29 марта 2023

питання про яйця)

дівчат які вигідніше купувати?
наприклад ХЛ (СВ) по 66 а Л(С0) по 59
і ще варіант домашні по 60 але вони зачасту значно менші за розміром
Результат:
вже голосів: 46
18 (39.13%) СВ
16 (34.78%) С0
12 (26.09%) Домашні
__Jane__ 29 марта 2023
Домашні,звичайно
КонхфЭдкаТузик 29 марта 2023
Удалено администрацией...
ПАЦАНКА О 29 марта 2023
Возьмите два десятка разных. Взвесте
СКИБИДЫШь 29 марта 2023
Мені хл подобаються великі
Дайте вподобайок 29 марта 2023
Якщо впевнені, що дійсно домашні, а не фермерські, то лише домашні
автор Госпожа Белладонна 29 марта 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Возьмите два десятка разных. Взвесте
так вагу по категорії зрозуміло, можна навіть не важити
Булькаю 29 марта 2023
Домашние
navariya 29 марта 2023
Є прогноз, що після Великодня ціни впадуть)
И_В_офигительных_штанах 29 марта 2023
колись по тв в передачі було порівняння. то більші вигодніше брати.
хто хоче заморочатися, то там брали яйця зважували, потім розбивали, зажували. вираховували вартість по граммам. в підсумку вигодніше було більші брати.
Незнакомлюся 29 марта 2023
Беру хл
ПАЦАНКА О 29 марта 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
так вагу по категорії зрозуміло, можна навіть не важити
Значит, зная вес и цену можно вывести равенство
ПАЦАНКА О 29 марта 2023
Ответ дляnavariya
Є прогноз, що після Великодня ціни впадуть)
У вас или у нас?
автор Госпожа Белладонна 29 марта 2023
Ответ дляnavariya
Є прогноз, що після Великодня ціни впадуть)
ну це логічно бо чим тепліше тим кури краще несуться, так кожен рік)
ну тут суть питання навіть якщо без привʼязки до цін
автор Госпожа Белладонна 29 марта 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
колись по тв в передачі було порівняння. то більші вигодніше брати.
хто хоче заморочатися, то там брали яйця зважували, потім розбивали, зажували. вираховували вартість по граммам. в підсумку вигодніше було більші брати.
дякую
короткопамятна 29 марта 2023
Не знаю, которые выгоднее, всегда брала и беру св. В крайнем случае со ясенсвит, они вкусные.
В какие-то там «домашние» не верю.
автор Госпожа Белладонна 29 марта 2023
Ответ длякороткопамятна
Не знаю, которые выгоднее, всегда брала и беру св. В крайнем случае со ясенсвит, они вкусные.
В какие-то там «домашние» не верю.
чому? в нас бабульки по вихідним з самого ранку з сіл привозять, вони навіть не зовсім чисті, а жовтки з магазинними не зрівняються
короткопамятна 29 марта 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
чому? в нас бабульки по вихідним з самого ранку з сіл привозять, вони навіть не зовсім чисті, а жовтки з магазинними не зрівняються
Эти бабульки, если и не перекупы, а сами кур разводят, то на продажу кормят тем же комбикормом, что и фабрики. Еще и больные могут быть, кто их проверяет.
А у того же ясенсвит яйца очень вкусные, желтки яркие, вкус похож на те, что мы в 90е на даче держали.
автор Госпожа Белладонна 29 марта 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Значит, зная вес и цену можно вывести равенство
ну ту навіть не в ціні справа а в раціональності, я наприклад С2 якщо буде дешевше по ціні в перехунку до грамів, брати не буду, бо не зручно з ними
Королева спама 29 марта 2023
Ответ длякороткопамятна
Эти бабульки, если и не перекупы, а сами кур разводят, то на продажу кормят тем же комбикормом, что и фабрики. Еще и больные могут быть, кто их проверяет.
А у того же ясенсвит яйца очень вкусные, желтки яркие, вкус похож на те, что мы в 90е на даче держали.
Живу в селі, бабульки тут скоріше вдавляться ніж корма будуть купувати. У людей є паї які здають в оренду, в якості плати отримують в основному пшеницю ( можна й інші культури отримати за домовленістю ) тож тим і годують+ самовигул.
Королева спама 29 марта 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
чому? в нас бабульки по вихідним з самого ранку з сіл привозять, вони навіть не зовсім чисті, а жовтки з магазинними не зрівняються
Якщо жовток темно жовтий, в раціоні курки багато кукурудзи)
Раздражевская 29 марта 2023
А где по 60 с0?
Раздражевская 29 марта 2023
Ответ дляКоролева спама
Якщо жовток темно жовтий, в раціоні курки багато кукурудзи)
Пшеницы.
автор Госпожа Белладонна 29 марта 2023
Ответ дляКоролева спама
Якщо жовток темно жовтий, в раціоні курки багато кукурудзи)
це добре чи погано?))
автор Госпожа Белладонна 29 марта 2023
Ответ дляРаздражевская
А где по 60 с0?
в сільпо по їхній карті
Королева спама 29 марта 2023
Ответ дляРаздражевская
Пшеницы.
Та ні, кукурудзи. Я в селі виросла, знаю, що кажу)
Королева спама 29 марта 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
це добре чи погано?))
В натуральних кормах не бачу нічого поганого.
Раздражевская 29 марта 2023
Ответ дляКоролева спама
Та ні, кукурудзи. Я в селі виросла, знаю, що кажу)
У нас были куры. И я знаю тоже. Не только вы. От кукурузы они светлее. Самые вкусные и желтые это пшеница и трава.
автор Госпожа Белладонна 29 марта 2023
Ответ длякороткопамятна
Эти бабульки, если и не перекупы, а сами кур разводят, то на продажу кормят тем же комбикормом, что и фабрики. Еще и больные могут быть, кто их проверяет.
А у того же ясенсвит яйца очень вкусные, желтки яркие, вкус похож на те, что мы в 90е на даче держали.
ну я ясенсвіт теж купую, чесно кажучи домашні значно смачніші
дякую за вашу думку та відповідь
Раздражевская 29 марта 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
ну я ясенсвіт теж купую, чесно кажучи домашні значно смачніші
дякую за вашу думку та відповідь
Если вы можете и любите есть домашние и знаете, что они точно домашние, то их берите. А ясенсвит хорошо для выпечки. Бисквит и т.д. Они большие.
Королева спама 29 марта 2023
Ответ дляРаздражевская
У нас были куры. И я знаю тоже. Не только вы. От кукурузы они светлее. Самые вкусные и желтые это пшеница и трава.
Про траву згодна . Про інше не буду сперечатись, дам посилання на статтю про те, від чого залежить колір
https://stm.net.ua/chym-yaskravishe-kolir-tym-kras...