01 января в 17:32

питання до тих, хто в Німеччині і приїхав туди з нуль знанням мови і без грошей

Скоріш за все при таких вхідних даних (без мови і грошей) Ви потрапили в мале містечко чи село.
З німецькими законами при всьому бажанні при таких вхідних даних з джобцентра не скоро злізеш.
Якщо не троє дітей, то толком не відкладеш, щоб потім внести з тих грошей кауціон і оплату житла вже в більшому місті..
Та і ще не факт, що вгазалі не вказано в договорі аренди що 1 чи 2 роки не можна розривати аренду, а на субаренду і нахмітерів не так часто погоджуються фермітери останні часи.

Так от питання: як Ви вибралися в цивілізоване місто (понад 100тис населення) там?

В опитуванні можна декілька пунктів обирати
Результат:
вже голосів: 76
29 (38.16%) задовбали цією німеччиною тут!
10 (13.16%) я красива - мені всюди легко
9 (11.84%) з самого початку в вел. місті
8 (10.53%) мені подобається мале місто
4 (5.26%) чекаю кінця аренди-і в Україну
4 (5.26%) я в селі,але до вел.міста<30км
3 (3.95%) я IT, дистанційно працюю
2 (2.63%) нелегал.працювала щоб накопити
2 (2.63%) гарно знала мову,одразу працюю
1 (1.32%) ледь виїхала з тої німеччини
1 (1.32%) економила на всьому >року
1 (1.32%) кіндергельд відкладала
1 (1.32%) знайшла ухажора з вел.міста
1 (1.32%) працюю дистанц. по нім.законам
0 (0%) нелег.працюю дистанційно
Запасная спина 01 января в 17:34
О чем тема?
Аби шо
Допоможіть знайти 01 января в 17:37
и не лень было писать это все
ВалюШок-d20a 01 января в 17:38
а если ехать без денег и без детей
Забагаловка 01 января в 17:39
Додому працювати та податки сплачувати, а то хтось ваше майно в Україні захищає а вам нормік на виплатах
13 6
ВалюШок-d20a 01 января в 17:39
язык вообще ни бум бум
Соображалочка 01 января в 17:40
В Германии сами по себе города не большие. Прежде чем думать о кауционе, надо найти работу в большом городе. Хорошие места заняты местными, украинцам, если они не выдающиеся спецы светит минималка. А с минималкой прожить в ’не цивилизованном’ городе легче, чем в большом.
Медсестричка 01 января в 17:40
Ответ дляВалюШок-d20a
а если ехать без денег и без детей
Вы же с кормилицей
ВалюШок-d20a 01 января в 17:40
и за пятьдесят
Сон і дрімота 01 января в 17:40
На що розраховували?
Німеччина доволі дорога країна.Більшість їхали з грошима, винаймали житло, а потім оформлювались через Джоб.
Або йти працювати
Медсестричка 01 января в 17:42
Ответ дляВалюШок-d20a
и за пятьдесят
Знакомая поехала в 53 года,без знания языка и денег.Откладывает по 500-700 евро.
8 1
автор МЕСТО_Встречи 01 января в 17:43
Ответ дляВалюШок-d20a
а если ехать без денег и без детей
от як раз тоді (якщо і мови не знали ніколи)- срака повна якщо в село потрапите і там договір аренди на рік чи два щонайменше. бо вибратися звідти анріал якщо спонмоа не знайшли і нелегально не підробляти (що тут ризиковано.)
автор МЕСТО_Встречи 01 января в 17:44
Ответ дляЗабагаловка
Додому працювати та податки сплачувати, а то хтось ваше майно в Україні захищає а вам нормік на виплатах
це якщо повезло і нема отого що бува надто часто:
’Та і ще не факт, що вгазалі не вказано в договорі аренди що 1 чи 2 роки не можна розривати аренду, а на субаренду і нахмітерів не так часто погоджуються фермітери останні часи. ’
ВалюШок-d20a 01 января в 17:44
Ответ дляМЕСТО_Встречи
от як раз тоді (якщо і мови не знали ніколи)- срака повна якщо в село потрапите і там договір аренди на рік чи два щонайменше. бо вибратися звідти анріал якщо спонмоа не знайшли і нелегально не підробляти (що тут ризиковано.)
дякую
автор МЕСТО_Встречи 01 января в 17:46
Ответ дляСоображалочка
В Германии сами по себе города не большие. Прежде чем думать о кауционе, надо найти работу в большом городе. Хорошие места заняты местными, украинцам, если они не выдающиеся спецы светит минималка. А с минималкой прожить в ’не цивилизованном’ городе легче, чем в большом.
ну по ідеї в бьюті сферу якщо є досвід, то реально і в велике місто. або якщо дуже великий достаток і ти онлайн працюєш де не треба німецьку, і оформив гевербе. так платиш 50%всяких зборів, але їдеш куди хоч
автор МЕСТО_Встречи 01 января в 17:47
Ответ дляВалюШок-d20a
и за пятьдесят
німці кажуть що 50 - то молодість)) хоча вони такі затуркані в основному, що і в 35 багато хто з них як наші 50-річні виглядають
Звезда в шоке 01 января в 17:47
Ответ дляМедсестричка
Знакомая поехала в 53 года,без знания языка и денег.Откладывает по 500-700 евро.
цікаво яким чином, якщо допомога 500 с хвостиком.
автор МЕСТО_Встречи 01 января в 17:48
Ответ дляМедсестричка
Знакомая поехала в 53 года,без знания языка и денег.Откладывает по 500-700 евро.
як вона відкладає? там виплати з вирахуванням кауціону, електрики інтернету - десь 350євро вийде.
значить в неї мінімум 2-3 дітей, чи нема кауціону і сц житло, же вже і інтернет і електрика включена.
Медсестричка 01 января в 17:48
Ответ дляЗвезда в шоке
цікаво яким чином, якщо допомога 500 с хвостиком.
Знайшла роботу на конвеєрі,кондитерська фабрика. 8 годин на день,п´ятниця 6 годин.
Соображалочка 01 января в 17:49
Ответ дляМЕСТО_Встречи
ну по ідеї в бьюті сферу якщо є досвід, то реально і в велике місто. або якщо дуже великий достаток і ти онлайн працюєш де не треба німецьку, і оформив гевербе. так платиш 50%всяких зборів, але їдеш куди хоч
Полно своих спецов в бьюти сфере, никто из местных не пойдет к иностранке без знания языка. Ее удел своих в черную стричь, красить.
автор МЕСТО_Встречи 01 января в 17:50
Ответ дляМедсестричка
Знайшла роботу на конвеєрі,кондитерська фабрика. 8 годин на день,п´ятниця 6 годин.
а житло від фабрики? бо якщо мінімалка зарплата, 250 євро мед.страховка, 35% податок якщо самотня, то грошей впритик на житло і іжу залишиться..тобто там нічого не відкласти
автор МЕСТО_Встречи 01 января в 17:51
Ответ дляСоображалочка
Полно своих спецов в бьюти сфере, никто из местных не пойдет к иностранке без знания языка. Ее удел своих в черную стричь, красить.
наших повно, які шукають в бьюті саме наших спеців
Медсестричка 01 января в 17:52
Ответ дляМЕСТО_Встречи
а житло від фабрики? бо якщо мінімалка зарплата, 250 євро мед.страховка, 35% податок якщо самотня, то грошей впритик на житло і іжу залишиться..тобто там нічого не відкласти
2100 євро на руки
Звезда в шоке 01 января в 17:52
Ответ дляМедсестричка
Знайшла роботу на конвеєрі,кондитерська фабрика. 8 годин на день,п´ятниця 6 годин.
а яка в неї зп, якщо не секрет? якщо вистачає і на оренду, і на життя, і ще 500 євро відкласти
Соображалочка 01 января в 17:53
Ответ дляМЕСТО_Встречи
наших повно, які шукають в бьюті саме наших спеців
У них нет денег платить 150 евро за стрижку с покраской и 30 за ногти.
автор МЕСТО_Встречи 01 января в 17:53
Ответ дляМедсестричка
2100 євро на руки
це офіційно вона працює? вона самотня? бо якщо в неї 3дітей, мать одиначка, то там мінімум податку, то може ще ..

