03 сентября 2013

Сколько стоит приватизация квартиры?

Подскажите,сколько стоит переоформление и приватизация квартиры? Спасибо!
ЛисАпедная 03 сентября 2013
Сами хотите?или человек будет заиматься?
Сегодня я не я 03 сентября 2013
Приватизация жилья - бесплатно. Доплата только за излишки площади, но цена тут символическая - несколько гривен за квадратный метр. Готовите сами необходимый перечень документов, вот такой:
- оформлена заява на приватизацію квартири;
- довідка про склад сім’ї та займані приміщення;
- копія ордера про надання жилої площі;
- документ, що підтверджує невикористання громадянами житлових чеків для приватизації державного житлового фонду (довідка з попередніх місць проживання (після 1992 року) щодо невикористання права на приватизацію державного житлового фонду);
- копія документа, що підтверджує право на пільгові умови приватизації;
- заява-згода тимчасово відсутніх членів сім’ї наймача на приватизацію квартири;
- за неповнолітніх членів сім’ї наймача рішення щодо приватизації житла приймають батьки (усиновлювачі) або піклувальники; згоду на участь у приватизації дітей вони засвідчують своїми підписами у заяві біля прізвища дитини; якщо дитина віком від 14 до 18 років (настає неповна цивільна дієздатність особи), додатково до заяви додається письмова нотаріально засвідчена згода батьків (усиновлювачів) або піклувальників.
Фактически все документы готовятся в ЖЕКе, а потом передаются в отдел приватизации адмыныстрации (в Киеве - районной).
Про порядок действий можно узнать по ссылке http://pravo.prostir.ua/?news=444&lang=ukr
ЛисАпедная 03 сентября 2013
Ответ дляСегодня я не я
Приватизация жилья - бесплатно. Доплата только за излишки площади, но цена тут символическая - несколько гривен за квадратный метр. Готовите сами необходимый перечень документов, вот такой:
- оформлена заява на приватизацію квартири;
- довідка про склад сім’ї та займані приміщення;
- копія ордера про надання жилої площі;
- документ, що підтверджує невикористання громадянами житлових чеків для приватизації державного житлового фонду (довідка з попередніх місць проживання (після 1992 року) щодо невикористання права на приватизацію державного житлового фонду);
- копія документа, що підтверджує право на пільгові умови приватизації;
- заява-згода тимчасово відсутніх членів сім’ї наймача на приватизацію квартири;
- за неповнолітніх членів сім’ї наймача рішення щодо приватизації житла приймають батьки (усиновлювачі) або піклувальники; згоду на участь у приватизації дітей вони засвідчують своїми підписами у заяві біля прізвища дитини; якщо дитина віком від 14 до 18 років (настає неповна цивільна дієздатність особи), додатково до заяви додається письмова нотаріально засвідчена згода батьків (усиновлювачів) або піклувальників.
Фактически все документы готовятся в ЖЕКе, а потом передаются в отдел приватизации адмыныстрации (в Киеве - районной).
Про порядок действий можно узнать по ссылке http://pravo.prostir.ua/?news=444&lang=ukr
так будете делать 5 лет
автор Пиу!Пиу! 03 сентября 2013
Ответ дляЛисАпедная
Сами хотите?или человек будет заиматься?
Сами хотим(((