13 февраля в 10:42

Хрестини в піст. Зайдіть, хто в темі

Чи можна хрестити дитину в піст?
І якщо хрещена мама не присутня фізично- це нормально?
Весела моль 13 февраля в 10:43
Можна, нормально.
Salsa-24da 13 февраля в 10:44
Можно.
Крестины никак не связаны с постом.

Если вы его придерживаетесь конечно.
Крестины застолья не предполагают
Неместная Я 13 февраля в 10:44
Ви в Священика спитайте, а не на форумі, де купа непотрібних забобонів.
Вишнёвая Леди 13 февраля в 11:02
Хрестити в піст можна, хрещена мама не присутня на хрещення - ненормально. При хрещенні треба обіцянки давати. Звідки священик може бути впевнений, що та людина взагалі розуміє суть і готова щось обіцяти?
При хрещенні обов´язковий хр.батько для хлопця, хр.мати для дівчинки.
Якщо хлопецьможна і без хрещеної мами похрестити, але тоді і хрещеної мами не буде.
3 1
Медсестричка 13 февраля в 13:04
Можна.
Хрещена має бути присутня обов´язково
Арина85 14 февраля в 12:25
Можно хрестити, але не бажано робити пишне святкування
Не присутня хрещена не нормально, її можно записати, але перед Богом вона ніхто