Збір полуниці Скандинавії, Британії - буду вдячна за поради

Вчора закралася думка про такий спосіб заробітку на літо.

Віза в Британію є.
Англійська B1 впевнена , навіть і вище

Наразі я в Україні - дохід від власної справи (онлайн продажі) ледве покриває потреби.
Влітку буде тиша повна

Ось вирішила поїхати та попрацювати фізично.
Порадитися немає з ким - наразі самотня, діти кричать, що це соромно, знайомі не зрозуміють та і досвіду немає щоб щось порадити .

Мирного дня
Дякую за поради
показать весь текст
12 5
Колишня муза 06 апреля в 09:36
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Следующая тема будет ПОМОГИТЕ, КИНУЛИ. Но вам писать бесполезно, вы поверите мошеннику, а не юристу с европейским гражданством
Так і буде
Автор і її прихильниці рвуть майку на собі тут в коментарях
Що як прекрасно їхати світ за очі на літо в поле
А на осінь зиму гроші по лікарях відносити в Україні

Люди обезбашені
3 2 1
ДелайКак_Я 06 апреля в 09:37
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Следующая тема будет ПОМОГИТЕ, КИНУЛИ. Но вам писать бесполезно, вы поверите мошеннику, а не юристу с европейским гражданством
смею предположить, что у вас еще и з.п меньше, чем автору обещают
Поумничка 06 апреля в 09:41
Ответ дляКолишня муза
Удалено администрацией...
Я_канеша_извиняюсь 06 апреля в 09:43
Ответ дляДелайКак_Я
смею предположить, что у вас еще и з.п меньше, чем автору обещают
Не знаю сколько автору обещают за нелегальную работу, обещать не значит получить. Речь не о моей зарплате, она достаточно высокая
ДелайКак_Я 06 апреля в 09:44
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Не знаю сколько автору обещают за нелегальную работу, обещать не значит получить. Речь не о моей зарплате, она достаточно высокая
4 с лишним тысячи фунтов
Колишня муза 06 апреля в 09:45
Ответ дляПоумничка
Удалено администрацией...
Напланетянка 06 апреля в 09:47
Ответ длябарабанщица
Я запитую , можливо хто поділиться деталями роботи

Бо зайшла на сайти британські - там 100% наші посередники , які обіцяють суми нереальні)
А як насправді цікаво
Автор, їдьте в польщу. Робота на фермах у Британії ще те задоволення. А по грошам вийде те саме. Але не на полуницю. Їдьте на якусь упаковку молочної продукції наприклад. Три місяці дуже активної роботи і 15000 злотих у вас в кармані.
Я_канеша_извиняюсь 06 апреля в 09:49
Ответ дляДелайКак_Я
4 с лишним тысячи фунтов
Удалено администрацией...
ДелайКак_Я 06 апреля в 09:50
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Удалено администрацией...
абсолютно
ДелайКак_Я 06 апреля в 09:55
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Удалено администрацией...
у меня была одна знакомая, на все попытки отговорить от совершения совершеннейшей глупости был один ответ - завидуют. ну, мы хотя бы попытались
автор барабанщица 06 апреля в 09:56
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Удалено администрацией...
Без образів 06 апреля в 09:59
Все зароблене, навіть якщо складеться так, як ви собі нафантазували, піде на лікування хребта, колін, суглобів. Ще й не вистачить. Але ж потрібно ж комусь годувати ортопедів з нейрохірургами)
всегдаДаДа 06 апреля в 10:04
Ответ дляБез образів
Все зароблене, навіть якщо складеться так, як ви собі нафантазували, піде на лікування хребта, колін, суглобів. Ще й не вистачить. Але ж потрібно ж комусь годувати ортопедів з нейрохірургами)
Золоті слова, але нехай автор їде.
Я_канеша_извиняюсь 06 апреля в 10:05
Только пост 95 где указали зарплату на которую автор рассчитывает ЕЩЕ не ужален. Не удивлюсь если и его удалят
автор барабанщица 06 апреля в 10:07
Удалено администрацией...
Я_канеша_извиняюсь 06 апреля в 10:07
Автор, обязательно езжайте на клубнику в Великобританию и никого не слушайте. Именно там вы убедитесь в своей АДЕКВАТНОСТИ.
Поумничка 06 апреля в 10:09
Ответ дляКолишня муза
Удалено администрацией...
Мальчижка 06 апреля в 10:27
Ответ длябарабанщица
Я запитую , можливо хто поділиться деталями роботи

