16 апреля в 23:37

Питання до модниць

Подарували сукню, я не знаю, з чим таке носити. По матеріалу вона доволі щільна, на весну, але бентежить відкритий верх. Пробувала косуху- авітатор вкорочену зверху – не дуже виглядає, з піджаком «ріже» довжину ніг. Болеро ніби вже давно не в моді теж.
Також я розумію, шо чимось треба закрити груди, проте силіконовий ліф просвічується, чи носити без білизни, але обовʼязково тоді щось накидати зверху?
вентиляторная 16 апреля в 23:38
вам спать не страшно с той картиной у изголовья?)
Дуболом 16 апреля в 23:39
А вам зручно у такій сильно обтягуючій?
Коли мовчу- приємна жінка 16 апреля в 23:40
А как в нем сидеть? Оно на попе не треснет, совсем же как вторая кожа...
автор Тётушка Лошадь 16 апреля в 23:40
Ответ длявентиляторная
вам спать не страшно с той картиной у изголовья?)
Я боягузка ще та, але не страшно, це бойовий стяг)
10 1
Головний кошак 16 апреля в 23:40
Ответ дляТётушка Лошадь
Я боягузка ще та, але не страшно, це бойовий стяг)
ее бы на размер больше
автор Тётушка Лошадь 16 апреля в 23:41
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
А как в нем сидеть? Оно на попе не треснет, совсем же как вторая кожа...
Ні, воно дуже еластичне, ходжу спокійно, ніде не тисне, але ця «оголеність» мене лякає
vecya 16 апреля в 23:41
Ну фигура у вас красивая!
3 90
alisarich 16 апреля в 23:41
У меня такая же, ношу с косухой, пиджаками, под кеды или грубые ботинки, обычное нормальное платье
Перекус беру завжди 16 апреля в 23:42
2003 рік повернувся) я в такому тільки бежевому йшла на шкільний випускний
1 14 2
ПАЦАНКА О 16 апреля в 23:42
Ну, вона точно не під косуху, авіатор і що ще Ви там написали. Можна накинути зверху сорочку, по типу чоловічої, або класичний жакет
10 15
Tarot. 16 апреля в 23:42
Мені і так подобається , фігура клас молоденька ..як то кажуть : є що показати )
Не те що я/ми ..старухи )))
Коли мовчу- приємна жінка 16 апреля в 23:43
Ответ дляТётушка Лошадь
Ні, воно дуже еластичне, ходжу спокійно, ніде не тисне, але ця «оголеність» мене лякає
А шо это такое)?
дамаАмстердама 16 апреля в 23:45
Вдень, на роботу/навчання така сукня виглядає тупо. Це як наче у вас одна сукня про всі випадки і більше нема чого вдягти.
6 2
Помидорина 16 апреля в 23:46
Можливо наверх біла сорочка, можна погратися, або не застібати, або пару гудзиків, чи зав´язати.. І білі кеди
А.р.і 16 апреля в 23:50
Гарна сукня, ідеальна фігура.
Шкіряна куртка буде ок, класична
4 6
Ромашкинная 16 апреля в 23:52
Ответ дляТётушка Лошадь
Ні, воно дуже еластичне, ходжу спокійно, ніде не тисне, але ця «оголеність» мене лякає
В каком секонде завалялся с прошлого века этот чехол от платья?
Тараканы прикопали в углу?
6 6 2 9
Дюймовочка 16 апреля в 23:52
З такою фігурою в такому інтер´єрі жити.
Я не розумію.
Але по ходу ФШ.
Ромашкинная 16 апреля в 23:52
Ответ дляvecya
Ну фигура у вас красивая!
а черная тряпка на ней - ужасная!
3 6 2
ЯсноВидящая 16 апреля в 23:53
Ответ дляДюймовочка
З такою фігурою в такому інтер´єрі жити.
Я не розумію.
Але по ходу ФШ.
О, БаХатые вошли в сат
22 3
автор Тётушка Лошадь 16 апреля в 23:53
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
А шо это такое)?
Там затяжка, можна відрегулювати довжину
Vitamina1407 16 апреля в 23:53
вам би освоїти краще фш. Бо бедра поплили та нерівні. Не здивуюся якщо у вас 130 кг щастя,але на фото 45 🤭
13 2 7
ЯсноВидящая 16 апреля в 23:53
Ответ дляРомашкинная
а черная тряпка на ней - ужасная!
Ну вот вам не всё равно? Что за люди
Метровий сантиметр 16 апреля в 23:53
Фігурка🔥 вам і так в ній добре
10 1
автор Тётушка Лошадь 16 апреля в 23:54
Ответ дляА.р.і
Гарна сукня, ідеальна фігура.
Шкіряна куртка буде ок, класична
Класична приталена типу?
За комплімент дякую☺️
Тільки не про гроші 16 апреля в 23:54
Так Шо ви там себе нафотошопили?))
6 3
Ромашкинная 16 апреля в 23:54
Ответ дляЯсноВидящая
Ну вот вам не всё равно? Что за люди
Нет, не всё равно. Этот хлам не надо напяливать на красивые фигуры.
5 1
автор Тётушка Лошадь 16 апреля в 23:56
Ответ дляПомидорина
Можливо наверх біла сорочка, можна погратися, або не застібати, або пару гудзиків, чи зав´язати.. І білі кеди
О, білу сорочку завʼязати на талії спробую, дякую)
автор Тётушка Лошадь 16 апреля в 23:56
Ответ дляVitamina1407
вам би освоїти краще фш. Бо бедра поплили та нерівні. Не здивуюся якщо у вас 130 кг щастя,але на фото 45 🤭
Ви здивуєтеся, але на фото 40 кг, ви не вгадали
7 5
автор Тётушка Лошадь 16 апреля в 23:58
Ответ дляПАЦАНКА О
Ну, вона точно не під косуху, авіатор і що ще Ви там написали. Можна накинути зверху сорочку, по типу чоловічої, або класичний жакет
Трохи подовжений жакет пробувала, візуально ріже довжину ніг, у мене і так зріст невисокий , хіба може тоді підбори треба?
Коли мовчу- приємна жінка 16 апреля в 23:58
Ответ дляТётушка Лошадь
Там затяжка, можна відрегулювати довжину
Платье превращается, превращается платье в...))?