Девочки, кроме миле какие марки стиральных машин считаются лучшими?

Ростки жимолости 12 апреля в 23:32
Ну ещё классная премиум техника сименс. А относительно стиралок именно моя любовь самсунг, пусть не премиум, но надёжнее не было
На циголках 12 апреля в 23:32
Самсунг
Метровий сантиметр 12 апреля в 23:33
Бош
Love_Love_Love_ 12 апреля в 23:33
Mile
10 8
Завжди з рушником 12 апреля в 23:33
Та на яку вам вистачає грошей.
Мені подобається повний автомат з сушкою.
Моя мама грається з напіватоматом їй подобається оте склади розклади і повісить ту стірку
Коржик 12 апреля в 23:36
LG ,Samsung. Ориентируйтесь по сервисным центрам, чем их больше, тем надёжнее техника. Нет сервисного центра, техника не сертифицирована и гарантий на неё нет.
2 1 1
Коржик 12 апреля в 23:37
Ответ дляLove_Love_Love_
Mile
Откуда такая уверенность? Вы выбор делаете только на основании ценовой политики?
Love_Love_Love_ 12 апреля в 23:38
Ответ дляКоржик
Откуда такая уверенность? Вы выбор делаете только на основании ценовой политики?
Ну не всі роблять вибір як ви.
Люди аналізують різні показники
Ручки-Крючки 12 апреля в 23:40
Ответ дляLove_Love_Love_
Mile
Удалено администрацией...
Коржик 12 апреля в 23:40
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну не всі роблять вибір як ви.
Люди аналізують різні показники
Я работала в одном из сервисных центров, делаю выводы из этого. Мой выбор я могу обосновать, некоторым приобретенным опытом. Чем руководствуетесь Вы?
Ручки-Крючки 12 апреля в 23:40
Ответ дляЗавжди з рушником
Та на яку вам вистачає грошей.
Мені подобається повний автомат з сушкою.
Моя мама грається з напіватоматом їй подобається оте склади розклади і повісить ту стірку
Что значит склады розклады?
Esya 12 апреля в 23:40
У мене вдома сушка і пралкa Miele, також користувалась Бош 2 в 1 - дуже зручна річ. Навіть думала замінити 2 прилади на 1, але наче все працює, то не стала заморочуватись. Вся техніка куплялась бу.
Кукусикиииииии 12 апреля в 23:41
Ответ дляКоржик
Я работала в одном из сервисных центров, делаю выводы из этого. Мой выбор я могу обосновать, некоторым приобретенным опытом. Чем руководствуетесь Вы?
Лишняя запятая
Love_Love_Love_ 12 апреля в 23:41
Ответ дляРучки-Крючки
Удалено администрацией...
Ручки-Крючки 12 апреля в 23:42
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Откуда мне знать про ваши проблемы
Коржик 12 апреля в 23:42
Ответ дляКукусикиииииии
Лишняя запятая
Ой))
Кукусикиииииии 12 апреля в 23:42
Автор, какой ТМ у вас в основном техника?
Горлаю зрання 12 апреля в 23:43
AEG
Ручки-Крючки 12 апреля в 23:43
Ответ дляКоржик
Откуда такая уверенность? Вы выбор делаете только на основании ценовой политики?
Самое интересное автор четко написала КРОМЕ МИЛЕ.
ну конечно -Миле
Завжди з рушником 12 апреля в 23:43
Ответ дляРучки-Крючки
Что значит склады розклады?
Ну моїй мамі подобається гратися з пранням склади стірку, потім перекидання в віджим, потім дістати і повісити на сонечко і вітер прання.
Я мабуть лінива кинути стірку і дістала вже суху. Без отих танців з бубном навколо прання
3 1
Esya 12 апреля в 23:44
Ще свекру років 10 тому купляли пралку Siemens, модель не з дешевих, але нажаль зараз не згадаю яка саме. Працює добре.
Добрая свекровь 12 апреля в 23:44
Сименс
Матраскин Брат 12 апреля в 23:56
У меня лджи уже 17лет. Скажите, зачем нужна миле? Чтоб 50 стирала?
маминаБубочка 12 апреля в 23:57
Ответ дляЗавжди з рушником
Ну моїй мамі подобається гратися з пранням склади стірку, потім перекидання в віджим, потім дістати і повісити на сонечко і вітер прання.
Я мабуть лінива кинути стірку і дістала вже суху. Без отих танців з бубном навколо прання
У Вас не садится белье после сушки? Не мнется?
Непонятно 13 апреля в 00:00
Ответ дляEsya
Ще свекру років 10 тому купляли пралку Siemens, модель не з дешевих, але нажаль зараз не згадаю яка саме. Працює добре.
У мене у батьків Бош, 25 років
все по ГОСТу! 13 апреля в 00:17
Ответ дляЗавжди з рушником
Ну моїй мамі подобається гратися з пранням склади стірку, потім перекидання в віджим, потім дістати і повісити на сонечко і вітер прання.
Я мабуть лінива кинути стірку і дістала вже суху. Без отих танців з бубном навколо прання
Про які напівавтомати ви ведете несвязну мову? Це машинки типу ’малютка’ чи ’вятка’ чи що?
Заюшка_хозяюшка 13 апреля в 00:27
Ответ длявсе по ГОСТу!
Про які напівавтомати ви ведете несвязну мову? Це машинки типу ’малютка’ чи ’вятка’ чи що?
Малютка ж не викручує. Вятка- автомат.
Напівавтомат, типу Пчьолка чи Чайка, окремо пральний бак, окремо центрифуга.
Напевно, про це й мова
все по ГОСТу! 13 апреля в 00:34
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Малютка ж не викручує. Вятка- автомат.
Напівавтомат, типу Пчьолка чи Чайка, окремо пральний бак, окремо центрифуга.
Напевно, про це й мова
Напевно, я вже й забула, як вони виглядають, і не думала, що десь ці машини з окремими баками використовують. Але авторку того допису кілька разів перечитувала

Пранням склади стірку.....вітер прання.....

А перший допис то взагалі шедевр
ФрекенБок 13 апреля в 00:39
Ответ дляЗавжди з рушником
Та на яку вам вистачає грошей.
Мені подобається повний автомат з сушкою.
Моя мама грається з напіватоматом їй подобається оте склади розклади і повісить ту стірку
А напівавтомат це як, які?
ФрекенБок 13 апреля в 00:43
Ответ дляДобрая свекровь
Сименс
І я за Сіменс, люблю ніжно, хоча до неї 20 років відпрацювала Ардо, але італійської збірки