Гнатолог ортодонт Київ

Чи має хтось успішні кейси лікування дисфункції СНЩС? Порадьте будь ласка дійсно толкових лікарів. Вже була на консультації пʼятьох лікарів гнатологів, зараз лікуюся в одного, ношу капу. Далі діло за брекетами, але каже ще ставити апарат на піднебіння на мікроімплатнах (не для розширення щелепи а саме для того щоб посунути зубний ряд назад), близько 90 тис за цей апарат та брекети на обидві щелепи. Хотілося б ще почути інші варіанти лікування перед тим як погоджуватися на це. Бо вже носила брекети, в результаті чого і отримала проблеми з снщс (довгий час хрустів сустав і вилетів міжсуставний диск, невправний) тож хочеться вже запевнитися і мати кілька професійних думок. Вже довго тягнуться проблеми з зубами, хочеться вилікувати раз і на все життя.
Заюшка_хозяюшка 04 апреля в 06:01
Знайдіть Гаврилюк Уляну ( не знаю, де зараз приймає, бо поїхала 2 роки тому). Дуже толковий ортодонт. Знайшла https://www.instagram.com/uliana_gavryliuk?igsh=
автор Молода і нерозважлива 04 апреля в 06:02
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Знайдіть Гаврилюк Уляну ( не знаю, де зараз приймає, бо поїхала 2 роки тому). Дуже толковий ортодонт. Знайшла https://www.instagram.com/uliana_gavryliuk?igsh=
Дякую за пораду, чи у вас є досвід лікування в неї?
Заюшка_хозяюшка 04 апреля в 06:04
Ответ дляМолода і нерозважлива
Дякую за пораду, чи у вас є досвід лікування в неї?
Вона не мене, дитину рівняла.
ЯспАкойнаЯ 04 апреля в 08:00
таку проблему не можна вирішити раз і назавжди, тільки покращити. а в кого були?
Я натуралка 04 апреля в 08:27
В кого ви були вже?
Гнатологів дуже мало, бо у нас це молода галузь.
Водійка хімарса 04 апреля в 08:39
Мені допоміг Назар Броцкій - приймає у Києві
автор Молода і нерозважлива 04 апреля в 17:42
Ответ дляЯспАкойнаЯ
таку проблему не можна вирішити раз і назавжди, тільки покращити. а в кого були?
Була в Ганчук Вероніки, Станішевський Олег, Сервінський Ілля, Броцкий Назарій, і ще в одного не памʼятаю як звали
автор Молода і нерозважлива 04 апреля в 17:43
Ответ дляЯ натуралка
В кого ви були вже?
Гнатологів дуже мало, бо у нас це молода галузь.
Була в Ганчук Вероніки, Станішевський Олег, Сервінський Ілля, Броцкий Назарій, і ще в одного не памʼятаю як звали.
автор Молода і нерозважлива 04 апреля в 17:44
Ответ дляВодійка хімарса
Мені допоміг Назар Броцкій - приймає у Києві
Я в нього була, думаю чи далі з ним лікуватися чи кудись ще сходити. А яку саме проблему ви лікували з ним?
ЯспАкойнаЯ 04 апреля в 18:53
Как вариант рассмотрите,вроде адекватный доктор
ЯспАкойнаЯ 04 апреля в 18:54
Я лечилась у Вовк Виктории,но она не ортодонт,не подойдёт вам
Я натуралка 04 апреля в 19:22
Ответ дляМолода і нерозважлива
Я в нього була, думаю чи далі з ним лікуватися чи кудись ще сходити. А яку саме проблему ви лікували з ним?
Ну він дійсно гнатолог ортодонт. До його думки я би прислухалася.
автор Молода і нерозважлива 04 апреля в 19:22
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Как вариант рассмотрите,вроде адекватный доктор
Вы у нее лечились?
автор Молода і нерозважлива 04 апреля в 19:23
Ответ дляЯ натуралка
Ну він дійсно гнатолог ортодонт. До його думки я би прислухалася.
До думки так звісно, але лікування то вже інша справа. Він пропонував як варіант операцію, де мені б розпиляли щелепу і по іншому поставили, я на таке не піду
ЯспАкойнаЯ 04 апреля в 19:42
Ответ дляМолода і нерозважлива
Вы у нее лечились?
нет, я у Вовк лечилась
ЯспАкойнаЯ 04 апреля в 19:43
Ответ дляМолода і нерозважлива
До думки так звісно, але лікування то вже інша справа. Він пропонував як варіант операцію, де мені б розпиляли щелепу і по іншому поставили, я на таке не піду
я кстати хотела написать насчет Бродского что он только операции всем предлагает))))), но промолчала, а тут вижу кому то помог
автор Молода і нерозважлива 04 апреля в 19:54
Ответ дляЯспАкойнаЯ
я кстати хотела написать насчет Бродского что он только операции всем предлагает))))), но промолчала, а тут вижу кому то помог
Я тоже читала отзывы, что операции предлагает, большинство понятное дело отказываются. А вот интересно именно лечение помогло ли кому-то реально
автор Молода і нерозважлива 04 апреля в 19:55
Ответ дляЯспАкойнаЯ
нет, я у Вовк лечилась
И как вам у Вовк именно по проблеме суставов, помогло ли? Носили капу тоже?
