Ответ дляil-mari
5. Субсидія не призначається, якщо:

1) у житлових приміщеннях (будинках) зареєстровані
працездатні громадяни працездатного віку, які не працювали і не
навчалися у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих
навчальних закладах I-IV рівня акредитації за денною формою
навчання та не були зареєстровані у службі зайнятості населення як
такі, що шукають роботу, протягом трьох місяців, що передують
місяцю звернення за призначенням субси- тоесть, если все не работают, то субсидия не дается, а сейчас вроде-другие правила...
можно даже если не работаешь, нащитывают прожиточный минимум на таких и дают субсидии
tasya728@gmail.com 01 апреля 2015
Ответ длямААААсквичка
а скажите пожалуйста, если человек не работает, т е нет дохода, то какой он документ должен предоставить? и откуда?
справка с центра занятости
ФрекенБок 01 апреля 2015
Ответ дляtasya728@gmail.com
справка с центра занятости
не нужна уже