20 июня 2023

Девочки 15 лет погибли на квартире...Следите за подростками.

За фактом смерті неповнолітніх у Солом’янському районі Києва розпочато кримінальне провадження

Окрім того, правоохоронці затримали власника квартири, до якого напередодні прийшли дівчата з метою вживання наркотичних речовин.

Подія сталась 17 червня у будинку на вулиці Уманській. На східцевому майданчику виявлено тіла двох неповнолітніх дівчат. На місці працювала слідчо-оперативна група Солом’янського управління поліції, оперативники та судово-медичний експерт.

Провівши ряд слідчих дій, поліцейські з’ясували, що 16.06.2023 двоє дівчат попросили у знайомого ключі до його квартири на вулиці Уманській, де у подальшому вживали психотропні речовини - солі PVP. Після цього 15-річні подруги залишилися в оселі до ранку та в подальшому були виявлені мертвими.

Правоохоронці затримали 46-річного власника квартири у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та розпочали кримінальне провадження за фактом надання приміщення з метою незаконного вживання психотропних речовин із залученням неповнолітніх згідно ч. 2 ст. 317 Кримінального кодексу України. Затриманому повідомлено про підозру та готується клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

За фактом смерті неповнолітніх розпочато кримінальне провадження за ст. 115 Кримінального кодексу України – умисне вбивство. Санкція передбачає позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічне позбавлення волі. Досудове розслідування триває, встановлюються обставини, за яких неповнолітні придбали психотропну речовину для притягнення причетних осіб до відповідальності.

Соли очень коварная штука....
ksena555 20 июня 2023
Бідні дітьми і їхні батьки((
Але завжди виступаю за те, щоб жорстко контролювати підлітків (читати вайбер, телеграм), щоб знати чим займається дитина.
Бо більшість тут схиляється, що не можна чіпати особистого простору дитини, тому і до такого призводить
Masha8 20 июня 2023
Та шо за ними слідкувати. Шо в 15 захочуть солей, шо потім в 20 і 30. Скільки ж разів я була присутня на гулянках де вживають в свої 15, та ні разу не захотілося.
2 85
A.l.e.k.s.a 20 июня 2023
Ответ дляksena555
Бідні дітьми і їхні батьки((
Але завжди виступаю за те, щоб жорстко контролювати підлітків (читати вайбер, телеграм), щоб знати чим займається дитина.
Бо більшість тут схиляється, що не можна чіпати особистого простору дитини, тому і до такого призводить
Згодна. У наш час, коли ця дрянь майже у вільному доступі, це дуже важливо. Тихенько, щоб дитина не бачила, але потрібно контролювати
25 3
HelloKitty18 20 июня 2023
Горе батькам, 15 це не 5, могли би вже дівчата подумати чим це все може закінчитися, молоді, зелені, ех,їм би жити та жити.
Masha8 20 июня 2023
Ответ дляA.l.e.k.s.a
Згодна. У наш час, коли ця дрянь майже у вільному доступі, це дуже важливо. Тихенько, щоб дитина не бачила, але потрібно контролювати
Я вважаю що і без читання телефона видно, що дитина на таке спроможна. І взагалі багато хто в 15-16 навчаються не в рідному місті і живуть в гуртожитках. То як там контролювати?
Чувиха 20 июня 2023
Ответ дляksena555
Бідні дітьми і їхні батьки((
Але завжди виступаю за те, щоб жорстко контролювати підлітків (читати вайбер, телеграм), щоб знати чим займається дитина.
Бо більшість тут схиляється, що не можна чіпати особистого простору дитини, тому і до такого призводить
Ви ж не знаєте, можливо батьки цих дітей також перевіряли соцмережі, тому можете себе заспокоювати, але це майже нічого не змінить
HelloKitty18 20 июня 2023
Так, а від чого померли передоз?
Love_Love_Love_ 20 июня 2023
Чому обов‘язково підлітків? Хоча їх обов‘язково потрібно.
В мене був випадок в арартаментах ( здаю подобово у Львові) приїхала компанія поляків, вік 25 + на вихідні. Їх було шестеро. Десь тусили, нажерлись наркоти, одному стало дуже погано вночі, вони його залишили в квартирі і втекли ( не знаю чим керувались ці дибіли) але сусід побачив відкриті двері, подзвонив мені, викликав швидку, поліцію, його не встигли відкачати, помер дорогою в лікарню.
От такі друзі, просто, накачалинаркотою і кинули, суки
106 1
Манюнайтед 20 июня 2023
Наркоманы не могли в другом месте оприходываться а собственнику хаты проблемы
Love_Love_Love_ 20 июня 2023
Ответ дляHelloKitty18
Так, а від чого померли передоз?
Шо не ясно?
Чувиха 20 июня 2023
Ответ дляA.l.e.k.s.a
Згодна. У наш час, коли ця дрянь майже у вільному доступі, це дуже важливо. Тихенько, щоб дитина не бачила, але потрібно контролювати
І як ви собі уявляєте «тихенько»?
HelloKitty18 20 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Шо не ясно?
Ні, не ясно, я в таких справах темна.
Love_Love_Love_ 20 июня 2023
Ответ дляHelloKitty18
Ні, не ясно, я в таких справах темна.
Спеціалізація споав тут ні до чого, повірте
Протея 20 июня 2023
Я одна не поняла каким образом тут виновен мужик? Он знал, что они там соли будут есть?
Nathalie27 20 июня 2023
Ответ дляksena555
Бідні дітьми і їхні батьки((
Але завжди виступаю за те, щоб жорстко контролювати підлітків (читати вайбер, телеграм), щоб знати чим займається дитина.
Бо більшість тут схиляється, що не можна чіпати особистого простору дитини, тому і до такого призводить
Яким чином тотальний контроль за дитиною допоможе уникнути біди? Такі законтрольовані навпаки - завжди відриваються як в останній раз
4 1 46
A.l.e.k.s.a 20 июня 2023
Ответ дляЧувиха
І як ви собі уявляєте «тихенько»?
Дуже просто. Наприклад, коли дитина спить.