ЯспАкойнаЯ 04 апреля в 20:00
Ответ дляМолода і нерозважлива
И как вам у Вовк именно по проблеме суставов, помогло ли? Носили капу тоже?
да именно по суставам мне стало сразу лучше, но капа по Славичеку разобщает прикус и после капы должна идти либо ортодонтия либо ортопедия. Вовк гнатолог ортопед и прикус новый мне делали коронками и наращиванием фотополимерами
Водійка хімарса 05 апреля в 08:02
Ответ дляМолода і нерозважлива
Я в нього була, думаю чи далі з ним лікуватися чи кудись ще сходити. А яку саме проблему ви лікували з ним?
Дисфункцію ніжньощелепового суглоба. Так спеціальні капи були, брекети…
Водійка хімарса 05 апреля в 08:03
Ответ дляЯ натуралка
Ну він дійсно гнатолог ортодонт. До його думки я би прислухалася.
Так, він один з найкращих в Україні.
Водійка хімарса 05 апреля в 08:05
Ответ дляЯспАкойнаЯ
я кстати хотела написать насчет Бродского что он только операции всем предлагает))))), но промолчала, а тут вижу кому то помог
Мені не пропонував операцію. Лікування тривало приблизно рік ( трохи більше). Я не маю нарікань. Але процес був болючім. Особливо перший етап. У мене й голова боліла постійно від тієї капи..воно ж все взаємоповʼязано між собою (
автор Молода і нерозважлива 05 апреля в 08:39
Ответ дляВодійка хімарса
Мені не пропонував операцію. Лікування тривало приблизно рік ( трохи більше). Я не маю нарікань. Але процес був болючім. Особливо перший етап. У мене й голова боліла постійно від тієї капи..воно ж все взаємоповʼязано між собою (
Я капу вже півроку відносила, проблем не було таких, тільки перший час дуже не зручно їсти було. Дякую, що поділились відгуком
Водійка хімарса 05 апреля в 19:31
Ответ дляМолода і нерозважлива
Я капу вже півроку відносила, проблем не було таких, тільки перший час дуже не зручно їсти було. Дякую, що поділились відгуком
У мене дикі болі були…поки ставили на місце..кап було дві. Плюс робили спеціальний масаж.
автор Молода і нерозважлива 06 апреля в 02:54
Ответ дляВодійка хімарса
У мене дикі болі були…поки ставили на місце..кап було дві. Плюс робили спеціальний масаж.
Жах, добре, що вдалося вилікувати! Я теж відходила курс масажів на спину та шию по рекомендації лікаря
Водійка хімарса 06 апреля в 16:16
Ответ дляМолода і нерозважлива
Жах, добре, що вдалося вилікувати! Я теж відходила курс масажів на спину та шию по рекомендації лікаря
У мене масаж щелепи та шиї був, щоб зняти напругу від носіння капи.
Зараз стало краще, але нажаль мігрені не пішли. Я сама через мігрені й почала це лікування. Невролог виявила дисфункцію, направила до гнатолога…ну й весь шлях Ви вже знаєте.
Lilu44 12 апреля в 17:05
Доктор Али- Если хотя-бы один раз к нему попадёте, то поймёте, что все остальное было потеря времени, денег и самое главное - здоровья. Попасть трудно, нет контактов, к нему только по рекомендации можно попасть, но сейчас инстаграм появился его, можно написать.
https://www.instagram.com/dr.mojtaba.seyfollahi?ig...
Агент Пинкертона 24 апреля в 09:09
Ответ дляМолода і нерозважлива
Була в Ганчук Вероніки, Станішевський Олег, Сервінський Ілля, Броцкий Назарій, і ще в одного не памʼятаю як звали.
доброго ранку. а к вам Ілля???бо дочці саме його рекомендували. ми ще не дійшли.
Оленп 26 апреля в 19:54
Ответ дляМолода і нерозважлива
Була в Ганчук Вероніки, Станішевський Олег, Сервінський Ілля, Броцкий Назарій, і ще в одного не памʼятаю як звали.
Броцького Назарія не рекомендую. Моя дитина у нього лікувалась. При острому болю, коли під системою почало наривати, він просто кинув нас напризволяще. Спочатку ссилаючись на ковід, потім на війну. Сказав, що буде приймати після війни. Я дуже просила зняти хоча б систему з піднебіння, навіть не дивлячись, що заплатила за неї дуже дорого. Але він відмовився.