28 марта в 12:09

Купити квартиру?

Чи варто зараз купувати житло... бо ціни ростуть, частина суми інше треба взятив кредит..
Зробіть вибір:
вже голосів: 68
Купити і потехеньку віддавати
не треба
Рятівник Малібу 28 марта в 12:10
Покупать там где тихо в Киеве
7 3 1
Мурзилка 28 марта в 12:10
Кредит у війну в Україні це сильно
15 4
Обижулька 28 марта в 12:12
сразу три - в Харьклве, Запорожье и Одессе
18 8
автор Замурмишка 28 марта в 12:12
Ответ дляМурзилка
Кредит у війну в Україні це сильно
А за піднятям цін на житло невстигаю зовсім...
2 2 1
Амбасадор щастя 28 марта в 12:13
Ви маєте вирішити самі. Хтось не купує через війну, бо невідомо, що буде далі, хтось купує. Я купила в кредит на 20 років, бо в планах їхати з країни не має, а жити десь треба.
Николай-b526 28 марта в 12:13
есть деньги-варто, нет денег - не варто, как и авто, как и баксы, как и жизнь)
автор Замурмишка 28 марта в 12:14
Ответ дляОбижулька
сразу три - в Харьклве, Запорожье и Одессе
Але ж купують там теж...як би це не було дивним
Дівка в намисті 28 марта в 12:15
Ви мені купувати будете?
автор Замурмишка 28 марта в 12:15
Ответ дляДівка в намисті
Ви мені купувати будете?
До чого тут ви?
Своего не предлагать 28 марта в 12:15
Дивне питання, напряму залежить яке місто!
автор Замурмишка 28 марта в 12:15
Ответ дляСвоего не предлагать
Дивне питання, напряму залежить яке місто!
Дівка в намисті 28 марта в 12:16
Ответ дляЗамурмишка
До чого тут ви?
Тому що мене запитуєте. Ви самотня і немає з ким порадитися?
Дівка в намисті 28 марта в 12:16
Ответ дляЗамурмишка
Де в Україні таке місто?
Своего не предлагать 28 марта в 12:16
Ответ дляЗамурмишка
Захід України? Тоді купувати, якщо впевнені, що доходи за будь-яких причин не зміняться )
1 1
автор Замурмишка 28 марта в 12:17
Ответ дляСвоего не предлагать
Захід України? Тоді купувати, якщо впевнені, що доходи за будь-яких причин не зміняться )
так
Амбасадор щастя 28 марта в 12:17
Ответ дляДівка в намисті
Тому що мене запитуєте. Ви самотня і немає з ким порадитися?
Ви якась ну дуже дивна....
Мурзилка 28 марта в 12:17
Ответ дляЗамурмишка
А за піднятям цін на житло невстигаю зовсім...
А воно вам треба ?
1 1
Своего не предлагать 28 марта в 12:17
Ответ дляЗамурмишка
так
Тут більше питання, що будете робити у випадку форсмажора
2 1
ДелайКак_Я 28 марта в 12:17
Ответ дляЗамурмишка
так
Ой, там зараз такі ціни, що краще вже десь в іншій країні
3 1
Виннипуховна 28 марта в 12:18
Я продавала бюджетне житло в Києві, черга бажаючих переселенців стояла. Я б особисто зараз не купувала.
Амбасадор щастя 28 марта в 12:18
Ответ дляСвоего не предлагать
Захід України? Тоді купувати, якщо впевнені, що доходи за будь-яких причин не зміняться )
Враховуйте, що кредити в Україні в гривні, які через інфляцію з кожним роком все більше і більше знецінюються
автор Замурмишка 28 марта в 12:18
Ответ дляДелайКак_Я
Ой, там зараз такі ціни, що краще вже десь в іншій країні
немає бажання десь! Хочу в Україні
3 2
Кубик Рубика 28 марта в 12:18
Та покупайте, если Вы уверенны в завтрашнем дне.
ДелайКак_Я 28 марта в 12:18
Ответ дляЗамурмишка
немає бажання десь! Хочу в Україні
Ну так вперед. В чому тоді справа
Дівка в намисті 28 марта в 12:19
Ответ дляАмбасадор щастя
Ви якась ну дуже дивна....
Люди купують квартири після порад на форумі? Дивна тут не я.....
Своего не предлагать 28 марта в 12:19
Ответ дляАмбасадор щастя
Враховуйте, що кредити в Україні в гривні, які через інфляцію з кожним роком все більше і більше знецінюються
Якщо є валідний бізнес, то чому ні ?
У мене бізнес зараз йде поганенько, але в складі 700 тис грн вкладено, то кредит на 20 тис можу взяти.
Якось так ...
Кубик Рубика 28 марта в 12:20
Мне вообще непонятно, как сейчас тут что-то можно покупать? Разве только где-то на ЗУ может быть
Амбасадор щастя 28 марта в 12:21
Ответ дляДівка в намисті
Люди купують квартири після порад на форумі? Дивна тут не я.....
Люди цікавляться думками інших. Наприклад мені форум часто стає у пригоді, в питанні наприклад тої ж іпотеки,яку люди вже оформили і можуть розповісти про плюси, мінуси і підводні камені.ьВи щось же робите на форумі. Вам нема з ким спілкуватися?
2 1
Кубик Рубика 28 марта в 12:21
Ответ дляЗамурмишка
Але ж купують там теж...як би це не було дивним
Я не могу продать квартиры в Одессе сейчас. Люди потихоньку начали умнеть
Дівка в намисті 28 марта в 12:23
Ответ дляАмбасадор щастя
Люди цікавляться думками інших. Наприклад мені форум часто стає у пригоді, в питанні наприклад тої ж іпотеки,яку люди вже оформили і можуть розповісти про плюси, мінуси і підводні камені.ьВи щось же робите на форумі. Вам нема з ким спілкуватися?
То вам немає з ким спілкуватися.