16 июля 2020

поменялась ли ваша жизнь после брекетов? стали ли уверенее? счастливее?)

может мужа нашли?)) больше ухажеров стало?)
Результат:
вже голосів: 49
23 (46.94%) не носила брекеты.
12 (24.49%) Посмотреть ответ
10 (20.41%) ДА
4 (8.16%) нет, все как прежде
100% 16 июля 2020
Послушаю.
Ромашка_Бегемотовна 16 июля 2020
Посмотрим
Крапипопка 16 июля 2020
🤣 сейчас ношу))) нравится своя улыбка больше))) а на остальных оно мне как-то все равно)))

До брекетов была замужем 10 лет и двое детей))) развелась и поставила брекеты)))
Простоваля 16 июля 2020
Я понимаю когда подростки,дети,а когда тетки взрослые носят чушь,зачем?
ПесиКот 16 июля 2020
Ага, Королевой красоты прям на районе станут
Простоваля 16 июля 2020
Ответ дляПесиКот
Ага, Королевой красоты прям на районе станут
Это мода сейчас,брекеты айфон,курсы английского
Зубная фея 16 июля 2020
Дуже хотілося поставити, але захворіла, більшість коштів пішло на обстеження і лікування, і якщо чесно не знаю скільки буду жити, тому якось брекети відпали. А дитині ставили, їй подобається навіть незважаючи на те, що зуби поміняли місцями і вони не по порядку тепер, але естетично вигляд нормально.
Угадайс 16 июля 2020
Ответ дляПростоваля
Это мода сейчас,брекеты айфон,курсы английского
Причем здесь мода?
Вытворунка 16 июля 2020
Ответ дляПростоваля
Я понимаю когда подростки,дети,а когда тетки взрослые носят чушь,зачем?
Помимо эстетики это еще и здоровье. А комментарий ваш чушь, да
Куда_бежать 16 июля 2020
Нет не стала
ПесиКот 16 июля 2020
Ответ дляЗубная фея
Дуже хотілося поставити, але захворіла, більшість коштів пішло на обстеження і лікування, і якщо чесно не знаю скільки буду жити, тому якось брекети відпали. А дитині ставили, їй подобається навіть незважаючи на те, що зуби поміняли місцями і вони не по порядку тепер, але естетично вигляд нормально.
Как это зубы не по порядку?
А как, в разнобой?
Вытворунка 16 июля 2020
Нет, счастливее точно не стала. Но и не жалею, что все таки решилась на брекеты, скорее наоборот -плохо, что так долго тянула
Простоваля 16 июля 2020
Ответ дляВытворунка
Помимо эстетики это еще и здоровье. А комментарий ваш чушь, да
Какое здоровья,если брекеты за 40 на жёлтые пломбированные зубы,что вы мелете
Вытворунка 16 июля 2020
Ответ дляПростоваля
Какое здоровья,если брекеты за 40 на жёлтые пломбированные зубы,что вы мелете
Мелете здесь вы
1 Никто брекеты на нездоровые зубы не ставит
2 Кривые зубы и неправильный прикус ведут к болезням желудка и кишечника. Так же могут быть причиной головных болей, поэтому на прямую связаны со здоровьем
Кракадэ 16 июля 2020
Ответ дляПростоваля
Я понимаю когда подростки,дети,а когда тетки взрослые носят чушь,зачем?
Для здоров´я. Я носила брекети в 18- 19 років, ставили лише на верхню челюсть. Зуби були рівні, поки не почали рости зуби мудрості. Зараз неправильний прикус, я нормально бутерброд відкусити не можу і проблеми з яснами. Тому радять знову поставити брекети, але вирвати зуби мудрості і все виправити. А мені вже 34 :(
автор Залатавая 16 июля 2020
Ответ дляУгадайс
Причем здесь мода?
у меня старый айфон 7))
автор Залатавая 16 июля 2020
Ответ дляКракадэ
Для здоров´я. Я носила брекети в 18- 19 років, ставили лише на верхню челюсть. Зуби були рівні, поки не почали рости зуби мудрості. Зараз неправильний прикус, я нормально бутерброд відкусити не можу і проблеми з яснами. Тому радять знову поставити брекети, але вирвати зуби мудрості і все виправити. А мені вже 34 :(
ставьте
Уходя дверю не хлопать 16 июля 2020
После брикетов стала сменятся во все зубы, особенно на фото, исчез этот комплекс.
Уходя дверю не хлопать 16 июля 2020
