05 февраля в 12:19

Щелепно-лицьова хірургія (реабілітація військового)

Мирного дня!
Можливо, хтось знає реабілітаційні центри для військових. Необхідне направлення: щелепно-лицьова хірургія.
Подав заявку в Суперх´юманс Центр, чекає відповідь.
Девальвация 05 февраля в 12:31
Друзі, будь ласка, поширте інформацію, яка допоможе скаліченим українським військовим.

Пропонується безкоштовне лікування і реабілітація повного циклу, починаючи від пересадки шкіри чи частин лицьового черепа, імплантації зубів, реконструкції носа, пазух, очниць до повного естетичного відновлення обличчя.

Лікування буде проводитись у лікарні у Винниках (біля Львова) командою французьких фахівців.
Перший етап (консультаційний) розпочнеться в кінці цього місяця.
Лікарі стикнулися з тим, що мало пацієнтів, і тому можуть закрити цю благодійну програму. Все абсолютно безкоштовно.

Потрібні військові, які під час виконання бойових операцій отримали травми у щелепно-лицьовій ділянці.
Можуть бути ті, хто зараз перебуває на лікуванні, ті, хто вже проходив лікув
ання і часткову реабілітацію.
Подумайте, з ким поділитися інформацією.

Сайт, де можете почитати про це детальніше: https://superhumans.com/
автор Парова машина 05 февраля в 12:32
Ответ дляДевальвация
Друзі, будь ласка, поширте інформацію, яка допоможе скаліченим українським військовим.

Пропонується безкоштовне лікування і реабілітація повного циклу, починаючи від пересадки шкіри чи частин лицьового черепа, імплантації зубів, реконструкції носа, пазух, очниць до повного естетичного відновлення обличчя.

Лікування буде проводитись у лікарні у Винниках (біля Львова) командою французьких фахівців.
Перший етап (консультаційний) розпочнеться в кінці цього місяця.
Лікарі стикнулися з тим, що мало пацієнтів, і тому можуть закрити цю благодійну програму. Все абсолютно безкоштовно.

Потрібні військові, які під час виконання бойових операцій отримали травми у щелепно-лицьовій ділянці.
Можуть бути ті, хто зараз перебуває на лікуванні, ті, хто вже проходив лікув
ання і часткову реабілітацію.
Подумайте, з ким поділитися інформацією.

Сайт, де можете почитати про це детальніше: https://superhumans.com/
Якраз сюди і звернувся. Чекає на відповідь. Але треба розглядати ще варіанти.
Карамелінка 05 февраля в 12:55