19 августа 2017

Вагітність 22 тиждень. Проблеми зі здоров´ям, можливо є лікарі...

Добрий день!
Вагітність 22 тиждень, 3 тижні мучав сильний кашель,удушливий, як починала кашляти не могла спинитись,терапевт з ЖК у відпустці тому пішла до дільничного, з періодичністю раз в три дні слухала легені - все чисто...,поставила діагноз ларинготрахеїт, радила рясне пиття та фізіопроцедури кварцування ( не знаю чи вірно називаю, світять у ніс та горло).
Декілька днів тому почали турбувати болі внизу живота, сходила на УЗД, діагноз - тонус матки через низьке прикріплення плаценти, виписали дуфастон, магне В6, вібурколові свічки ( думаю результат кашлю))... вчора ходила в пологовий до лікаря (знайомий, народжувала у нього,тому довіряю...) запропонував огляд терапевта їхнього, після огляду вона сказала що їй не подобається ця ситуація, буде лише гірше і призначила антибіотик Роваміцин... я побігла до дільничного а вона далі каже що ні, все там чисто...
Реально зараз почуваю себе набагато краще, наразі покашлюю але мокрота відходить спокійно, болю в грудях нема, додався правда нежить, грішу на кондиціонер...
Імунітет на 0 :( за цей час тричі хворіла ангіною (на 7 тижні лакунарна - пила антибіотик Амоксиклав, далі грибкова, здавала мазки, виявили в великих кількостях кандиду хоча очікувала гірше...), ларингіт, тепер ларинготрахеїт((
Я розумію що в багатьох випадках постійна інфекція в матері, можливо, шкідливіша за антибіотики, та переживаю щоб не було інфікування дитини...
Сьогодні здала ЗАК -збільшені лейкоцити - 13, нейтрофіли - 9,29 та ШОЕ - 30 ( хоча читала Березовську яка вважає що збільшені лейкоцити та ін. показники в період вагітності відносна норма).
Сьогодні також здала повторно мазки з зіву та носа, бак.посів сечі... результати будуть готові в понеділок...а далі не знаю навіть що робити(
Семенна Семеныч 19 августа 2017
У меня было нечто подобное. Трахеит или ларингит. удушливый кашель, больно аж в самой гортани. Я так извращалась, что и по интернет-рецепту молоко с бананом варила и потом эту мякоть вилочкой пила. Полоскала всем чем только можно. Ингаляции боялась. Кашляла, что боялась выкашлять ребенка. перед тем как начался кашель была легкая мазня кофейным. совсем чуть-чуть, но с 14 недели прописали дюфастон. Вообщем пришел еще знакомый врач, послушал и выписал ровамицин. Очень боялась побочек, но вроде как нормально.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА 19 августа 2017
Искать ещё врача
Статус Ква 19 августа 2017
ЛОР врач вас видел?
Каравай-каравай 19 августа 2017
ой автор, не знаю..
я бы наверное не пила антибиотик.. Хотя уже 22 недели..

я на 5й неделе, проболела левосторонним гайморитом, потом кашляла...горло класное! Как всопмню. Брр..
постоянно живот напряжен, ЛОР узнав о положении, сказала пить и обливаться святой водой:)))
но и срок у меняя был.. 5 недель)) какие там антибиотики.

короче, за полторы недели, отпоила себя.. чаями с лимоном. Горло полоскала каждый час.

но обошлась без лекарств.

