13 марта в 08:31

Запуск магазина в инсте

Оформили профиль. Если запустить таргет с 3я подписчиками, это будет вызывать недоверие потенциальных покупателей. А где взять подписчиков до таргета?
С какой суммы подписчиков имеет смысл запускать таргет?
Уходя дверю не хлопать 13 марта в 08:48
послухаю )
100pudov 13 марта в 08:51
Мені приходив таргет з акаунтів на 500, хто своїми руками робить щось і продає
100pudov 13 марта в 08:52
Де взяти підписників? Ваші друзі, знайомі
Розвивайте особистий бренд, інколи говоріть про ваш магазин
Людям люди цікаві і вони у людей купують
Але це довго історія, не 1 день звісно
1 3
100pudov 13 марта в 08:53
Можна через тікток ще набирати підписників в інстаграм
hrushyk 13 марта в 10:17
Ответ для100pudov
Де взяти підписників? Ваші друзі, знайомі
Розвивайте особистий бренд, інколи говоріть про ваш магазин
Людям люди цікаві і вони у людей купують
Але це довго історія, не 1 день звісно
Люди купують якісний товар,а не в людей
Мені пофіг хто стоїть за лаштунками того всього
Для мене головне правильна,ретельна подача самого продукту ,а не власника ТМ
Була підписана на одних,ніби норм виробник базового жіночого одягу
Але власниця ТМ чомусь вважала священним долгом робити на собі відеоогляди свого одягу,а в неї така противнюча і відштовхуюча подача і голос,що триндець
Я відписалась
100pudov 13 марта в 10:32
Ответ дляhrushyk
Люди купують якісний товар,а не в людей
Мені пофіг хто стоїть за лаштунками того всього
Для мене головне правильна,ретельна подача самого продукту ,а не власника ТМ
Була підписана на одних,ніби норм виробник базового жіночого одягу
Але власниця ТМ чомусь вважала священним долгом робити на собі відеоогляди свого одягу,а в неї така противнюча і відштовхуюча подача і голос,що триндець
Я відписалась
Коли вже магазин як бренд згодна. Але коли там 2 підписника, то не згодна
Жена миллионера 13 марта в 10:46
Рілс знімайте, підписуйтесь на клієнтів конкурентів, але дуже дозовано