19 декабря 2023

Субсидія і ВПО

Якщо самотня пенсіонерка, яка отримує субсидію на свою 2-кімнатну квартиру, дозволить щоб в її квартирі зареєструвалися ВПО (тільки зазначили її адресу для виплат, фактично не проживали), її можуть позбавити субсидії на квартиру?
За ким я буду? 19 декабря 2023
ВПО можуть зареєструватися по будь-якій адресі не ставлячи до відома власників житла.
ХаДиДиШь 19 декабря 2023
Позвоніть в пенсійний фонд вас там проконсультують
автор Пусин Кукин 19 декабря 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
ВПО можуть зареєструватися по будь-якій адресі не ставлячи до відома власників житла.
І проживати при цьому в другому населеному пункті? Ніяких перевірок не проводиться?
За ким я буду? 19 декабря 2023
Ответ дляПусин Кукин
І проживати при цьому в другому населеному пункті? Ніяких перевірок не проводиться?
Я реєструвалася по адресі, де не жила жодного дня. Адресу записали просто з моїх слів, без будь-яких підтверджуючих документів. Один раз прийшло смс с проханням підтвердити, що я ще тут. Передзвонила їм, сказала, що досі тут. Чула, що інколи просять підійти до них, в мене не просили. На цьому все. Але я дійсно в тому самому місті, просто не живу за адресою реєстрації ВПО.
Якщо ви живете в іншому населеному пункті, то чого не реєструєтеся там?
автор Пусин Кукин 19 декабря 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Я реєструвалася по адресі, де не жила жодного дня. Адресу записали просто з моїх слів, без будь-яких підтверджуючих документів. Один раз прийшло смс с проханням підтвердити, що я ще тут. Передзвонила їм, сказала, що досі тут. Чула, що інколи просять підійти до них, в мене не просили. На цьому все. Але я дійсно в тому самому місті, просто не живу за адресою реєстрації ВПО.
Якщо ви живете в іншому населеному пункті, то чого не реєструєтеся там?
В цій ситуації я третя особа. Мою родичку просять знайомі зареєструвати у себе ВПО. Вони живуть у селі поруч у дачному кооперативі на недобудованій дачі. Їм ці довідки потрібні для виплат, школи/дитсадка. А вона боїться, що субсидію відмінять.
За ким я буду? 19 декабря 2023
Ответ дляПусин Кукин
В цій ситуації я третя особа. Мою родичку просять знайомі зареєструвати у себе ВПО. Вони живуть у селі поруч у дачному кооперативі на недобудованій дачі. Їм ці довідки потрібні для виплат, школи/дитсадка. А вона боїться, що субсидію відмінять.
Тобто вони можуть достатньо швидко приїхати при перевірці? Швидко - це не півгодини)) Ніхто ж не вимагає сидіти в н.п. не вилазячи. Вам вище запропонували спитати в пенсійному. Але по факту, як я написала, вони можуть зареєструватися навіть не повідомляючи вашу родичку.
Фантазерша 19 декабря 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
ВПО можуть зареєструватися по будь-якій адресі не ставлячи до відома власників житла.
А як перевірити, чи є на адресі такі сюрпризи?
автор Пусин Кукин 19 декабря 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Тобто вони можуть достатньо швидко приїхати при перевірці? Швидко - це не півгодини)) Ніхто ж не вимагає сидіти в н.п. не вилазячи. Вам вище запропонували спитати в пенсійному. Але по факту, як я написала, вони можуть зареєструватися навіть не повідомляючи вашу родичку.
Мене ця ситуація цікавить тільки з точки зору відміни субсидії.
А хіба в пенсійному фонді не скажуть, що ВПО повинні вказувати ту адресу, де вони дійсно проживають?
За ким я буду? 19 декабря 2023
Ответ дляФантазерша
А як перевірити, чи є на адресі такі сюрпризи?
Гадки не маю. В моєму випадку це зйомна квартира, за яку я плачу, просто живу там не я. Я просто написала свій досвід. Це ж не звичайна реєстрація проживання. Вона ніяких прав не дає. Навіть через Дію можна реєструватися
автор Пусин Кукин 19 декабря 2023
Ответ дляФантазерша
А як перевірити, чи є на адресі такі сюрпризи?
Теж цікаво. Живеш собі спокійно, а потім дізнаєшся, що у тебе живуть ще й ВПО. І дай боже, щоб вони не набралися кредитів....
НичеНипанимаю 19 декабря 2023
Ответ дляПусин Кукин
Мене ця ситуація цікавить тільки з точки зору відміни субсидії.
А хіба в пенсійному фонді не скажуть, що ВПО повинні вказувати ту адресу, де вони дійсно проживають?
А звідки в пенсійному фонді будуть знати, де саме проживають ВПО?
За ким я буду? 19 декабря 2023
Ответ дляПусин Кукин
Мене ця ситуація цікавить тільки з точки зору відміни субсидії.
А хіба в пенсійному фонді не скажуть, що ВПО повинні вказувати ту адресу, де вони дійсно проживають?
