29 марта в 10:24

Як вам закупочка??

Це для вільного народу вільної країни
Marynavladi 29 марта в 10:25
Ну полиция же теперь должна ловить ухылянтов
16 2
Чашечка кофе 29 марта в 10:28
10 тисяч кайданок не є такою величезною кількістю. З чого зрада?
ViktoryjaG 29 марта в 10:28
Вы не понимаете, это самое нужное за 15 млн!
23 2 1
ViktoryjaG 29 марта в 10:30
Ответ дляЧашечка кофе
10 тисяч кайданок не є такою величезною кількістю. З чого зрада?
Наверно они платиновые.
5 4 3
автор Jave 29 марта в 10:30
Ответ дляMarynavladi
Ну полиция же теперь должна ловить ухылянтов
Процитую комент , він не мій : якщо ви бажаєте поліції купити кайданки нажміть зірочку, якщо у Вас інше питання- решітку
Добре, хоч ми почуття гумору не втрачаємо
8 7 1
Аня_я 29 марта в 10:31
Ответ дляViktoryjaG
Наверно они платиновые.
1500 грн за штуку)
Чашечка кофе 29 марта в 10:32
Ответ дляViktoryjaG
Наверно они платиновые.
15 мільйонів поділіть на 10 тисяч
6 4
автор Jave 29 марта в 10:33
Ответ дляViktoryjaG
Вы не понимаете, это самое нужное за 15 млн!
Там немає сенсу пояснювати що під час війни, коли нищать все, витрачати 15 млн на кайданки, на Олену Кравець, 560 млн на гавномарафон, на ту ж дію, яка без світла нам до жопи ну просто дуже не розумно..
29 2
Чашечка кофе 29 марта в 10:33
Ответ дляJave
Там немає сенсу пояснювати що під час війни, коли нищать все, витрачати 15 млн на кайданки, на Олену Кравець, 560 млн на гавномарафон, на ту ж дію, яка без світла нам до жопи ну просто дуже не розумно..
А ви звідки абс впевнені, що витрачати гроші на закупівлю спецзасобів не розумно?
12 4
автор Jave 29 марта в 10:34
Ответ дляЧашечка кофе
А ви звідки абс впевнені, що витрачати гроші на закупівлю спецзасобів не розумно?
Спецзасобів 🤣?
SaturnOVa 29 марта в 10:34
Чи не хайпанули.
А в інших країнах поляція з шовковими стрічками ходить, чи просто ввічливо просять злочинців не рипатись?
7 5 3
автор Jave 29 марта в 10:35
Ответ дляSaturnOVa
Чи не хайпанули.
А в інших країнах поляція з шовковими стрічками ходить, чи просто ввічливо просять злочинців не рипатись?
А старі кайданки де ділись?
16 3 1
автор Jave 29 марта в 10:36
Ответ дляSaturnOVa
Чи не хайпанули.
А в інших країнах поляція з шовковими стрічками ходить, чи просто ввічливо просять злочинців не рипатись?
Чи це не потужно під час війни економити на не потрібних витратах?
4 1
ViktoryjaG 29 марта в 10:36
Ответ дляJave
А старі кайданки де ділись?
Старые уже немодные, вы шо
18 1 1
Чашечка кофе 29 марта в 10:37
Ответ дляJave
Чи це не потужно під час війни економити на не потрібних витратах?
А чого ви віришили, що дані витрати є непотрібними?
8 5 2
автор Jave 29 марта в 10:38
Ответ дляViktoryjaG
Старые уже немодные, вы шо
Немодно так зараз не говорять,треба говорити НЕ потужні))
8 1
Чашечка кофе 29 марта в 10:39
Ответ дляJave
Немодно так зараз не говорять,треба говорити НЕ потужні))
Дайте відповідь на питання
Хитрый Лис 29 марта в 10:40
Ответ дляJave
Немодно так зараз не говорять,треба говорити НЕ потужні))
’потужні кайданки’😅
Самая необходимая вещь
ViktoryjaG 29 марта в 10:40
Ответ дляJave
Немодно так зараз не говорять,треба говорити НЕ потужні))
А, спасибо. Отстала я от жизни. 😁
3 1
анна 1986 29 марта в 10:41
А сколько ещё отмыто на этой закупорке?.. история умалчивает. Вообще,заметила,в последнее время все эти схеме стали замалчивать
автор Jave 29 марта в 10:43
Ответ дляанна 1986
А сколько ещё отмыто на этой закупорке?.. история умалчивает. Вообще,заметила,в последнее время все эти схеме стали замалчивать
Це тому що зараз при владі зовсім не бариги..
4 1
чаревна 29 марта в 10:44
Стальные наручники 2 180 грн. Оптом по 1500 так наши молодцы, ещё и сэкономили.
Значит будет больше кацапни на деокупированых территориях скручено
16 7
04214 29 марта в 10:44
насправді, зовсім не сішно((
сладкий_ноябрь 29 марта в 10:44
Ответ дляЧашечка кофе
10 тисяч кайданок не є такою величезною кількістю. З чого зрада?
:)
Подивіться ціну за 1
Vlada-Maria 29 марта в 10:47
Ответ дляViktoryjaG
Наверно они платиновые.
може то для рольових ігор в кабінетах, під іконами?
Vlada-Maria 29 марта в 10:48
Ответ дляJave
Там немає сенсу пояснювати що під час війни, коли нищать все, витрачати 15 млн на кайданки, на Олену Кравець, 560 млн на гавномарафон, на ту ж дію, яка без світла нам до жопи ну просто дуже не розумно..
Скільки грошей цьогоріч виділять на телемарафон — розслідування
https://segodnya.novyny.live/skilki-groshei-tsogor...
Vlada-Maria 29 марта в 10:48
Ответ дляJave
А старі кайданки де ділись?
певно, на металолом здали))))
автор Jave 29 марта в 10:49
Ответ длячаревна
Стальные наручники 2 180 грн. Оптом по 1500 так наши молодцы, ещё и сэкономили.
Значит будет больше кацапни на деокупированых территориях скручено
1.у нас населення за крайні 2 роки скоротилось на 20% невже старого запасу каданків не вистачило б на тих які залишились в Україні?))
Я думаю там більше чим достатньо))
А от ці б 15 000 000 да на FPv рони, або побудувати будинок у спокійному регіоні для тих хто втпатив житло..але такі рішення не ПОТУЖНІ)) тому не для нас
Teonaa 29 марта в 10:49
Ответ дляMarynavladi
Ну полиция же теперь должна ловить ухылянтов
Жінки з дітьми і собаками-котами хай закуплять. Пристібнутися до чоловіка, всіх в бус не засунуть. І собаку бойову.
ViktoryjaG 29 марта в 10:49
Ответ дляVlada-Maria
може то для рольових ігор в кабінетах, під іконами?
Наверно такие наборы на самом деле, но втридорога((