Ясамаякрасивая)• 25 марта 2024

Юристи в минулому. Є такі, хто втік з професії?

Хто ви тепер? Як проходив процес зміни сфери діяльності?
Верочка 100%• 25 марта 2024
Чоловік перейшов з офісу на фріланс, зовсім піти з професії не зміг. А його друг просто пішов і не працює..

ЧорноброваЯ• 25 марта 2024
Была юристом, бюджетницей, закончила юрфак с красным дипломом.
Работала помощником судьи…
Затем ушла в декрет, после чего стала заниматься хобби, ставшее впоследствии моей профессией.
Я счастлива что ушла оттуда :-)
Анти-анонім• 25 марта 2024
Я така. Стала тренером
Julia-9d08• 25 марта 2024
Работаю руководителем юр.департамента, 12 лет юр.стажа, сейчас наступило серьезное выгорание, хочу уволиться и ничего не делать год.Хочу простых женских забот, дома стала очень авторитарной, мужу очень не нравится..
Живчик-счастливчик• 25 марта 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Работала помощником судьи…
Я счастлива что ушла оттуда :-)
У вас наверно память идеальная. Выучить столько законов безупречно на красный диплом.
Ранковий базар• 25 марта 2024
В мене косметолог колишня юристка. Вона спочатку медколедж закінчила, потім юрфак, попрацювала роки 3, пішла у декрет, з декрету вийшла вже косметолог.
Скорая помощь• 25 марта 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Не нужно знать наизусть все законы/подзаконные/пленумы и т.д.
Нужно знать основы чтобы понимать, где найти нужное

автор Ясамаякрасивая) • 25 марта 2024
Ответ дляВерочка 100%
Взагалі не працює? Жити ж за шось треба..
автор Ясамаякрасивая) • 25 марта 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Работала помощником судьи…
Я счастлива что ушла оттуда :-)
Ідеально. Коли
Хоббі приносить дохід достатній. З суду тим більше я розумію ваше щастя що втекли.
автор Ясамаякрасивая) • 25 марта 2024
Ответ дляJulia-9d08
От ви мене розумієте. Такі ж відчуття і у мене. 15 років. Але чоловіка немає, так би мовити , сама собі папік.того і стрьомно
Верочка 100%• 25 марта 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Дружина добре заробляє, а він доглядає дитину.
А що таке?• 25 марта 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ніхто закони напам´ять не вчить. Туди ж постійно вносять зміни
Пліснявілий сир• 25 марта 2024
Є такі що навіть і не починали...
Але знання з права та юриспруденції не раз в житті мені допомагали.
Вже давно працюю інженером на виробництві.
Професія не пов´язана не з першою не з другою освітою - так освіти дві, просто подобалось вчитися.😁
IQ 80• 25 марта 2024
Економіст. Сама не знаю як мене сюди занесло. Зарплата вище
Техпаспорт на медузу• 11 апреля 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Зачем их наизусть учить? 😀