29 октября 2023

Есть ли сейчас способ отправить письмо с документами из Украины в Россию

Добро с Кулаками 29 октября 2023
Тільки якщо в листі будуть на йух слать)))
Шотуткоїться? 29 октября 2023
Так, якщо до шахіда прикріплений буде
Файно Замало 29 октября 2023
Письмо президенту РФ, что он хуйло! Ненавижу всем сердцем! Спасибо тварине за разбитые жизни, дома, судьбы. Он ответит за все слёзы украинцев! Напишите ему это!
Сапай вазони 29 октября 2023
до бенеерії кожного дня є кур’єрська доставка
Фісташкова кава 29 октября 2023
Автор, вас послати чи самі підете?
6 1
shkoda_anna 29 октября 2023
Офіційно ні, через приватних осіб можна. В фейсбуці повно контактів
Фісташкова кава 29 октября 2023
І на майбутнє, якщо ще не знали до сьогодні, параша-раша пишеться з малої прописної.
2 7
автор Дюагональ 29 октября 2023
Боже мой, просто перепись петросянов.
Вы думаете, что это договор на поставку ракетных двигателей? Мне старому человеку нужно переслать справку из пенсионного фонда.
1 5
Мамаша в бигудях 29 октября 2023
Я допомагала відправляти документ( свідоцтво про смерть) знайомим через Німеччину поштою , вони мені передали перевізником я вже тут через звичайну німецьку пошту за 4€ відправила в архангельск…
Love_Love_Love_ 29 октября 2023
Ответ дляДюагональ
Боже мой, просто перепись петросянов.
Вы думаете, что это договор на поставку ракетных двигателей? Мне старому человеку нужно переслать справку из пенсионного фонда.
Петросян тут лише один який слово гімно пише з великої букви, реально, гумор його рівня.
Ви чекали що тут як? Купу варіантів з цінами і контактами накидають?
Кому здалось ваше прокляте болото з вашими листами і документами?
1 6
автор Дюагональ 29 октября 2023
Ответ дляФісташкова кава
І на майбутнє, якщо ще не знали до сьогодні, параша-раша пишеться з малої прописної.
что-то не замечала
1. LB
2. BBC
3. УП
автор Дюагональ 29 октября 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Я допомагала відправляти документ( свідоцтво про смерть) знайомим через Німеччину поштою , вони мені передали перевізником я вже тут через звичайну німецьку пошту за 4€ відправила в архангельск…
спасибо
я для себя пока тоже только такой вариант нашла
Love_Love_Love_ 29 октября 2023
Ответ дляДюагональ
что-то не замечала
1. LB
2. BBC
3. УП
Ви журналіст BBC? Чи до чого це?
Фісташкова кава 29 октября 2023
Ответ дляДюагональ
что-то не замечала
1. LB
2. BBC
3. УП
Нізамічала вана.
Ждунка, да?
2 4
автор Дюагональ 29 октября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви журналіст BBC? Чи до чого це?
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_ 29 октября 2023
Ответ дляДюагональ
Удалено администрацией...

Шо що?
Нє бить бидлом це ви що маєте на увазі?
Сизоока бестія 29 октября 2023
Ответ дляФісташкова кава
І на майбутнє, якщо ще не знали до сьогодні, параша-раша пишеться з малої прописної.
Ну ви вже скріни на офіційні джерела одразу давайте.
1 1
Фісташкова кава 29 октября 2023
Ответ дляСизоока бестія
Ну ви вже скріни на офіційні джерела одразу давайте.
Ви з мацковського патріархату на захисті параші?
Сизоока бестія 29 октября 2023
Ответ дляФісташкова кава
Нізамічала вана.
Ждунка, да?
Удалено администрацией...