Бо зайшла на сайти британські - там 100% наші посередники , які обіцяють суми нереальні)
А як насправді цікаво
Знайома у Польщі на полуниці працювала. То казала, що дуже тяжка праця і на полугицю більше не їздила. Хоча сама живе в селі і працює на землі.
Пасхальний тролік 06 апреля в 10:30
Ответ длябарабанщица
У мене ж дозвіл на працевлаштування в Британії.
Про Британию ничего не напишу. В Германии сбор клубники стоит 12,41 за час это грязными . Сколько будет чистыми не знаю. Знаю , что им дают жилье и утро. Отвозят на поля. Сколько они платят за жилье не знаю. И какой % налога тоже. Кто-то говорил два года назад, когда мин. Была 10 евро в час, то вроде 8.5 на руки.
Автор пробуйте. Вполне возможно вы со своим Английским сможете в этой сфере не плохо себя чувствовать. К примеру быть старшей и объяснять нашим ( там в основном поляки и наши)
2 2
Мальчижка 06 апреля в 10:34
Ответ длябарабанщица
А чому вони повинні забезпечувати маму в свої 18 та 16?
Вдячна ім, що покривають свої потреби практично повністю .
А до війни я їм давала дуже і дуже немало

А щодо соромно - так, підліток заявив, що йому було б соромно. Моя десь недопрацьовуа
Соромно сидіти з діркою у кармані, особливо на чиїсь шиї. А будь-яка чесна праця, то не соромно. Скажіть, що коли він виросте і зможе фінансово вам допомагати, то й думки не буде про такі тяжкі заробітки. Нехай нікому не каже що ви на полуниці, як йлму соромно.
3 3
автор барабанщица 06 апреля в 10:37
Ответ дляМальчижка
Соромно сидіти з діркою у кармані, особливо на чиїсь шиї. А будь-яка чесна праця, то не соромно. Скажіть, що коли він виросте і зможе фінансово вам допомагати, то й думки не буде про такі тяжкі заробітки. Нехай нікому не каже що ви на полуниці, як йлму соромно.
Та то підлітковий максималізм - він думає, що всі можуть зайти на біржу та гратися з акціями.

Я взагалі не буду нікому розповідати що і як - поїду на місяць заради експерименту, а далі час покаже.
А чому саме на Британії зупинилася?
Бо мову знаю добре та не раз бувала в тій краіні. Правда, до Шотландії не дісталася
1 1 1
Мальчижка 06 апреля в 10:41
Ответ длябарабанщица
Та то підлітковий максималізм - він думає, що всі можуть зайти на біржу та гратися з акціями.

Я взагалі не буду нікому розповідати що і як - поїду на місяць заради експерименту, а далі час покаже.
А чому саме на Британії зупинилася?
Бо мову знаю добре та не раз бувала в тій краіні. Правда, до Шотландії не дісталася
Знайома працює у покоївкою у Німеччині, на курорті в готелі. Німецьку не знає, з гостями спілкується англійською при потребі.
Жена аллигатора 06 апреля в 10:45
Як варіант, ще в Грецію покоївкою
Зараз набирають на сезон
Житло і їжа там же (на їх утриманні )
Кімната на двох ( номер для персоналу )
Один вихідний - можна пролежати на морі
8 годин вдень працювати
Тітка заробляла 1300 євро в місяць за 6 днів робочих в тиждень , ще й відпочивала від шахедів
В цьому році знову поїде
from Ukraine 06 апреля в 12:04
Може краще просто в Теско піти або помічником викладача (їх тут не вистачає), бачила багато вакансій до особливих дітей, навіть експіріанс не треба. Нащо вам ті полуниці, там багато платять?
автор барабанщица 06 апреля в 12:56
Ответ дляfrom Ukraine
Може краще просто в Теско піти або помічником викладача (їх тут не вистачає), бачила багато вакансій до особливих дітей, навіть експіріанс не треба. Нащо вам ті полуниці, там багато платять?
Так я планую на місяць-два.
Восени мій дохід збільшується завжди.
Літо- глухо
Чому полуниця - там можна працювати 6 днів+ овертайм

