Изменено 19 сентября 2023

Можно ли сейчас пользоваться авто видеорегистратором? Хочу поставить.

Многие знакомые по городу ездят с ним, так как в случае непонятной ситуации - это хоть что-то. А вот проезжая блок пост- снимают.

Как вы- ездите сейчас с регистратором или сняли? Так как вижу многие все же сняли и появились предложения б.у. в продаже.

Давно хотела, но вчера ситуация была такая- что я не рассчитала и перестроилась в появившееся окно, но чуть подрезав авто (да, я осознаю, виновата, ехала по правой полосе за авто- та резко перестроилась в левую полосу, а за ней стояло авто припаркованное; я включила поворот и ускорившись тоже нырнула в окно...).

При этом водитель, которого я подрезала, догнал меня и очень резко подрезал, что мне пришлось бить по тормозам и сзади чуть не получила по заднице. Наказал так наказал, герой...
Результат:
вже голосів: 24
13 (54.17%) Да, езжу с ним
11 (45.83%) Нет, сняла
Простецкая 19 сентября 2023
живу под Киевом, часто выезжаю, решила что постоянно снимать и вешать обратно не буду...
по факту еще нельзя, но если вы только по городу - вроде как можно
Поддакиваю иногДА 19 сентября 2023
Військова адсіністрація міста цим займається. В нас по місту дозволено
Флюорография гуся 19 сентября 2023
авторегистраторы сейчас запрещены
3 3
Радикальная 19 сентября 2023
У нас по городу разрешен
Дуже дуже вумна 19 сентября 2023
Ответ дляФлюорография гуся
авторегистраторы сейчас запрещены
Де таке написано?
Радикальная 19 сентября 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
Де таке написано?
Почитайте в интернете.
Кіна не буде 19 сентября 2023
Автор,тут виникає інша проблема—маргінали і бомжі
Мені розбили скло, щоб його вкрасти і купити собі водяри
Не завжди є час знімати—одягати туди—сюди
Дуже дуже вумна 19 сентября 2023
Ответ дляРадикальная
Почитайте в интернете.
Я читала законодавчу базу, заборони немає, є заборона на зйомку військових та їх пересування, все. Заборони на відеореєстратор немає, читайте не інтернет, а законодавство.
Alex-f3d2 19 сентября 2023
Ответ дляФлюорография гуся
авторегистраторы сейчас запрещены
Запрет, если сня́ло то чтонельзя, и
Радикальная 19 сентября 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
Я читала законодавчу базу, заборони немає, є заборона на зйомку військових та їх пересування, все. Заборони на відеореєстратор немає, читайте не інтернет, а законодавство.
Заборона знімати- доріг загального користування;
- об`єктів загального призначення;
- об`єктів інфраструктури, блокпостів, укріплень;
- розташування, зосередження чи переміщення військових частин (підрозділів) сил оборони.
Заборона діє для усіх регіонів країни, особливо там, де відбуваються бойові дії.
Alex-f3d2 19 сентября 2023
Можно и нужно! Не дописалала, если снял он не то, не выставля́ть в сеть
ПростоБелка 19 сентября 2023
В Киевской области запрещен - протокол засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області від 19.03.2022 №28
Пишна молодиця 19 сентября 2023
Ответ дляРадикальная
Заборона знімати- доріг загального користування;
- об`єктів загального призначення;
- об`єктів інфраструктури, блокпостів, укріплень;
- розташування, зосередження чи переміщення військових частин (підрозділів) сил оборони.
Заборона діє для усіх регіонів країни, особливо там, де відбуваються бойові дії.
Немає заборони збирати та зберігати інформацію, заборона діє на поширення. Читайте законодавство.
А знімати та поширювати те, що ви перелічили і було ще до початку війни, просто ніхто не читав, а тут раптово згадали.
ПростоБелка 19 сентября 2023
ЗАБОРОНЕНО використання відеореєстраторів у авто та мототранспорті для фото та/або відеозйомки доріг загального призначення, об´єктів інфраструктури, блокпостів, укріплень, розташування, зосередження чи переміщення військових частин (підрозділів) сил оборони тощо.
Пишна молодиця 19 сентября 2023
Ответ дляПростоБелка
В Киевской области запрещен - протокол засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області від 19.03.2022 №28
Немає такого. Де цей протокол опублікований чи є витяг з нього? Ніде.
Згідно зі ст. 8 Закону ’Про державну таємницю’, заборонено фотографувати та фіксувати на відео:
підготовку та проведення військових операцій;
стратегічне та мобілізаційне розгортання військ;
найважливіші показники, що характеризують організацію, чисельність, дислокацію, бойову та мобілізаційну готовність, бойову й іншу військову підготовку, озброєння та матеріально-технічне забезпечення ЗСУ;
дислокацію, характеристики пунктів управління ЗСУ;
геодезичні, гравіметричні, картографічні та гідрометеорологічні дані, що мають значення для оборони країни;
системи озброєння;
показники розвитку Збройних Сил України та їх можливостей;
склад, завдання і матеріально-технічне забезпечення розвідувального органу Міністерства оборони України;
особовий склад Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, а також осіб, які співпрацюють або раніше співпрацювали на конфіденційній основі із Силами спеціальних операцій Збройних Сил України;
методи та результати ведення руху опору, оперативний резерв і мережа осередків руху опору.
Саша 54321 19 сентября 2023
Конечно можно хотя...,...,....у нас же демократия)🙈
автор Носки на подтяжках 19 сентября 2023
Дякую всім. Вирішила ставити.