30 июня 2023

Нюанси довгих поїздок автобусом.

Підкажіть будь ласка, хто досвідчений в цьому питанні, при довгій поїздці автобусом які б власні поради дали б? Що обов´язково взяти з собою: їжа, вода, ліки, подушки під шию, який одяг?...
Я Головна 30 июня 2023
Які тут поради - сядьте вдома на стул і спробуйте посидіти 5 год , встаньте на 10 хв і далі сядьте на 5 год
А на кордоні 10 год сидіти
19 5 11
Тумба-юмба 30 июня 2023
Подушка-підкова, плед, вода. Снеки різні, дитині гру, книжку, олівці, плпншет
Просто звязда 30 июня 2023
Знайома брала зручну кофту вкриватися як пледом. З собою печиво, вода, цукерки. А так зупинок повно на азс.
оксюморон 30 июня 2023
Не їхати автобусом
2 8 14
Творю чудеса 30 июня 2023
Беруші і маску на очі, на ноги шльопки, і запастися терпінням. Розминатися і рухатися при будь-якій можливості
Дівка в намисті 30 июня 2023
Автобусна єкскурсію на 3 дні, з ночівлею в готелі.
Боліло в автобусі усе, ноги, плечі, укачало.
Не знаю коли раз ще захочу такий ’квест’
Бешене сарі 30 июня 2023
Автор, надеюсь, вы без ребенка)
Творю чудеса 30 июня 2023
Ответ дляЯ Головна
Які тут поради - сядьте вдома на стул і спробуйте посидіти 5 год , встаньте на 10 хв і далі сядьте на 5 год
А на кордоні 10 год сидіти
Скільки їздили, на кордоні в черзі дозволяли виходити
автор Нічого вдягти 30 июня 2023
Ответ дляТумба-юмба
Подушка-підкова, плед, вода. Снеки різні, дитині гру, книжку, олівці, плпншет
дякую!
Кастрюлька 30 июня 2023
Если норм автобус то подушки и пледы они выдают, в автобусах норм туалет с умывальником, есть микроволновка и розетка у каждого.
Останавливают на заправках, в дорогу брать бананы, орешки, бутеры, воды, наушники
автор Нічого вдягти 30 июня 2023
Ответ дляБешене сарі
Автор, надеюсь, вы без ребенка)
з дитиною)
автор Нічого вдягти 30 июня 2023
Ответ дляКастрюлька
Если норм автобус то подушки и пледы они выдают, в автобусах норм туалет с умывальником, есть микроволновка и розетка у каждого.
Останавливают на заправках, в дорогу брать бананы, орешки, бутеры, воды, наушники
дуже дякую!
Путающаяся 30 июня 2023
Подушки, пледик, носки. Кондеры дуют сильно. Маска для лица
Для сна
Бешене сарі 30 июня 2023
Ответ дляНічого вдягти
з дитиною)
Печалька) тогда надеюсь, что старше 11
Ясамаякрасивая) 30 июня 2023
їхали з Польщі 25 годин. не знаю навіть шо могло би мені допомогти не кончитися в тій поїздці. в мене було все, але мені хотілося просто вийти з нього і йти пішки по трасі. особливо останні пару годин, хоча ми зупинялися доволі часто на відпочинок. комфортний автобус, кондиціонер , зарядки, столик, гарні сидіння - але все одно така поїздка то треш.
Блиск думки 30 июня 2023
Меняйте положение ног, то по-турецки сядьте, то колени к груди, то на подлокотник поставьте. Крутите стопы, шевелите пальцами и тд. На остановках делайте приседания, наклоны.
Но вообще, если большой вес или рост, на автобусе сложно. Маленьким худеньким норм.
Ласкове телятко 30 июня 2023
Взять респиратор, если автобус вонючий (двигатель штыняет) то блевать будете дальше чем видите.
Я Головна 30 июня 2023
Ответ дляТворю чудеса
Скільки їздили, на кордоні в черзі дозволяли виходити
Стояти в полі теж не комільфо
В туалет не можна в поле - наші ганяють
А до заправки назад три км
Підеш - автобус поїде
Ніхто не чекатиме
Короче - важко та і все
Я Головна 30 июня 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
їхали з Польщі 25 годин. не знаю навіть шо могло би мені допомогти не кончитися в тій поїздці. в мене було все, але мені хотілося просто вийти з нього і йти пішки по трасі. особливо останні пару годин, хоча ми зупинялися доволі часто на відпочинок. комфортний автобус, кондиціонер , зарядки, столик, гарні сидіння - але все одно така поїздка то треш.
Аналогічно
Треш
Блиск думки 30 июня 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Взять респиратор, если автобус вонючий (двигатель штыняет) то блевать будете дальше чем видите.
Удалено администрацией...
автор Нічого вдягти 30 июня 2023
оце ви мене дівчата налаштували...
Ясамаякрасивая) 30 июня 2023
Ответ дляЯ Головна
Аналогічно
Треш
ще й дитина на мене лягала всю ніч. господи як згадаю, аж дурно стає
Ласкове телятко 30 июня 2023
Ответ дляБлиск думки
Удалено администрацией...
Это я так во Франции каталась. Из Парижа в Британию был великолепный автобус, а вот по Франции треш. Так же с Одессы в Болгарию, это было худшее путешествие…
Ясамаякрасивая) 30 июня 2023
Ответ дляНічого вдягти
оце ви мене дівчата налаштували...
а скільки вам треба їхати по часу?
ОхиИВздохи 30 июня 2023
недавно 7 годин була в дорозі, автобус міжнародний був, але я їхала по Україні - то піпєц...ще 5 годин я нормально, а далі.. вже не могла дочекатися поки доїдемо. Важко.
Відразу передумала їхати 25годин автобусом на море, до цього думки були.
автор Нічого вдягти 30 июня 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
а скільки вам треба їхати по часу?
приблизний час в дорозі перевізник вказав 20,5 годин(( Може хто їздив Гюнселом, які відгуки?
Нехай щастить 30 июня 2023
смириться с тем, что будет ужасно. Я беру подушку-подкову, не надувную, а именно мягкую. И обязательно маску на глаза. У меня невысокий рост (162 см), поэтому мне относительно удобно, могу хоть немного соваться на сидениях. В этом году если буду ехать, то выкуплю себе два сидения, чтобы не было соседа и было удобнее ехать. Но в любом случае это мучения и страдания
Ясамаякрасивая) 30 июня 2023
Ответ дляОхиИВздохи
недавно 7 годин була в дорозі, автобус міжнародний був, але я їхала по Україні - то піпєц...ще 5 годин я нормально, а далі.. вже не могла дочекатися поки доїдемо. Важко.
Відразу передумала їхати 25годин автобусом на море, до цього думки були.
після 25 годин з Польщі, 7 годин мені б показалися просто поїздкою в сусіднє село)
Ясамаякрасивая) 30 июня 2023
Ответ дляНічого вдягти
приблизний час в дорозі перевізник вказав 20,5 годин(( Може хто їздив Гюнселом, які відгуки?
ох, багатенько. ну не легко це....
Нехай щастить 30 июня 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Взять респиратор, если автобус вонючий (двигатель штыняет) то блевать будете дальше чем видите.
это что-то из прошлой жизни и путешествий на икарусе))))