Изменено 03 марта 2023

Девочки кто вяжет спицами, подскажите, что я купила

Не опытная вязальщица я ещё :)) что за игла и дырочки на устройстве в комплекте? Какая может быть толщина спиц если в дырочку с 10 цифрой проходит спица :))
ТочноБудет 03 марта 2023
Игла для сшивания деталей. Дырочки,наверное, для определения номера спиц для пряжи. Но я таким не пользуюсь. Инструкции нет?
Ангелок з ріжками 03 марта 2023
Он зверху написано, що це 11 номер
Дуже дуже вумна 03 марта 2023
Игла с тупым концом для сшивания вязаных изделий. Круг это для измерения толщины спиц.
Нашли в капусте 03 марта 2023
Біла штука - то для виміру товщини спиць, але китайська нумерація відрізняється. Тому краще на неї не орієнтуватись. Або можна пошукати відповідники номеру в неті
Стигла полуниця 03 марта 2023
Так, кругляшки -то для визначення номеру спиць. Просто в китайських іноді, як в анекдоті, «прогнози збуваються завжди, а от дати не співпадають частенько»
Стигла полуниця 03 марта 2023
Вам головне, щоб спиця підходила під пряжу, та і все
автор я модница 03 марта 2023
Ответ дляТочноБудет
Игла для сшивания деталей. Дырочки,наверное, для определения номера спиц для пряжи. Но я таким не пользуюсь. Инструкции нет?
Нет, всё на Китайском
автор я модница 03 марта 2023
Даже и не знаю получится ли такими вязать куклам одежду :)))
Ангелок з ріжками 03 марта 2023
Ответ дляя модница
Даже и не знаю получится ли такими вязать куклам одежду :)))
Це чудові спиці. Чому має не вийти? Товщина спиці підбирається по товщині нитки.
Стигла полуниця 03 марта 2023
Ответ дляя модница
Даже и не знаю получится ли такими вязать куклам одежду :)))
Вийде в‘язати будь-якими спицями. Інше питання, що за пряжа. Бо спиці підбираються під кожну конкретну пряжу. В нормі якщо ви складете нитку вдвоє, то вона у вас вона має нормально проходити за розміром в дірочку отої лінійки для спиць. Не занадто щільно, але і не занадто вільно. Спицю того розміру і треба брати.
Зазвичай на пряжі пишуть номер спиць на етикетці, просто з деякими китайськими спицями може бути завдання з визначенням їх реального розміру.
НетЕщеНаверное 03 марта 2023
Номер 10 китайський- це 3,25 наш
автор я модница 03 марта 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Номер 10 китайський- це 3,25 наш
Дякую мабуть товсті , але на Алі я знайшла більш тонкі