Изменено 16 августа 2023

Скули Даши Квіткової. Як думаєте, в неї "кути джолі" і імплант у підборідді?

Я якщо чесно, не знаю хто це така. Але недавно в інсті побачила, полистала сторінку і прям дуже подобається ота лінія нижньої третини.. Це ж явно не заслуга лише схуднення.
ГугелП@лАмался 16 августа 2023
Вы серьезно надеетесь, что все сейчас побегут искать в инста Дашу, которую вы тоже ’не знаете’?)))

Хотите обсудить скулы - давайте фото. А рекламщик из вас так себе, Даша.
25 2
Форточка 16 августа 2023
Без фото не цікаво пліткувати, я не буду підписуватися на неї, не просіть.
Ну шо не так? 16 августа 2023
У Даши дела плохи? Опять на советчице пришла себя рекламить?)
Форточка 16 августа 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Вы серьезно надеетесь, что все сейчас побегут искать в инста Дашу, которую вы тоже ’не знаете’?)))

Хотите обсудить скулы - давайте фото. А рекламщик из вас так себе, Даша.
Ха-ха ті самі думки, так очевидно все.
Чудо Ф_ф КеДаХ 16 августа 2023
Вы не допускаете, что скулы бывают от рождения
Поміркована думка 16 августа 2023
Ответ дляНу шо не так?
У Даши дела плохи? Опять на советчице пришла себя рекламить?)
ага, никто не берет курсы похудения у королевы оземпика
іронічна антитеза 16 августа 2023
Хто це? Що за кути? Трикутники на морді?
1 4
сама себе прекрасная 16 августа 2023
Думаю,що ’скули’ у кацапів, а у нас -- вилиці, хоча майже всі українці забули це слово... А про Дашу Квіткову -- до речі, це навіть не її справжнє ім´я і прізвище,як і в її чоловіка -- то інфопаразити дуже мало кому цікаві
... Розкажіть краще щось про українських військових, волонтерів або просто людей, які роблять щось корисне, а не забруднюють інфопростір продуктами своєї життєдіяльності, як ваша ’Квіткова’.
16 1
Госпожа_тамагочи 16 августа 2023
Вона така ніяка. Так що со скулами вона, чи без ніщо з неї цукерку не зробить.
сама себе прекрасная 16 августа 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Вона така ніяка. Так що со скулами вона, чи без ніщо з неї цукерку не зробить.
Точно! Припускаю, що бідна Одарка створювала тут тему в надії на жваве обговорення, але надії не справдилися...
Госпожа_тамагочи 16 августа 2023
у цих інстадамочок мода труси натягувать аж до підборіддя вже пройшла?
1 7
сама себе прекрасная 16 августа 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
у цих інстадамочок мода труси натягувать аж до підборіддя вже пройшла?
Ні, не пройшла, тягнуть досі...
1 2
Госпожа_тамагочи 16 августа 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Ні, не пройшла, тягнуть досі...
це пипець, невже люди не розуміють шо це негарно, пам´ятаю була там дамочка Стужук ну прямокутна з усих боків, таке страшко і вічно ті труси натягала. Дивлюсь на Мішиної та сама картина.
1 1
ПолБатона 16 августа 2023
Ачем эта Даша занимается, кроме пиаром?
Госпожа_тамагочи 16 августа 2023
Ответ дляПолБатона
Ачем эта Даша занимается, кроме пиаром?
нічим, звичайний інстапаразит
сама себе прекрасная 16 августа 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
це пипець, невже люди не розуміють шо це негарно, пам´ятаю була там дамочка Стужук ну прямокутна з усих боків, таке страшко і вічно ті труси натягала. Дивлюсь на Мішиної та сама картина.
Стужучка популярна досі, не дивлячись на колаби з кацапами. Та й Мішина теж... Аудиторія діти-підлітки, напевно, розуму ще не мають, тому дивляться сміття. Сумно.
Госпожа_тамагочи 16 августа 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Стужучка популярна досі, не дивлячись на колаби з кацапами. Та й Мішина теж... Аудиторія діти-підлітки, напевно, розуму ще не мають, тому дивляться сміття. Сумно.
я на неї ніколи не була не підписана,так заходила подивитись шо там за діваха, яку вся обсуждають, ну таке воно ніяке, мале прямокутне, страшне.
Ванна Тазиковна 16 августа 2023
нет это просто лошадиное худое лицо
Сама вумна тутички 16 августа 2023
Ответ дляНу шо не так?
У Даши дела плохи? Опять на советчице пришла себя рекламить?)
Тут один рекламщик пиарит некую Репьяхову, теперь и Квиткову).
Stepa_nida 16 августа 2023
Ні, ви помиляєтесь, це дійсно схуднення нижче фізіологічної норми.
Почекуха 16 августа 2023
Ні..вона дуже юна. І при схудненні,схудло і обличчя
Кидаю курити 16 августа 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Стужучка популярна досі, не дивлячись на колаби з кацапами. Та й Мішина теж... Аудиторія діти-підлітки, напевно, розуму ще не мають, тому дивляться сміття. Сумно.
Стужучка популярна сами понимаете у какой аудитории 😀
Хвець-тець 16 августа 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Точно! Припускаю, що бідна Одарка створювала тут тему в надії на жваве обговорення, але надії не справдилися...
А чого саме Одарка? Українською є три варіанти ім´я. Дар´я, Дарина і Одарка. Коли отримувала паспорт, в мене питали, який саме варіант перекладу влаштує, я обрала з апострофом. Але я не ця Квіткова))))
Ванна Тазиковна 16 августа 2023
вот как в жизни выглядит девушка лошадь а не на своих селфи
Міняйловна 16 августа 2023
Она такая не очень стала
Глаза мелкие и в кучку, нос только испортила пластикой
Подбородок какой то острый, как мужской
То что наколола фейс это однозначно, но краше не стала
АфродитаПетровна 16 августа 2023
Я про неї взагалі не думаю. Знаю, що брала участь в холостяка. Більше нічого.
Що в ній цікавого, щоб стежити за її життям?
автор Майская киска 16 августа 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
вот как в жизни выглядит девушка лошадь а не на своих селфи
зато високий трохантерний індекс значить, якщо ви про довжину ніг. а лице гарне!
автор Майская киска 16 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Я про неї взагалі не думаю. Знаю, що брала участь в холостяка. Більше нічого.
Що в ній цікавого, щоб стежити за її життям?
так я і навіть про холостяка не в курсах. просто красива нижня третина обличчя. ну і волося мені подобається, бо я сама білявка і бачу що в неї міцне воно хоч і блонд
автор Майская киска 16 августа 2023
Ответ дляПочекуха
Ні..вона дуже юна. І при схудненні,схудло і обличчя
та ні. такий красивий низ овалу - це рідко лише від схуднення
автор Майская киска 16 августа 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Вона така ніяка. Так що со скулами вона, чи без ніщо з неї цукерку не зробить.
так мені вона нецікава як особистість. просто нижня третина обличчя красива як на мій смак. особливо ми в 35+ коли птоз не за горами таке цінуємо.