Mary222-310f• 06 апреля 2024

Треба порада. Нова посада, ризик, сон

Привіт дівчата . Прошу пораду. Всім хто не вірить в астрологію та сни - йдіть в атб мимо .

Не знаю що робити
Я працюю в компанії майже рік. В фінансах Мій бос ок . Але другий відділ . За рік звільнилось 2 особи .
Сниться сон що колега який звільнився (, бо знайшов значно вищу зп ). Я йому розповіла уві сні , що мене приснився про нього сон . А він мені каже - це не мені а тобі щось значить . Подумай і назвав мені дату . В цьому місяці

Потім мені приснилось, що я прокинулась від вистрілу поруч - це новина поруч .

А сьогодні на роботі я випадково почула тел розмову колеги - яка займає вищу посаду і має більшу зп - що вона домовлялась про співбесіду.

Я вже розумію , що мені буде запропонована її посада . У нас першим своїм пропонують .

Також дивилась ці астро прогнози- у мене буде 8 квітня затемнення в 2 домі Наталу.тема грошей

Все круто . Але . Якшо мій бос мене не чіпає і має мітинг зі мною раз в тиждень , то та начальниця ( як вони мені казали ) майже кожні 5 хвилин їм дзвонить і пише і питає кожен крок що вони зробили) . Чи варто йти на цю посаду ? різниця в зп 600 з чимось євро - це суттєво для мене .

Дякую наперед за поради
TaFo• 06 апреля 2024
Да. Привыкнете.
Кроме того, всегда можно попробовать аккуратно поменять правила на более удобные вам

kuskus• 06 апреля 2024
А коли ви йшли на цю роботу, що там у вас було в другому домі?
автор Mary222-310f • 06 апреля 2024
Ответ дляkuskus
Юпітер
автор Mary222-310f • 06 апреля 2024
Ответ дляTaFo
Да. Привыкнете.
Так
Але я так не люблю коли не по справі і@уть мозги , боюс я цю жінку не вевезу
Єдине шо мені ок - то вона дуже переживає за Україну, і часто питає мене про батька , який на війні , і прям сльози на очах у неї
І коли я їхала в Україну на тиждень - вона обіймалася і плакала
Може хоч не буде дуже мене дрючити
kanni• 06 апреля 2024
Не спешите делить шкуру неубитого медведя
автор Mary222-310f • 06 апреля 2024
Ответ дляkuskus
Ні вибачте
Подивилась
Хірон та біла луна
Юпітер був в 3 домі та робив опозицію на 9 дім
Він буде зараз у поєднані з ураном і так само робити опозицію на 9 дім

Ну був хороший знак
Може і зараз буде
автор Mary222-310f • 06 апреля 2024
Чого переживаю - мені було не легко знайти роботу по спеціальності за кордоном- і втратить її не хочеться

автор Mary222-310f • 06 апреля 2024
Ответ дляkanni
Ну тут уже вітряк
Лише знати що робити при питанні
Як раз на те число
Що мені вказав колега уві сні - у мене назначений мітинг з босом
Він мені щось скаже
Звільняти мене не будуть. - бо мені місяць назад підвищили зп та я пройшла випр період

Тобто я ясно знаю що буде
TaFo• 06 апреля 2024
Ответ дляMary222-310f
Ну тут уже вітряк
Лише знати що робити при питанні
Як раз на те число
Він мені щось скаже

Тобто я ясно знаю що буде
давайте так.
вы делаете задумчивое лицо и говорите:’ Спасибо . очень неодиданно. могу я ответить завтра?’
и бегом сюда
автор Mary222-310f • 06 апреля 2024
Ответ дляTaFo
давайте так.
и бегом сюда
Ок😂
Але я уже знаю вибір
Спокій та менша зп

Чи вийоб мізків та більша зп
Дві людини за рік їі шефства звільнились це показник
У мого боса - одні в тіж 5-6 років працюють
автор Mary222-310f • 06 апреля 2024
Цікаво мені як автору хто ставить кончені смайли - баби на бенефітах за кордоном ? Чи тим хто не знайшов роботи по спеціальності? Чи ті хто в Україні?? Бананові лучі вам в карму - все ваше вам щоб прийшло
mkremen• 06 апреля 2024
Автор, так вам ще ніхто нічого не запропонував, і те, що ви почули, що ваша колега домовляється про співбесіду, зовсім не означає, що вона пройде ту співбесіду і буде звільнятись. Тому, мені здається, ви дуже намудрили.