а де ця фабрика, підкажіть будь ласка?
Соображалочка 01 января в 17:53
Ответ дляМЕСТО_Встречи
а житло від фабрики? бо якщо мінімалка зарплата, 250 євро мед.страховка, 35% податок якщо самотня, то грошей впритик на житло і іжу залишиться..тобто там нічого не відкласти
Половину медстраховки платит работодатель.
Сон і дрімота 01 января в 17:55
Ответ дляМедсестричка
Вы же с кормилицей
В Нім. легалізована проституція, конкуренція велика і потрібно плати податки з цієї діяльності
автор МЕСТО_Встречи 01 января в 17:56
Ответ дляСоображалочка
У них нет денег платить 150 евро за стрижку с покраской и 30 за ногти.
ага))) у гарного майстра і до війни сстрижка в києві 1500грн коштувати могла..всередньому у німеччині стрижка 50євро..
чи 150 - то з фарбуванням? так і в Укаїні фарбування і до війни всередньому у гарного майстра 2500-3000грн коштувати могло в києві
і наші готові за якісний манікюр і в німечині 30-40 євро легко платити
Медсестричка 01 января в 17:56
Ответ дляМЕСТО_Встречи
це офіційно вона працює? вона самотня? бо якщо в неї 3дітей, мать одиначка, то там мінімум податку, то може ще ..

а де ця фабрика, підкажіть будь ласка?
Голандія поруч.
Сон і дрімота 01 января в 17:56
Ответ дляМЕСТО_Встречи
німці кажуть що 50 - то молодість)) хоча вони такі затуркані в основному, що і в 35 багато хто з них як наші 50-річні виглядають
Німці дуже молодо виглядають