В яку ціну зараз домашні яйця?

Ринок від мене далеко, а треба знати ціну. Можливо хтось купував на днях?
Ну що ви, мамо! 17 апреля в 10:04
45-50 К.Р.
Шлях до зірок 17 апреля в 10:04
годовасик 17 апреля в 10:05
Запорожье, 1,5 недели назад были по 40
іронічна антитеза 17 апреля в 10:05
Полтава 40-50 грн.
Хвігура мічти 17 апреля в 10:07
ГоТоШоп. Никто на рынке продукты не покупает
Йосип_молодий 17 апреля в 10:07
Сусідка по 60 продає, київська область
Success2013 17 апреля в 10:07
Киев,60-70
Пополняю_Карму 17 апреля в 10:08
Одесская область 35
Аноним_1859 17 апреля в 10:08
45-50 на рынке. Нафик надо, в магазине по 28 и крупнее
Чарівна патика 17 апреля в 10:10
40, Нико.
Чарівна патика 17 апреля в 10:11
Ответ дляЙосип_молодий
Сусідка по 60 продає, київська область
Золоті? Скажіть їй що в АТБ по 2,69)
Йосип_молодий 17 апреля в 10:12
Ответ дляЧарівна патика
Золоті? Скажіть їй що в АТБ по 2,69)
В атб не домашні. У неї за пару годин їх забирають
Чарівна патика 17 апреля в 10:13
Ответ дляЙосип_молодий
В атб не домашні. У неї за пару годин їх забирають
Ну і шо. А вона прям, травичкою і пшеничною кормить 🤣
Чарівна патика 17 апреля в 10:13
Ответ дляЙосип_молодий
В атб не домашні. У неї за пару годин їх забирають
Домашні зараз на ярмарці по 40 грн. то вона сильно загнула ціну.
автор осень харашо 17 апреля в 10:19
Дякую дівчата.
Ловлю капці 17 апреля в 10:19
Вчора на ринку в Києві брала по 55
НаБалКоніХодять 17 апреля в 10:21
40 львовская обл
ХвостПистолетом 17 апреля в 10:29
Ответ дляЧарівна патика
Ну і шо. А вона прям, травичкою і пшеничною кормить 🤣
Вы странная. Не блин, кормят дорогущей фуйней когда пшеница по 7 кг и трава даром растет
И.О. человека 17 апреля в 10:42
А вы не боитесь их покупать?
У мужа на работе предложили домашние, он купил, а я есть не могла, все казалось, а вдруг куры больные или еще что
пу_пугренчик 17 апреля в 11:01
Ответ дляЧарівна патика
Ну і шо. А вона прям, травичкою і пшеничною кормить 🤣
В тій пшениці хімії до хріна, і перед посівом, і по посівах.Смішно коли розповідають про домашні яйця, годують тих кур хімозною пшеницею та кукурудзою бо іншої не вирощують
Яичница с беконом 17 апреля в 11:03
Ответ дляЧарівна патика
40, Нико.
Мы по 50 покупаем.
Ушла и Пришла 17 апреля в 11:19
Ответ дляпу_пугренчик
В тій пшениці хімії до хріна, і перед посівом, і по посівах.Смішно коли розповідають про домашні яйця, годують тих кур хімозною пшеницею та кукурудзою бо іншої не вирощують
родичі продають яйця, кормлять пшеницею і кукурудзою яку самі ж і вирощують. Нічим відповідно не обробляють. Можуть ще картоплю варену давать . Комбікормом не годують, дорого. Ну і кури на вільному випасі, ходять по двору, скубуть траву. Яйця чудові, магазині і рядом не стоять.
Шукаю стакан 17 апреля в 12:08
Ответ дляЧарівна патика
Ну і шо. А вона прям, травичкою і пшеничною кормить 🤣
А що складного в цьому. Так годовані кури на пшениці і траві несуть смачніші яйця, ніж на комбікормі .
Шукаю стакан 17 апреля в 12:09
Ответ дляХвостПистолетом
Вы странная. Не блин, кормят дорогущей фуйней когда пшеница по 7 кг и трава даром растет
Так.
