Коленная ложечка• 23 апреля 2015
Отменила заказ на Али, а продавец все равно выслал товар.
Девочки, что делать? 3 дня назад отменила заказ, а сегодня пришло письмо, что продавец отправил. Написала ему письмо- зачем вы выслали, я же отменила заказ. Но видно китаец не понял и ответил- я выслал:-)
Мальчун-задирун• 23 апреля 2015
він не прийняв вашої відміни.
у них там хитро, якщо ви пишете. що відміна з ваших причин, не те нажали і т.п., то вони можуть відмінити
а якщо відміна з вини продавця - вони не приймають, бо їм бали знімають.
не факт що і вислав. тепер часто фейкові треки дають. вишле коли треба йому буде.
у мене раз теж так було. продавець місяць не висилав. я робила відміну через нього, він не підтверджував. на форумах мені сказали, що я не правильно поводилася, але я за справедливість.
цікаво, де б то оті всі нюанси алі в одному місці почитати? як хто знає поділіться
Коленная ложечка
• 23 апреля 2015
Ответ дляVirgin
открывайте диспут
пыталась, написано- вы можете открыть спор через 5 дней после отправки товара
Бабканадвоесказала• 23 апреля 2015
Ответ дляМальчун-задирун
він не прийняв вашої відміни.
у посредников все нюансы
Коленная ложечка
• 23 апреля 2015
Ответ дляМальчун-задирун
він не прийняв вашої відміни.
вот китайцы-засра..цы. Написала ему ещё раз, может одумается
Бабканадвоесказала• 23 апреля 2015
Ответ дляКоленная ложечка
так и есть, откроете через 5 дней, укажете в причине, что отменили заказ до отправки
Коленная ложечка
• 23 апреля 2015
Ответ дляБабканадвоесказала
буду значит спорить
Мальчун-задирун• 23 апреля 2015
для чого алі купувати через посередників? там ж пряма доставка і оплатити може кожен.
є нюанси, але часто самі посереддники їх не знають.
я доречі відмінила трензакцію через банк. але зараз кажуть приват дуже погано ставиться до відміни заказів, якісь підтвердження вимагають, що замовлення скасовано.
я б рекомендувала автору на шопхелпі або якихось спецфорумах по алі попитати, мені важко, бо я погано формулюю запитання російською, тому я лиш читач на таких форумах. а автору, думаю з задоволенням підкажуть, що робити і чого чекати. чи варто відкривати диспут, чи почекати
Бабканадвоесказала• 23 апреля 2015
Ответ дляМальчун-задирун
люди много чего могут делать сами, печь хлеб, выращивать овощи, воспитывать детей, делать маникюр... но тем не менее за те или иные вещи одни люди платят другим людям.
Барышня_Смольный• 23 апреля 2015
Ответ дляМальчун-задирун
бяда... как же Вы на советчице живете. тут на русском в основном пишут...