YOzhik v tumane• 20 марта 2024

Перестаємо купувати французькі продукти? Макрона купив кремль?

Франція підтримала Польщу. Якої шкоди це завдасть Україні та яка позиція інших країн ЄС.

Франція долучилася до намагань Польщі щодо стримування нашої агропродукції. Вона закликає до подальших обмежень на імпорт української аграрної продукції. Якими можуть бути збитки України та якою є позиція інших країн ЄС щодо української продукції?

Погрози Франції
Франція погрожує зірвати переговори про продовження вільної торгівлі Києва з ЄС ще на рік в разі якщо не буде подальших обмежень на імпорт української аграрної продукції.

Президент Франції Еммануель Макрон і прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск домовилися про зближення Парижа і Варшави у питанні переговорів, спрямованих на усунення розбіжностей, що виникли в останній момент між країнами ЄС та Європейським парламентом (ЄП) щодо торгівлі з Україною.

В Єврокомісії (ЄК) підрахували, що у випадку реалізації погрози, це може призвести до втрат України на суму 1,2 млрд євро доходу від торгівлі.

Далі: https://ua.korrespondent.net/articles/4672361-sche...
Solnet• 20 марта 2024
ну їх всіх нах...
il-mari• 20 марта 2024
це жесть яка...
Irina-5d24• 20 марта 2024
Тому що власні франц аграрії не в змозі боротися з дешевою проодукцією тієї ж Польщи, Іспанії та Марокко і закидають землею траси. А винна як завжди, Україна...
Хитрый Лис• 20 марта 2024
Нам нужен железный занавес во всех аспектах. Не будем покупать иностранные продукты и технологии.
Но тогда и от оружия и поддержки придется отказаться.
Если серьезно, никто с Украиной, как с писаным яйцом носится не будет
inresta• 20 марта 2024
зачем об этом думать ?
все равно от этого народу ни холодно, ни жарко.
Поймите, сделки от зерна только олигархам в карман, и все
Miss Lisi4ka• 20 марта 2024
Ответ дляХитрый Лис
Еще нам нужно отказаться от всех снарядов, которые союзники с трудом нашли. Ведь там, о ужас, маркировка на русском! Только украинское производство, только хардкор))
Мимо_шла• 20 марта 2024
Честно, я вообще в шоке от наших партнёров.
На словах они нас поддерживают, а на деле все совсем по другому
Хитрый Лис• 20 марта 2024
Ответ дляMiss Lisi4ka
Именно!!!
margaritavoronina1• 20 марта 2024
Так Франция всегда была или в нейтралитете или скрыто поддерживали Россию. В открытую понятно в этом никто не признается
margaritavoronina1• 20 марта 2024
А на украинском рынке есть французкие продукты?
Master77• 20 марта 2024
Ответ дляmargaritavoronina1
Ну, не знаю. Заяви періодичні Макрона про необхідність воювати до кордонів 91-го і можливості направлення французьких військ до України кажуть про інше.
Master77• 20 марта 2024
Ответ дляmargaritavoronina1
парфуми?
margaritavoronina1• 20 марта 2024
Ответ дляMaster77
парфуми?
Хіба,а так я щось не бачила- Польщі багато,Італія,Іспанія,Туреччина. А Франції крім шанелі і когось мінімуму косметики і не бачила.
Vlada-Maria• 20 марта 2024
Ответ дляХитрый Лис
ні, нам нужно, щоби наші зелені щурі відкрили цифри: скільки і на яку суму експортовано, і скільки податків сплачено в бюджет України.
Про сірий імпорт, відверту контрабанду і махінації з поверненням липового ПДВ взагалі мовчу.
Може ще підкажете, що оцьому нужно?
Контрабандист Владислав Гельзін продовжує грабувати Україну на мільярди навіть з Монако
Більше інформації на порталі Антикор: https://antikor.com.ua/articles/690443-kontrabandi...
margaritavoronina1• 20 марта 2024
Ответ дляMaster77
Пам´ятаю виступи Макрона з самого початку війни,не підтримував він Україну.
Yuliya-23• 20 марта 2024
Ответ дляmargaritavoronina1
вина
Master77• 20 марта 2024
Ответ дляmargaritavoronina1
Президент Франції рішуче налаштований відправити військових до України і наразі розглядає декілька варіантів. Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.
https://glavcom.ua/world/world-politics/novini-rea...
Master77• 20 марта 2024
«Цілі війни зрозумілі». Україна має відновити кордони в межах 1991 року — Макрон
https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/makron-zayaviv...
Jimson• 20 марта 2024
Ответ дляmargaritavoronina1
Франция играет в свою игру. Они не любят ’язык доллара’ и тех, кто на нем говорит, потому что эти товарищи уверенно отодвинули их на второй план.

Что касается картины в целом, каждый печется за свой кошелек, за свои интересы. Это совершенно нормально и логично.
Jimson• 20 марта 2024
Ответ дляMaster77
Один вопрос, чисто про математику, и я пойду. Сколько сотен тысяч французов готова положить Франция и Макрон лично, для достижения поставленной цели?
Jimson• 20 марта 2024
Ответ дляMaster77
Погрузка идет полным ходом, помощь близка.

А теперь давайте внимательно посмотрим на четвертое фото и выполним дыхательные упражнения.

Вдох носом, выдох ртом. Дыхание диафрагменное, глубокое. Темп предельно высокий. Выполняем упражнение до тех пор, пока вы не услышите рокот моторов и не увидите, что пропеллеры начинают вращаться.
golublexa3• 20 марта 2024
Всю украинскую аграрную продукцию скупают международные аграрные холдинги.
Украина как государство в этих блокадах ни чего не теряет.
Задайтесь вопросом кому выгодны все эти зрады...
Ирина_Б_• 20 марта 2024
откуда у кремля столько денег? Трампа с Маском купил, польских фермеров купил, африканцев купил , теперь уже и на Макрона насобирал
Семицветка• 20 марта 2024
Ответ дляmargaritavoronina1
Парфюм.
lilu1990• 20 марта 2024
Це нормально. Впустити Україну- це порушить екосистему ЄС. У них прийняття нових членів проходить довго і болісно, а тут зразу Україні мають доступ дати до всіх ринків?
Sonnig• 20 марта 2024
Типа все вот так каждый день покупают французские продукты.😂
lekon-lekon• 20 марта 2024
Ответ дляХитрый Лис
Трохи забули про загрозу кацапії, а тут як раз без України ніяк.
Семицветка• 20 марта 2024
Ответ дляmargaritavoronina1
Ex nihilo
Peres Lal• 20 марта 2024
Jimson• 20 марта 2024
Ответ дляИрина_Б_
Нефть и нефтепродукты, газ, руды цветных металлов, цветмет (так выгодней для продавца), сталь, лес, вооружения (вы правильно прочитали, рф - экспортер вооружений)