Шукаю стакан 17 апреля в 12:10
Ответ дляпу_пугренчик
В тій пшениці хімії до хріна, і перед посівом, і по посівах.Смішно коли розповідають про домашні яйця, годують тих кур хімозною пшеницею та кукурудзою бо іншої не вирощують
Чому хімія? Хіба не з тої ж пшениці борошно, з якого хліб в супермаркеті ?
ХвостПистолетом 17 апреля в 12:10
Ответ дляпу_пугренчик
В тій пшениці хімії до хріна, і перед посівом, і по посівах.Смішно коли розповідають про домашні яйця, годують тих кур хімозною пшеницею та кукурудзою бо іншої не вирощують
Покупайте магазинные, они вкуснее и полезнее
пу_пугренчик 17 апреля в 13:59
Ответ дляУшла и Пришла
родичі продають яйця, кормлять пшеницею і кукурудзою яку самі ж і вирощують. Нічим відповідно не обробляють. Можуть ще картоплю варену давать . Комбікормом не годують, дорого. Ну і кури на вільному випасі, ходять по двору, скубуть траву. Яйця чудові, магазині і рядом не стоять.
Нічим не обробляють?Ви впевнені? І бур´янець лазять власноручно на декількох га збирають, і шкідників власноручно беруть кожного за шкірку і в баночку, а не хімією?Тоді собівартість тих яєць буде 1000 грн як не більше, бо це десятки людей повинні раком щодня там стояти, навіть якщо це всього декілька гектар.Неможливо зараз виростити зернові без хімії або це буде буквально золоте зерно Ми займаємося вирощуванням зернових, пшениці і кукурудзи також, я прекрасно знаю яке воно ’без хімії’, без гербіцидів, без добрив.Це просто убитий урожай буде, від якого плакати захочеться серед зарослого бур´янами поля, бо вручну ти це не витравиш.
Більш того, якщо вони сіють своє то урожай там мізерний і неякісний, а на посадку купляють селекційне, високого класу, воно все вже вирощене з хімікатами Так що якщо подобається лапша про пшеницю ’ без хімії - їште її на здоров´я.
І курчаток напевне ваші родичі ростять не поячи антибіотиком, так?)
пу_пугренчик 17 апреля в 14:06
Ответ дляХвостПистолетом
Покупайте магазинные, они вкуснее и полезнее
А ви з домашніми живете до ста років всією сім´єю і ніколи нічим не хворієте?Щасливі.Ну а ми нещасні будемо страждати від магазинних, і плакати, що таку гору вітамінів мінералів чи ще там що ви в том яйці для себе бачите, упускаємо.
Яйце це просто яйце, не слід сходити з розуму з-за нього і бачити в ньому якісь суперможливості для організму, воно хімозне і з фабрики, і з дому
Ушла и Пришла 19 апреля в 16:39
Ответ дляпу_пугренчик
Нічим не обробляють?Ви впевнені? І бур´янець лазять власноручно на декількох га збирають, і шкідників власноручно беруть кожного за шкірку і в баночку, а не хімією?Тоді собівартість тих яєць буде 1000 грн як не більше, бо це десятки людей повинні раком щодня там стояти, навіть якщо це всього декілька гектар.Неможливо зараз виростити зернові без хімії або це буде буквально золоте зерно Ми займаємося вирощуванням зернових, пшениці і кукурудзи також, я прекрасно знаю яке воно ’без хімії’, без гербіцидів, без добрив.Це просто убитий урожай буде, від якого плакати захочеться серед зарослого бур´янами поля, бо вручну ти це не витравиш.
Більш того, якщо вони сіють своє то урожай там мізерний і неякісний, а на посадку купляють селекційне, високого класу, воно все вже вирощене з хімікатами Так що якщо подобається лапша про пшеницю ’ без хімії - їште її на здоров´я.
І курчаток напевне ваші родичі ростять не поячи антибіотиком, так?)
Можна, якщо це не гектари) Зерно і кукурудзу 100% нічим не кроплять, картоплю обробляють звісно. А зерно по принципу що виросло те і з’їдять) курям вистачає на сезон. мої купують вже підрощених курей, може їх там при народженні чим і поять але далі ні. квочок не садять б мороки з тим багато, хоча буває іноді, що квочка сама сіла, зазвичай теж натур. процес — квочка висиділа і далі ростуть як є)