Но советовать и Вам так поступить...побоюсь, у каждого свой организм.
прислушайтесь к себе.
автор Не служанка 19 августа 2017
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Искать ещё врача
На мене у всіх лікарів вже алергія я думаю( обходила чимало... та кожен
говорить абсолютно різне в одній і тій самій ситуації... розумію що потрібно обрати та слухати одного а виходить що прислухаюсь і ’тягнусь за ниточку’ до того, хто по суті каже те що я хочу почути...
Чебуратор 19 августа 2017
Ваш анализ крови вполне вписывается в ’беременный’, но вот кашель, с ним конечно надо что-то делать.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА 19 августа 2017
Ответ дляНе служанка
На мене у всіх лікарів вже алергія я думаю( обходила чимало... та кожен
говорить абсолютно різне в одній і тій самій ситуації... розумію що потрібно обрати та слухати одного а виходить що прислухаюсь і ’тягнусь за ниточку’ до того, хто по суті каже те що я хочу почути...
Ну да и заболевание у вас не смертельное. Я ребёнка с годика отпаиваю во время ларингитов и трахеитов а они у него были частенько. Молоко, масло какао, мёд, Боржоми. Выздоравливайте. Возможно ингаляции с Боржоми или физ раствором. Ну лучше чем аб уж точно не навредят
автор Не служанка 19 августа 2017
Ответ дляСеменна Семеныч
У меня было нечто подобное. Трахеит или ларингит. удушливый кашель, больно аж в самой гортани. Я так извращалась, что и по интернет-рецепту молоко с бананом варила и потом эту мякоть вилочкой пила. Полоскала всем чем только можно. Ингаляции боялась. Кашляла, что боялась выкашлять ребенка. перед тем как начался кашель была легкая мазня кофейным. совсем чуть-чуть, но с 14 недели прописали дюфастон. Вообщем пришел еще знакомый врач, послушал и выписал ровамицин. Очень боялась побочек, но вроде как нормально.
Дякую за відповідь!
Я не боюсь антибіотика якщо він дійсно потрібен, головне питання - доцільність його використання...
Вчора той терапевт рекомендувала починати пити антибіотики відразу, а бак. посіви здати в понеділок - я не лікар, та розумію що після антибіотикотерапії це робити вже не доцільно... не забула попросити прямим текстом і розрахуватися з нею, я була в шоці від наглості але то таке...
автор Не служанка 19 августа 2017
Ответ дляСтатус Ква
ЛОР врач вас видел?
Бачив... ходила до найкращого - головний лікар лор відділення обласної лікарні... лікував мені лакунарну ангіну антибіотиками, в останній візит з черговими скаргами, сказав що не хоче брати на себе відповідальність за вагітну жінку...
Борода 19 августа 2017
с вашими диагнозами стоит на небулайзер потратиться, отличная штука при ларингитах трахеитах и т.п. можно обойтись боржоми или физраствором
автор Не служанка 19 августа 2017
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Ну да и заболевание у вас не смертельное. Я ребёнка с годика отпаиваю во время ларингитов и трахеитов а они у него были частенько. Молоко, масло какао, мёд, Боржоми. Выздоравливайте. Возможно ингаляции с Боржоми или физ раствором. Ну лучше чем аб уж точно не навредят
Так, щось таке схоже і роблю,окрім інгаляцій, мама принесла ще ісландський мох, може заварити та пити, не знаю...
автор Не служанка 19 августа 2017
Ответ дляБорода
с вашими диагнозами стоит на небулайзер потратиться, отличная штука при ларингитах трахеитах и т.п. можно обойтись боржоми или физраствором
Дякую за відповідь!
В сестри є, треба взяти в користування, спробувати хоча б, а так можна і купити звичайно!
автор Не служанка 19 августа 2017
Ответ дляЧебуратор
Ваш анализ крови вполне вписывается в ’беременный’, но вот кашель, с ним конечно надо что-то делать.
А ШОЕ?
Чебуратор 19 августа 2017
Ответ дляНе служанка
А ШОЕ?
Тоже в норме повышается.
Но дело в том, что анализы не лечатся, лечатся симптомы. То есть без кашля и других симптомов не было бы повода переживать из-за таких показателей анализа крови. Они бы воспринимались как норма.
Но у вас есть кашель, который долго не проходит и вот его без внимания оставлять конечно нельзя.
А с увеличением срока беременности будет повышаться и СОЭ (конечно до каких-то умеренных пределов).
Пончик Солнечный 19 августа 2017
От насморка Синупрет. А вообще может и АБ лучше. Я тоже болела много раз за эту беременность, у меня старший из сада приносил и мы вдвоем лечились. Моя малышка родилась с пневмонией! 6 дней на искусственном дыхании и 10 дней реанимации и 12 дней антибиотики капали ей. Выписались на 20 день (это еще довольно быстро её вылечили). Но к ней инфекция попала незадолго до родов уже, как раз на 35-36-й неделе кашляла. А родила на 37-й.

Я Вас не пугаю, просто лучше перестраховаться!
Выздоравливайте, и пусть малыш Ваш будет здоров!
автор Не служанка 19 августа 2017
Ответ дляПончик Солнечный
От насморка Синупрет. А вообще может и АБ лучше. Я тоже болела много раз за эту беременность, у меня старший из сада приносил и мы вдвоем лечились. Моя малышка родилась с пневмонией! 6 дней на искусственном дыхании и 10 дней реанимации и 12 дней антибиотики капали ей. Выписались на 20 день (это еще довольно быстро её вылечили). Но к ней инфекция попала незадолго до родов уже, как раз на 35-36-й неделе кашляла. А родила на 37-й.

Я Вас не пугаю, просто лучше перестраховаться!
Выздоравливайте, и пусть малыш Ваш будет здоров!
Дякую велике! Сподіваюсь на краще!)
автор Не служанка 19 августа 2017
Ответ дляЧебуратор
Тоже в норме повышается.
Но дело в том, что анализы не лечатся, лечатся симптомы. То есть без кашля и других симптомов не было бы повода переживать из-за таких показателей анализа крови. Они бы воспринимались как норма.
Но у вас есть кашель, который долго не проходит и вот его без внимания оставлять конечно нельзя.
А с увеличением срока беременности будет повышаться и СОЭ (конечно до каких-то умеренных пределов).
Дякую за відповідь!