04 февраля в 19:58

Репродуктолог

Доброго вечора . Дуже потрібен гарний, розумний і провірений лікар репродуктолог. Будь ласка дівчатка поділіться контактами лікарів . Заздалегідь велике дякую!
Злива інформації 04 февраля в 20:01
Хажиленко
автор Непереможна 04 февраля в 20:17
Ответ дляЗлива інформації
Хажиленко
Дякую
Сумчатая кошка 04 февраля в 20:25
Вацик Мирослава Михайлівна
Парпалей Кароліна Костянтинівна
автор Непереможна 04 февраля в 20:26
Ответ дляСумчатая кошка
Вацик Мирослава Михайлівна
Парпалей Кароліна Костянтинівна
Дякую
Освічую темряву 04 февраля в 22:17
Холодян Ірина Ярославівна.
размахер 05 февраля в 00:48
Ответ дляОсвічую темряву
Холодян Ірина Ярославівна.
Не сподобалась
Не прохожу мимо 05 февраля в 01:10
Гераскевич Лариса Миколаївна
автор Непереможна 05 февраля в 08:18
Ответ дляОсвічую темряву
Холодян Ірина Ярославівна.
Дякую
автор Непереможна 05 февраля в 08:19
Ответ дляразмахер
Не сподобалась
Зрозуміла, дякую
автор Непереможна 05 февраля в 08:19
Ответ дляНе прохожу мимо
Гераскевич Лариса Миколаївна
Дякую
Освічую темряву 05 февраля в 09:07
Ответ дляразмахер
Не сподобалась
В мене дитинка з 2ї спроби в неї. Багато гінекології своїх доньок до неї посилають. Ми всі люди, не можемо всім сподобатись
размахер 05 февраля в 09:10
Ответ дляОсвічую темряву
В мене дитинка з 2ї спроби в неї. Багато гінекології своїх доньок до неї посилають. Ми всі люди, не можемо всім сподобатись
В неї конвеєр реальний.Коли приходиш на прийом,то навіть не пам´ятає попереднє лікування.
Освічую темряву 05 февраля в 09:12
Ответ дляразмахер
В неї конвеєр реальний.Коли приходиш на прийом,то навіть не пам´ятає попереднє лікування.
Так, вона типовий лікар, пацієнтів багато. На те і існує історія хвороби, документ, щоб пам´ятати. Мені головне результат, а не щоб в попу дмухали.
размахер 05 февраля в 16:36
Ответ дляОсвічую темряву
Так, вона типовий лікар, пацієнтів багато. На те і існує історія хвороби, документ, щоб пам´ятати. Мені головне результат, а не щоб в попу дмухали.
Типовий лікар,отримуючи 150+тис. має пам´ятати,що саме не спрацювало в її пацієнтів попереднього разу і не пропонувати повторно одні й тіж самі схеми.
Про призначення в коридорі,то,взагалі,треш.
Освічую темряву 05 февраля в 20:09
Ответ дляразмахер
Типовий лікар,отримуючи 150+тис. має пам´ятати,що саме не спрацювало в її пацієнтів попереднього разу і не пропонувати повторно одні й тіж самі схеми.
Про призначення в коридорі,то,взагалі,треш.
🙄зі мною такого не було. В неї голова шарить добре. Я сама лікар. Розумію її призначення.
размахер 06 февраля в 02:57
Ответ дляОсвічую темряву
🙄зі мною такого не було. В неї голова шарить добре. Я сама лікар. Розумію її призначення.
У вас не було,а в мене було.Дві пересадки( з перевіреними ембріонами і після гісто)-і все мимо.І це при тому,що причину безпліддя так і не виявили ні в жіночому,ні в чоловічому факторі.Ось такий фахфвець.
Слава Богу,через рік завагітніли самостійно,а за 2 роки вдруге.
Освічую темряву 06 февраля в 18:16
Ответ дляразмахер
У вас не було,а в мене було.Дві пересадки( з перевіреними ембріонами і після гісто)-і все мимо.І це при тому,що причину безпліддя так і не виявили ні в жіночому,ні в чоловічому факторі.Ось такий фахфвець.
Слава Богу,через рік завагітніли самостійно,а за 2 роки вдруге.
А робили блокаду на ЗГТ? Мене в клімакс вводили.
З ембріонами та ще історія - ідеальні буває не приживаються( в мене був перший - ідеальний, пролетіли, навіть без імплантації. А з другим було питання і прижився! Я вже скільки інфи перечитала - на 100% ніхто не знає чому не приживаються.