28 марта в 09:42

Нащо в поліклініках ці ліси?

Комусь таке візуально подобається? Це часта практика в поліклініках, лікарнях. Весь хол може бути заставлений.
Ось сиджу чекаю прийому і не розумію необхідність пів коридору заставляти такими хащами. Головне ж лавку людям немає де поставити, частина стоїть.
Я взагалі в цьому краси не бачу. Ну, один вазон десь в кутку, один на підвіконні, але ж не оце.
І не люблю, як в будинках заставлено вазонами і підлога, і всі підвіконня.
Поговоріть зі мною, поки я скучаю в черзі.
19 18 9
Эта_Шикарна) 28 марта в 09:44
Блін ну реально , вони вас мали спитати чи ставити вазони? В лікарнях багато вікон вазони ростуть гарно і великі, додатково очищують повітря та і не так пусто по тих безкінечних коридорах.
Оч@ров@Шк@ 28 марта в 09:44
особенно палка нравится
14 4
автор Галя із Дарниці 28 марта в 09:45
Ответ дляЭта_Шикарна)
Блін ну реально , вони вас мали спитати чи ставити вазони? В лікарнях багато вікон вазони ростуть гарно і великі, додатково очищують повітря та і не так пусто по тих безкінечних коридорах.
Так не пусто, що аж ніде пройти. Чому лавку людям не поставити?
18 7
Пустощі-веселощі 28 марта в 09:45
Да во всех поликлиниках такое .
3 1
Українська зірочка 28 марта в 09:45
Насадили при ссср тепер шкода викинути, воно ж живе. І кисень вам виробляє
17 4 1
волосатое стекло 28 марта в 09:45
Они так стоят - как буд-то их временно вынесли из другого коридора
Может где-то ремонт делают?
Губной рояль 28 марта в 09:45
Конкретно у вашому випадку - просто закрили проход. Але я особисто, просто не люблю квіти і те що вони є у лікарнях у великій кількості мене дуже дивує. Це ж хтось має їх доглядати, витрачати на це свій час. Користі з них ніякої. Для мене це дивно у громадських закладах, в яких над інтер´єрними рішеннями не дуже й то заморочувалися.
14 13
Я_уеду_жить_в_Лондон! 28 марта в 09:46
Ненавиджу вазонки, крім того на них може бути алергія в хворих. По-нормалтному це мали б заборонити в лікувальних закладах
7 4 2
ДолькиКабана 28 марта в 09:46
Мені подобається, краще ніж одні коридори зі Вже була ця тема.
ГороховаЯ 28 марта в 09:46
Ответ дляГаля із Дарниці
Так не пусто, що аж ніде пройти. Чому лавку людям не поставити?
Вы же сидите, значит есть лавка.
Эта_Шикарна) 28 марта в 09:46
Ответ дляГаля із Дарниці
Так не пусто, що аж ніде пройти. Чому лавку людям не поставити?
Ну це особисто цей випадок, зазвичай є і лавки для людей і рослини теж знаходять місце.
автор Галя із Дарниці 28 марта в 09:46
Ответ дляволосатое стекло
Они так стоят - как буд-то их временно вынесли из другого коридора
Может где-то ремонт делают?
Та ні. Я вже за пів року тут 3 раз, картина та сама.
Таракашечка 28 марта в 09:46
мне наоборот нравится когда много цветов
3 2
ПриснитсяЖЕ 28 марта в 09:47
Кисень виробляють
No problems 28 марта в 09:47
Лучше кресла ставить, как в аэропорту - залез и один сидишь в гнезде. Воду и автоматы со снеками.
6 1
автор Галя із Дарниці 28 марта в 09:48
Ответ дляГубной рояль
Конкретно у вашому випадку - просто закрили проход. Але я особисто, просто не люблю квіти і те що вони є у лікарнях у великій кількості мене дуже дивує. Це ж хтось має їх доглядати, витрачати на це свій час. Користі з них ніякої. Для мене це дивно у громадських закладах, в яких над інтер´єрними рішеннями не дуже й то заморочувалися.
Як на мене краще б столик поставили і для діток якісь пару іграшок, щоб вони нн скучали
11 8
No problems 28 марта в 09:48
Ненавижу, когда квартиру сдают в аренду, а там такой сад... Кому это надо? Кто будет следить? Убирайте ваш сад к себе.
7 4 1
автор Галя із Дарниці 28 марта в 09:48
Ответ дляГороховаЯ
Вы же сидите, значит есть лавка.
Так, мені місце звільнилось вже. Але люди стоять
Файна дівка 28 марта в 09:50
У бабулек хобби, дома держать негде, наводят на работе ´красоту´. Тоже удивляет в общественных местах такое.
Подтяжка 28 марта в 09:49
Теж не доганяю. Зараз працюю в учбовому закладі то тут хоч не такі ліси, але тех вистачає. Ну аби мене не змушували за ними доглядати.
Котики-муркотики 28 марта в 09:55
Ответ дляNo problems
Лучше кресла ставить, как в аэропорту - залез и один сидишь в гнезде. Воду и автоматы со снеками.
Интересно, кто будет ставить автоматы со снеками в государственной больнице? Обслуживать, платить налоги, работать себе в убыток?
6 2
Хвігура мічти 28 марта в 09:55
Ответ дляОч@ров@Шк@
особенно палка нравится
Ночью приходит гномик эквилибрист
Этожзвяздаяегообожаю 28 марта в 09:56
Мне нравится.
Ещё и кислород.
5 1
Хвігура мічти 28 марта в 09:56
Ответ дляГубной рояль
Конкретно у вашому випадку - просто закрили проход. Але я особисто, просто не люблю квіти і те що вони є у лікарнях у великій кількості мене дуже дивує. Це ж хтось має їх доглядати, витрачати на це свій час. Користі з них ніякої. Для мене це дивно у громадських закладах, в яких над інтер´єрними рішеннями не дуже й то заморочувалися.
От них очень много пользы , хорошо чистят воздух
7 1
Котики-муркотики 28 марта в 09:57
Ответ дляГаля із Дарниці
Як на мене краще б столик поставили і для діток якісь пару іграшок, щоб вони нн скучали
Да-да, игрушки, которые через пять минут сопрут. Дітки могут свои игрушки принести.
Фізик-ядерщик заочно 28 марта в 09:57
На этом фото действительно перебор, в два раза меньше количество и не такие размашистые растения - было бы ок.
vihola 28 марта в 09:58
Підіть до головного лікаря і скажіть, буде якийсь результат.
ГороховаЯ 28 марта в 09:58
Ответ дляОч@ров@Шк@
особенно палка нравится
То чтобы бегемоты между горшками не лазили.
ИНЬэтовамниЯНЬ 28 марта в 10:02
Ответ дляГаля із Дарниці
Як на мене краще б столик поставили і для діток якісь пару іграшок, щоб вони нн скучали
Зверніться з пропозицією до адміністрації поліклініки
No problems 28 марта в 10:02
Ответ дляКотики-муркотики
Интересно, кто будет ставить автоматы со снеками в государственной больнице? Обслуживать, платить налоги, работать себе в убыток?
Аптечные киоски и киоски со снеками не в убыток? А автомат сразу в убыток?