19 декабря 2022

Медівник, яким методом робите коржі?

Хочу приготовити перший раз.
Поділіться вашими секретами.
Бачила море відео.
Дехто разкатує тісто, а деякі просто лиють його рідким.
Мені чомусь здається, що рідким буде ніжніше і смачніше, а як робите ви? Ск часу печете?
Зілля до весілля 19 декабря 2022
Рочкачую. Печеться за пару хвилин, максимум три. Куди вже ніжніше, не знаю)). Можна навіть черству хлібину добро просочити кремом і вона буде ніжною). Так що, основне в ніжності, це кількість крему.
АдеКВАтная 19 декабря 2022
Я взагалі останній раз спекла лінивий медівник і він був нереально смачний і ніжний
МельничукОля 19 декабря 2022
Удалено администрацией...
Пышечка 19 декабря 2022
я печу по рецепту глінської, на ютуб
Бусурманша 19 декабря 2022
Я розкачую. Для мене медовик це тоненькі коржі і сметанний крем
Mag-inna 19 декабря 2022
Пекла і з пишними коржами і тонким,з тонкими мої люблять більше.
Мед і масло,сода прогріваю,а потім замішую тісто.
Сеточка 19 декабря 2022
Тонкі смачніше.
Бабка в тапках 19 декабря 2022
Ответ дляМельничукОля
Удалено администрацией...
Чому навіть під час війни ви пропонуєте російський сайт? Навіщо ви їм допомагаєте заробляти гроші на бомби?

Я не розумію ((( коли вже дійде українцям
автор Леннон_Жив! 19 декабря 2022
Дякую дівчата прочитала і зрозуміла все.
Пожмаковна 19 декабря 2022
Замішую і розкачую. Коржі виходять тоненькі. На один медовик 15-16 коржів.
Коленная ложечка 19 декабря 2022
Я ленивая, поэтому делаю в мультиварке жидкое тесто, режу на коржи, очень нежный получается. Но это не классический медовик конечно.
Хотя, что вкуснеее можно поспорить. Муж всегда считал медовик тетки самым вкусным, воспоминания детства. Так на его днюху я как-то сделала этот и тетка его приехала со своим. Ели мой все, а ее был сухой и невкусный, она сама была шокирована, больше она не приезжала к нам. Это было 15 лет назад
Коленная ложечка 19 декабря 2022
Ответ дляБабка в тапках
Чому навіть під час війни ви пропонуєте російський сайт? Навіщо ви їм допомагаєте заробляти гроші на бомби?

Я не розумію ((( коли вже дійде українцям
Удалено администрацией...
Херсон це Україна 19 декабря 2022
Я не люблю з тістом возитись, роблю медовик за рецкптом Ольги Матвєй ’медовик за 30хв’ там наливається тісто. Торт виходить нереально пухкий, смачний і швидкий
Радикальная 19 декабря 2022
Роблю тоненькі коржі, випікаю по декілька хвилин кожен. Обрізаю горячими ...вони потім твердішають. Виходять однакової форми.
МельничукОля 19 декабря 2022
Ответ дляБабка в тапках
Чому навіть під час війни ви пропонуєте російський сайт? Навіщо ви їм допомагаєте заробляти гроші на бомби?

Я не розумію ((( коли вже дійде українцям
Я, ним користуюся з 2012 року. Еа війну це не впливає.
Бабка в тапках 19 декабря 2022
Ответ дляКоленная ложечка
Удалено администрацией...
В яку тему? Мабуть треба щоб бахнуло поряд, тільки тоді дійде, що все рашистська треба забути, закинути, заблокувати. Ми з 2014 року загравати з ними. Бо війна ж була десь там. Не в Києві. І не в кожній родині гинули захистники. Що має статися, щоб нарешті закінчилося оте ’ какая разніца’?????
Бабка в тапках 19 декабря 2022
Ответ дляМельничукОля
Я, ним користуюся з 2012 року. Еа війну це не впливає.
Впливає. Поцікавтеся як заробляють на сайтах. Кожен ваш клік - це донат на їх бобми, що летять на Україну. Вам той медівник ніде не застряє знаючи це?
Коленная ложечка 19 декабря 2022
Ответ дляБабка в тапках
В яку тему? Мабуть треба щоб бахнуло поряд, тільки тоді дійде, що все рашистська треба забути, закинути, заблокувати. Ми з 2014 року загравати з ними. Бо війна ж була десь там. Не в Києві. І не в кожній родині гинули захистники. Що має статися, щоб нарешті закінчилося оте ’ какая разніца’?????
Удалено администрацией...
Бабка в тапках 19 декабря 2022
Ответ дляКоленная ложечка
Удалено администрацией...
Понос- це шаритися на російських сайтах коли росіяни бомблять твою країну. Так роблять або матрьошки, або ждуни руського міра. Нормальні українці цього не роблять
Коленная ложечка 19 декабря 2022
Ответ дляБабка в тапках
Понос- це шаритися на російських сайтах коли росіяни бомблять твою країну. Так роблять або матрьошки, або ждуни руського міра. Нормальні українці цього не роблять
Не пиши мне