Хоча, мабуть, це я зараз така розумна , коли моїй всього 11 …
9 3
HelloKitty18 20 июня 2023
Ответ дляПротея
Я одна не поняла каким образом тут виновен мужик? Он знал, что они там соли будут есть?
Вони неповнолітні, були.
ksena555 20 июня 2023
Ответ дляЧувиха
І як ви собі уявляєте «тихенько»?
Поки миється син чи піде десь, читаю на ноуті( паролі знаю) і дивлюся історію браузера.
Хоч інколи палиться, що дивиться в режимі інкогніто .
Для себе підсікла і потроху обробляю в потрібному напрямку.
Великий вплив має чоловік, рівняється на нього в спортивних досягненнях
17 14
Чувиха 20 июня 2023
Ответ дляMasha8
Я вважаю що і без читання телефона видно, що дитина на таке спроможна. І взагалі багато хто в 15-16 навчаються не в рідному місті і живуть в гуртожитках. То як там контролювати?
+. Згодна, але тут себе цим заспокоюють. «Наші діти на таке не спроможні, тому що ми їх контролюємо». Але насправді це ніяк не повʼязано з контролем. Але тут люблять в нещасних випадках робити винними батьків, не тільки в цій ситуації, але й в інших схожих. Помню була тема як дитина задушилася на батуті, то там теж виннили батьків
24 2
Чувиха 20 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Чому обов‘язково підлітків? Хоча їх обов‘язково потрібно.
В мене був випадок в арартаментах ( здаю подобово у Львові) приїхала компанія поляків, вік 25 + на вихідні. Їх було шестеро. Десь тусили, нажерлись наркоти, одному стало дуже погано вночі, вони його залишили в квартирі і втекли ( не знаю чим керувались ці дибіли) але сусід побачив відкриті двері, подзвонив мені, викликав швидку, поліцію, його не встигли відкачати, помер дорогою в лікарню.
От такі друзі, просто, накачалинаркотою і кинули, суки
То що людей 25+ мають батут контролювати? Це вже дорослі люди, які самі вирішують за своє життя і здатні усвідомити свої дії, на відміну від багатьох 15-річних
Чувиха 20 июня 2023
Ответ дляNathalie27
Яким чином тотальний контроль за дитиною допоможе уникнути біди? Такі законтрольовані навпаки - завжди відриваються як в останній раз
+
Светика 20 июня 2023
Ответ дляA.l.e.k.s.a
Дуже просто. Наприклад, коли дитина спить.

