Як краще і дешевше до Будви доїхати з Києва?

А там всередині потрібне власне авто чи міський транспорт норм ходить?
marata 15 апреля в 16:14
Ходить транспорт нормально. З Києва авто, автобус, потяг до аеропорта й далі літак
автор Мрію про пончик 15 апреля в 16:15
Ответ дляmarata
Ходить транспорт нормально. З Києва авто, автобус, потяг до аеропорта й далі літак
до якого аеропорта?
marata 15 апреля в 16:17
Ответ дляМрію про пончик
до якого аеропорта?
З якого є перельоти до Чорногорії - в Подгорицю або Тіват
1 1
Я такая наивная 15 апреля в 16:21
Ответ дляМрію про пончик
до якого аеропорта?
Саме в Будву авто і автобус. Автобусом їздили, то комфортно було, кожні 4 години стають на заправках, всі встигали поїсти в туалет сходити, просто походити трохи. На кордонах все дуже швидко. Довго ніде не стояли.
автор Мрію про пончик 15 апреля в 16:24
Ответ дляЯ такая наивная
Саме в Будву авто і автобус. Автобусом їздили, то комфортно було, кожні 4 години стають на заправках, всі встигали поїсти в туалет сходити, просто походити трохи. На кордонах все дуже швидко. Довго ніде не стояли.
який перевізник?
marata 15 апреля в 16:28
Ответ дляМрію про пончик
який перевізник?
Я їздила з Альф позаминулого літа
Задираю носа 15 апреля в 16:38
А чого саме Будва? Там дуже брудне море. Не бачу сенсу у такій тривалій подорожі заради цього. В мене дитина там підхопила Коксакі. Під час приливів там навіть людське гімно у морі плавало. Ще багато москалів.
Задираю носа 15 апреля в 16:39
Ми там переміщувались автобусами.
автор Мрію про пончик 15 апреля в 16:41
Ответ дляЗадираю носа
А чого саме Будва? Там дуже брудне море. Не бачу сенсу у такій тривалій подорожі заради цього. В мене дитина там підхопила Коксакі. Під час приливів там навіть людське гімно у морі плавало. Ще багато москалів.
жах...ну я читала минулого року що там добре. а куди тоді?
marata 15 апреля в 16:43
Ответ дляМрію про пончик
жах...ну я читала минулого року що там добре. а куди тоді?
Ми з дітьми відпочивали в Бечічах - чистесенька водичка була. Чудово відпочили. В Будву лише гуляти ходили
автор Мрію про пончик 15 апреля в 16:46
Ответ дляmarata
Ми з дітьми відпочивали в Бечічах - чистесенька водичка була. Чудово відпочили. В Будву лише гуляти ходили
гарно..як доїхали?
marata 15 апреля в 16:48
Ответ дляМрію про пончик
гарно..як доїхали?
Автобусом, оператор Альф - вище писала. Туди було легко, бо автобус виїжджав з Києва зранку. Одна ніч в дорозі. Назад 2 ночі - важче (( А загалом дуже сподобалося. Мальовнича країна, доступні ціни. Є що подивитися. Ми були 2 тижні, тож враження від дороги швидко проходять )) В той же день, що приїхали, на море ходили ))
Гидроусилитель руля 15 апреля в 17:06
живу в Черногории давно. Будва летом сильно перенаселенная, там русни и сейчас валом, потому что тут им очень лояльно + много у них тут недвижки, летом будет их просто море. Сама Будва - это летом пробки, забитые рестораны, совершенно нечего делать. Можете посмотреть Бечичи, он граничит сразу с Будвой, там пляж получше. Мне нравится больше Боко-которский залив, это города Херцег-Нови, Котор (но там жесть, лайнеры с народом постоянно заходят, зато красивый старый город, чисто погулять). Не едьте в июле и августе- если не хотите испортить себе отдых. Сейчас тут жарко, вчера купалась- вода отличная была, но будет холодать) Ну что вам сказать, Черногория прекрасна, но Будва отвратительна для отдыха) надо смотреть небольшие городки рядом с пляжами, если вам чисто на море надо. Хорошие пляжи на Луштице, а также в сторону Ульциня - велика пляжа, Ада Бояна, там песочные пляжи протяженостью много километров. Ну и самый популярный нудистский)
А вот недавно 15 апреля в 17:06
Ответ дляmarata
Я їздила з Альф позаминулого літа
Тоже с ними ездили, но в следующий раз поедем поездом до Львова и уже оттуда на тот же автобус, который из Киева выезжает. Получается ночь поездом и ночь автобусом. В нашем случае это оптимальный вариант, хоть и с пересадкой, но намного легче дорога, чем две ночи подряд сидя в автобусе.
Задираю носа 15 апреля в 18:47
Ответ дляМрію про пончик
жах...ну я читала минулого року що там добре. а куди тоді?
Хорватія. Там чистіше