Глобальных изменений не произошло, парень был и до этого.
Зубная фея 16 июля 2020
Ответ дляПесиКот
Как это зубы не по порядку?
А как, в разнобой?
На макеті стрілками вказала як місцями поміняли, а якщо цікавить можу фото зробити що вийшло, як дитина приїде:)
автор Залатавая 16 июля 2020
Ответ дляЗубная фея
На макеті стрілками вказала як місцями поміняли, а якщо цікавить можу фото зробити що вийшло, як дитина приїде:)
всмысле? а зачем местами поменяли?? как эти зубы перекрутили? зачем?
покажите вреале))
Зубная фея 16 июля 2020
По темі, автор, скажу в школі дуже комплексу вала, тоді ще брекетів не було носила пластинки, але ефект був тимчасово, потім знову стали нерівності. Звичайно намагалася не дуже сміятися, а посміхатися, щоб не так було видно передні, але це не заважало зустрічатися з хлопцями, працювати, вийти заміж. Потім, коли з´явилася дитина, вся увага на неї, кошти були, але так і не наважилася, бо все таки це не болісно і не дуже приємно.
Звичайно в ідеалі хочеться щоб було все красиве, але знаю чимало красунь і зуби і фігури гарні, однак не усім щастить (
автор Залатавая 16 июля 2020
Ответ дляЗубная фея
По темі, автор, скажу в школі дуже комплексу вала, тоді ще брекетів не було носила пластинки, але ефект був тимчасово, потім знову стали нерівності. Звичайно намагалася не дуже сміятися, а посміхатися, щоб не так було видно передні, але це не заважало зустрічатися з хлопцями, працювати, вийти заміж. Потім, коли з´явилася дитина, вся увага на неї, кошти були, але так і не наважилася, бо все таки це не болісно і не дуже приємно.
Звичайно в ідеалі хочеться щоб було все красиве, але знаю чимало красунь і зуби і фігури гарні, однак не усім щастить (
я тоже носила пластину)) но временный эффект был)
Зубная фея 16 июля 2020
Ответ дляЗалатавая
всмысле? а зачем местами поменяли?? как эти зубы перекрутили? зачем?
покажите вреале))
У дитини виріс зверху постійний зуб, а молочний також ще не випав, довелося виривати молочний, а верхній тягнути до низу, якось так рівняли що перемістилися. Лікар сказала, що там по іншому не можна було коріння переплутане. Якщо чесно мені дивно я не фахівець, спочатку говорили що буде на своєму місці. Зараз дитини вдома немає, відпочиває, коли буде зроблю фото і скину. Я хотіла тут тему створити запитати у інших думку.
автор Залатавая 16 июля 2020
Ответ дляЗубная фея
У дитини виріс зверху постійний зуб, а молочний також ще не випав, довелося виривати молочний, а верхній тягнути до низу, якось так рівняли що перемістилися. Лікар сказала, що там по іншому не можна було коріння переплутане. Якщо чесно мені дивно я не фахівець, спочатку говорили що буде на своєму місці. Зараз дитини вдома немає, відпочиває, коли буде зроблю фото і скину. Я хотіла тут тему створити запитати у інших думку.
ааа... ну если нет дискомфорта никакого, и правильный прикус, то думаю не страшно. если корни так расположены...
к ортодонту хорошему не ходили на консультацию?
Зубная фея 16 июля 2020
Ответ дляЗалатавая
ааа... ну если нет дискомфорта никакого, и правильный прикус, то думаю не страшно. если корни так расположены...
к ортодонту хорошему не ходили на консультацию?
Прикус правильний, носили на обидві, візуально не дуже помітно, зараз носимо капи і спостереження.
Зубная фея 16 июля 2020
Ответ дляЗалатавая
я тоже носила пластину)) но временный эффект был)
Крім того, автор, після носіння брекетів у дитини стали деякі чутливі зуби, деякі почали псуватися, лікували. У знайомого були брекети, поставили у 26років, він скаржився що ниє щелепа і голова болить, поставили по медичним показанням.