Хоча, мабуть, це я зараз така розумна , коли моїй всього 11 …
Да, вы пока розумна, бо 11 лет)
Позже ребенок поставит пин на телефон, не будете его знать. Как планируете контролировать?
1 52
lawyer2006 20 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Чому обов‘язково підлітків? Хоча їх обов‘язково потрібно.
В мене був випадок в арартаментах ( здаю подобово у Львові) приїхала компанія поляків, вік 25 + на вихідні. Їх було шестеро. Десь тусили, нажерлись наркоти, одному стало дуже погано вночі, вони його залишили в квартирі і втекли ( не знаю чим керувались ці дибіли) але сусід побачив відкриті двері, подзвонив мені, викликав швидку, поліцію, його не встигли відкачати, помер дорогою в лікарню.
От такі друзі, просто, накачалинаркотою і кинули, суки
Після такого випадку вам ще хочеться здавати подобово?
Як в Києві було в Солом´янському районі, чоловік 36 років зняв подобово, потім виїхав. А нові квартиранти виявили в шафі на балконі тіла двох дівчаток.
Потім такі квартири з чорною історією комусь продаються.
1 10 13
Love_Love_Love_ 20 июня 2023
Ответ дляЧувиха
То що людей 25+ мають батут контролювати? Це вже дорослі люди, які самі вирішують за своє життя і здатні усвідомити свої дії, на відміну від багатьох 15-річних
Так, але щось же передувало рішенню 5 дибілів які втікали звідти? З якою метою? Про те що вони були в поїздці разом і всюди разом знали всі
ksena555 20 июня 2023
Ответ дляNathalie27
Яким чином тотальний контроль за дитиною допоможе уникнути біди? Такі законтрольовані навпаки - завжди відриваються як в останній раз
Так треба робити так, щоб не бачила дитина, що Ви слідкуєте.
І діяти обробляти в потрібному напрямку. Один раз в груповій переписці побачила, що знайомий дворовий агітував красти значки з машин.
Чоловік делікатно здалеку почав говорити за таких, як за кончених майбутніх зеків, допомогло... І син сам розказав хто таким займається, тому , вважаю, попередили можна сказати біду і більше з ним не спілкуєтьс
Harmony2607 20 июня 2023
Ответ дляМанюнайтед
Наркоманы не могли в другом месте оприходываться а собственнику хаты проблемы
У знакомый был случай, их дальний родственник снял квартиру новенькую после ремонта. Пьяный с сигаретой уснул и сгорел, естественно с квартирой.
Собственница была в шоке… Долго уговаривала вдову хоть что- то заплатить за убытки. История жуть, всех можно понять
sammy 20 июня 2023
Ответ дляksena555
Так треба робити так, щоб не бачила дитина, що Ви слідкуєте.
І діяти обробляти в потрібному напрямку. Один раз в груповій переписці побачила, що знайомий дворовий агітував красти значки з машин.
Чоловік делікатно здалеку почав говорити за таких, як за кончених майбутніх зеків, допомогло... І син сам розказав хто таким займається, тому , вважаю, попередили можна сказати біду і більше з ним не спілкуєтьс
А як читати? Якщо запаролить дитина?
Svetyashik 20 июня 2023
Ответ дляПротея
Я одна не поняла каким образом тут виновен мужик? Он знал, что они там соли будут есть?
Ну левый 46 летний мужик вдруг пускает домой двух подростков - это само по себе необычно. Разве что родственник, тогда еще можно понять. А если никак не связан семьей, то это очень странно.
Протея 20 июня 2023
Ответ дляksena555
Поки миється син чи піде десь, читаю на ноуті( паролі знаю) і дивлюся історію браузера.
Хоч інколи палиться, що дивиться в режимі інкогніто .
Для себе підсікла і потроху обробляю в потрібному напрямку.
Великий вплив має чоловік, рівняється на нього в спортивних досягненнях
Вы не в себе
Ваш контроль выйдет вам боком. Все зависит исключительно от ребенка. Я ни разу наркоты ЛЮБОЙ не пробовала, даже когда подруга нюхала возле меня. Все зависит от человека
10 43
ksena555 20 июня 2023
Ответ дляsammy
А як читати? Якщо запаролить дитина?
В телефоні запаролено, в ноуті ні.
Але пароль сам показав, бо терміново мені потрібно було подивитися його Приват24