А агенції з працевлаштування лише дають 40 робочих годин на тиждень
Неначасі 06 апреля в 13:41
Ответ длябарабанщица
Так я планую на місяць-два.
Восени мій дохід збільшується завжди.
Літо- глухо
Чому полуниця - там можна працювати 6 днів+ овертайм

А агенції з працевлаштування лише дають 40 робочих годин на тиждень
А вы в хорошей физической форме? У вас есть опыт подобной работы?Все таки в 47 лет работать на клубнике 6 дней в неделю, это очень тяжело. Потом может на лечение уйти очень много
автор барабанщица 06 апреля в 13:52
Ответ дляНеначасі
А вы в хорошей физической форме? У вас есть опыт подобной работы?Все таки в 47 лет работать на клубнике 6 дней в неделю, это очень тяжело. Потом может на лечение уйти очень много
Я доволі активна людина. Без зусиль бігаю на 7 поверх щодня по декілька разів (ліфт є, але це міф тренажер)
Досвіду фізичної роботи немає взагалі
viter33 06 апреля в 16:43
Одразу кажу - досвіду нема(((
Але спілкувався з одним ’професійним збирачем ягід в Скандинавії’ ще до війни
Вони вчотирьох їхали на одній машині з України в Швецію влітку, там збирали чорницю, брусницю, купували 2-3 авто і поверталися назад, тут авто продавали.
Казав - навезли якихось філіпінців, індусів, ті живуть в реальних бараках на 2ярусних нарах, працюють по 14 годин в день, їдять прямо на полі, ціни на збір ягід обвалили вдвоє((( Заробити нереально(((
П.С.сам там не був, що почув - переказав.
ШобВам_КакНам 06 апреля в 16:45
Ответ длябарабанщица
Дівчата, допишу
Я реально дивлюся на стан речей
Мені 48 , фізично активна
На іншу роботу - так максимум світить в іншій краіні прибирання чи фабрика

Толку що дві освіти та дійсно улюблена робота в Україні ( продаж товарів для дитячого розвитку)
Напишу вам не свій досвід, а моєї сусідки, що жила поруч.
Жінка 50років, одна донька доросла, без чоловіка-сама
Поїхала в Польщу на полуницю.
Жили з її слів за містом в будинках (ферма)
Один холодильник на всіх. Здається 6 робочих днів (не точно) В місто один раз на тиждень виїжджали. Звісно ж і продукти могли купити один раз. І все це в один холодильник. Ніхто з ними не носився. Це були навіть не люди для поляк. більше вона не їздила , тільки по лікарях ходила
1 1
автор барабанщица 06 апреля в 16:55
Ответ дляШобВам_КакНам
Напишу вам не свій досвід, а моєї сусідки, що жила поруч.
Жінка 50років, одна донька доросла, без чоловіка-сама
Поїхала в Польщу на полуницю.
Жили з її слів за містом в будинках (ферма)
Один холодильник на всіх. Здається 6 робочих днів (не точно) В місто один раз на тиждень виїжджали. Звісно ж і продукти могли купити один раз. І все це в один холодильник. Ніхто з ними не носився. Це були навіть не люди для поляк. більше вона не їздила , тільки по лікарях ходила
Дякую

Я ось декілька годин вивчаю все - в ідеалі запити на вакансії слід робити восени на наступний сезон і безпосередньо на фермі.
Тоді можна перебирати та вибирати зручний варіант.
З посередниками краще не зв’язуватися.

Я шукаю лише хороший варіант - вийде - поїду.