Файно Замало• 20 апреля 2024

Барбершоп, чи звичайна перукарня?

Чи є різниця в чоловічих стрижках?)) В барбершоп також майстри дівчата. А ціни вище, ніж в звичайних салонах...
Коли мовчу- приємна жінка• 20 апреля 2024
Ну не знаю, сын 15 лет раньше стригся в обычном салоне, потом попал в барбер, и теперь только туда ходит. Для меня разница очевидна

Светка-пипетка• 20 апреля 2024
Не знаю. Сама думаю звернутись в Броварах з сином. Відпустив волосся, воно жорстке і кучеряве. Наша родинна перукарка не справляється вже...
котопёс• 20 апреля 2024
Барбершоп, хороший мастер.
Безлім на все• 20 апреля 2024
Только от мастера зависит
автор Файно Замало • 20 апреля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Дякую, для сина і шукаю. Ми переїхали. Тому треба шукати майстра. Пару раз стригли в звичайних, то капець...(
Светка-пипетка• 20 апреля 2024
Ответ дляФайно Замало
Ох, поки знайдеш того майстра)) успіху вам.
автор Файно Замало • 20 апреля 2024
Можливо во Львові хтось порадить? Майстра
Ответ дляФайно Замало
Вот и мой нашел мастера, она реально класно с его волосами справляется, и отпрстаю не торчат в разные стороны палками, и теперь только к ней
Обращеница• 20 апреля 2024
Именно в барбере мужа начали отлично и модно стричь, тетки в парикмахерских не знают современную моду и стригут всех по шаблонам
Но в барбере и мастер парень

Ответ дляФайно Замало
А для себе доречі за 37 років знайшла майстра класного лише за рік до війни, а потім вона виїхала і я знову як чувидра, бо ніхто не може зробити нормальний каскад на густе кучеряве волосся
Ну ниче се• 20 апреля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Теж хочу майстра на таке волосся. Завжди пострижуть і ходжу не задоволена
Ответ дляНу ниче се
Це бідося правда. Я вже стільки їх змінила. І от коли на ту попала, думаю урааааа нарешті те що треба, але щастя було недовгим 😓
Леди_на_драндулете• 20 апреля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Спробуйте підстригтися у салоні для кучерявих) Ціни там, правда, вищі ніж у звичайному салоні.
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Де я тільки не стриглась вже, а знайшла класного того майстра в звичайній перукарні, мені її порадили, і вона була супер. Тому не від салону а від майстра залежить
ГугелП@лАмался• 20 апреля 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Сходіть до Марини, що в ’Мама не горюй’, вона з ними добре впорається
Трейдер кріпти• 20 апреля 2024
Ответ дляОбращеница
Но в барбере и мастер парень
Аналогично. Мастера в барьере исключительно мужчины. Муж прям преобразился, очень хорошо стригут. И это он ходит не к топовым мастерам, а к средним. Женщины в салонах так не стригут, точно что по шаблонам.
Відкушу все що стирчить• 20 апреля 2024
Женщины не умеют стричь мужчин , у меня супруг Барбер , сколько женщин не приходили в салон -никто не остался
неДодекаэдр• 20 апреля 2024
Есть, разница и очень большая.
Во-первых сам стиль стрижки
Во-вторых в барбершопе оформят бороду, постригут брови, нос /уши если надо и тп. Муж обычно берет полный комплекс с королевским бритьем
В-третьих там удобные кресла
Вискарик/кофе нальют)
В Киеве это Джентельменс клаб и Цирюльник в первую очередь
автор Файно Замало • 20 апреля 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Есть, разница и очень большая.
Во-первых сам стиль стрижки
В-третьих там удобные кресла
Вискарик/кофе нальют)
Спасибо. Сыну пока вискарик рано))) 13 лет)) но записались сегодня к топ барберу. Посмотрим))