Я маю сумніви, що в пенсійний дають інформацію про ВПО. І хіба пенсійний займається субсидіями? Я просто не в курсі
НичеНипанимаю 19 декабря 2023
Ответ дляПусин Кукин
Теж цікаво. Живеш собі спокійно, а потім дізнаєшся, що у тебе живуть ще й ВПО. І дай боже, щоб вони не набралися кредитів....
Ну то ж їхні кредити, вам це чим загрожує?
1 2
За ким я буду? 19 декабря 2023
Ответ дляПусин Кукин
Теж цікаво. Живеш собі спокійно, а потім дізнаєшся, що у тебе живуть ще й ВПО. І дай боже, щоб вони не набралися кредитів....
Ви не розумієте різницю між реєстрацією проживання (те, що раніше було пропискою), та реєстрацією ВПО. Останнє не дає ніяких прав.
НичеНипанимаю 19 декабря 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Я маю сумніви, що в пенсійний дають інформацію про ВПО. І хіба пенсійний займається субсидіями? Я просто не в курсі
Так, субсидіями тепер займається ПФ.
автор Пусин Кукин 19 декабря 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
А звідки в пенсійному фонді будуть знати, де саме проживають ВПО?
Так мені ж запропонували звернутися туди і описати ситуацію саме так, як я описала вище: зареєструвати для виплат і пільг, але фактично будуть проживати в іншому місці.
автор Пусин Кукин 19 декабря 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Ну то ж їхні кредити, вам це чим загрожує?
Крім колекторських атак - нічим.
автор Пусин Кукин 19 декабря 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Ви не розумієте різницю між реєстрацією проживання (те, що раніше було пропискою), та реєстрацією ВПО. Останнє не дає ніяких прав.
А де я писала про права? Я питаю, чи субсидію відмінять?
НичеНипанимаю 19 декабря 2023
Ответ дляПусин Кукин
Так мені ж запропонували звернутися туди і описати ситуацію саме так, як я описала вище: зареєструвати для виплат і пільг, але фактично будуть проживати в іншому місці.
Для чого? Задайте питання, якщо в мене зареєструються і будуть проживати ВПО, то як це вплине на отримання субсидії?
НичеНипанимаю 19 декабря 2023
Ответ дляПусин Кукин
Крім колекторських атак - нічим.
Звідки колектори будуть знати номер вашого телефону?
автор Пусин Кукин 19 декабря 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Для чого? Задайте питання, якщо в мене зареєструються і будуть проживати ВПО, то як це вплине на отримання субсидії?
Ну якщо будуть жити, користуватися комунальними у тому числі, і за них не сплачувати? А якщо сплачувати, то яка ж субсидія. Хіба ні?
автор Пусин Кукин 19 декабря 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Звідки колектори будуть знати номер вашого телефону?
Був вже сумний досвід. Якась Копійочка тероризувала сусідів 2 поверхів за швидкий кредит нікому не відомого квартиранта
НичеНипанимаю 19 декабря 2023
Ответ дляПусин Кукин
Ну якщо будуть жити, користуватися комунальними у тому числі, і за них не сплачувати? А якщо сплачувати, то яка ж субсидія. Хіба ні?
Кожен, хто прийняв ВПО безкоштовно, має право на отримання компенсації. За кожну людину сплачують 450грн влітку і 900 грн взимку. У нас було так. За субсидію не підкажу, ми не отримуємо.
автор Пусин Кукин 19 декабря 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Кожен, хто прийняв ВПО безкоштовно, має право на отримання компенсації. За кожну людину сплачують 450грн влітку і 900 грн взимку. У нас було так. За субсидію не підкажу, ми не отримуємо.
Дякую. Але цікавить саме субсидія.
За ким я буду? 19 декабря 2023
Ответ дляПусин Кукин
А де я писала про права? Я питаю, чи субсидію відмінять?
Я відповідала про ваш пост про кредити
За ким я буду? 19 декабря 2023
Ответ дляПусин Кукин
Крім колекторських атак - нічим.
Від колекторських атак ви не застраховані навіть без ВПО, і не знаючи людину, яка взяла кредит
автор Пусин Кукин 19 декабря 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Від колекторських атак ви не застраховані навіть без ВПО, і не знаючи людину, яка взяла кредит
Так до чого ваш пост про права?
За ким я буду? 19 декабря 2023
Ответ дляПусин Кукин
Був вже сумний досвід. Якась Копійочка тероризувала сусідів 2 поверхів за швидкий кредит нікому не відомого квартиранта
На мій корпоративний телефон видали кредит невідомому мені Івану Петровичу, а потім надзвонювали з приводу його повернення. Квартирантів, ВПО та іншого і мене не було. Тож реєстрація когось, як і не реєстрація - не панацея від подібних дзвінків
За ким я буду? 19 декабря 2023
Ответ дляПусин Кукин
Так до чого ваш пост про права?
До того, що ви зв´язали квартирантів та дзвінки від колекторів
За ким я буду? 19 декабря 2023
Ответ дляПусин Кукин
Дякую. Але цікавить саме субсидія.
Вам вище написали, як спитати в пенсійному з субсидію. Не треба адресу називати, задайте питання звзагалі