Збір полуниці Скандинавії, Британії - буду вдячна за поради

Вчора закралася думка про такий спосіб заробітку на літо.

Віза в Британію є.
Англійська B1 впевнена , навіть і вище

Наразі я в Україні - дохід від власної справи (онлайн продажі) ледве покриває потреби.
Влітку буде тиша повна

Ось вирішила поїхати та попрацювати фізично.
Порадитися немає з ким - наразі самотня, діти кричать, що це соромно, знайомі не зрозуміють та і досвіду немає щоб щось порадити .

Мирного дня
Дякую за поради
показать весь текст
12 5
ШобВам_КакНам 06 апреля в 17:00
Ответ длябарабанщица
Дякую

Я ось декілька годин вивчаю все - в ідеалі запити на вакансії слід робити восени на наступний сезон і безпосередньо на фермі.
Тоді можна перебирати та вибирати зручний варіант.
З посередниками краще не зв’язуватися.

Я шукаю лише хороший варіант - вийде - поїду.
Так !!!
В мої студентські роки знайомі студенти їздили в Данію. То там весело і відношення до людей нормальне!!! Вони поверталися психологічно стабільні. А ось ця, як зґвалтована (вибачте) каже, що ставлення не як до людей. Ну як до рабів, це в Польщі . Вона повернулася дуже-дуже худа бо один раз на тиждень їздила до магазину, а робота важка.
Хоча я б спробувала все ж таки розкрутити ваш магазин для розвитку дітей. Запрошуйте педагогів і мам з дітками. Можливо якісь заняття на ваших іграшках. Хтось щось і купить
автор барабанщица 06 апреля в 17:48
Ответ дляШобВам_КакНам
Так !!!
В мої студентські роки знайомі студенти їздили в Данію. То там весело і відношення до людей нормальне!!! Вони поверталися психологічно стабільні. А ось ця, як зґвалтована (вибачте) каже, що ставлення не як до людей. Ну як до рабів, це в Польщі . Вона повернулася дуже-дуже худа бо один раз на тиждень їздила до магазину, а робота важка.
Хоча я б спробувала все ж таки розкрутити ваш магазин для розвитку дітей. Запрошуйте педагогів і мам з дітками. Можливо якісь заняття на ваших іграшках. Хтось щось і купить
Дякую
Все це було
у мене були розвиваючі заняття для дітей. Робила безкоштовні години для діток з певними вадами.
Закрила через війну - сховище ненадійне поруч.

чесно, я вигоріла вже - бо з душею ставилася до своєї справи.

І дуже образливо читати було на перших сторінках про мою тупість - але то таке)

Але не здаюсь - я з тих, в кого склянка завжди наполовину повна
ШобВам_КакНам 06 апреля в 17:52
Ответ длябарабанщица
Дякую
Все це було
у мене були розвиваючі заняття для дітей. Робила безкоштовні години для діток з певними вадами.
Закрила через війну - сховище ненадійне поруч.

чесно, я вигоріла вже - бо з душею ставилася до своєї справи.

І дуже образливо читати було на перших сторінках про мою тупість - але то таке)

Але не здаюсь - я з тих, в кого склянка завжди наполовину повна
Ну тоді щоб переключитися то полуниця те, що треба;)
1 1
автор барабанщица 06 апреля в 17:56
Ответ дляШобВам_КакНам
Ну тоді щоб переключитися то полуниця те, що треба;)
От ви мене зрозуміли)
Мені потрібна встряска фізична та зміна оточення повністю
Можливо, буду більше цінити, що маю
1 1
Жена брата Админа 08 апреля в 13:30
Ответ длябарабанщица
Дівчата, допишу
Я реально дивлюся на стан речей
Мені 48 , фізично активна
На іншу роботу - так максимум світить в іншій краіні прибирання чи фабрика

Толку що дві освіти та дійсно улюблена робота в Україні ( продаж товарів для дитячого розвитку)
Могу только сказать, что всякие полевые работы - это адский труд, и выдержать его могут (и то не факт, что без ущерба для здоровья) только люди из села, которые с детства закалены физически и привыкли обрабатывать гектарами огороды.
Остальные положат там последнее здоровье, а денег не заработают.

Ну и известный факт, что самые известное кидалово - это взять деньги за вакансию ’на сбор клубники (черники, малины и пр.)’ и проезд, вывезти людей за границу и там оставить без работы и без денег. Уже столько на эти грабли наступили, но лох не мамонт )))
автор барабанщица 08 апреля в 15:16
Ответ дляЖена брата Админа
Могу только сказать, что всякие полевые работы - это адский труд, и выдержать его могут (и то не факт, что без ущерба для здоровья) только люди из села, которые с детства закалены физически и привыкли обрабатывать гектарами огороды.
Остальные положат там последнее здоровье, а денег не заработают.

Ну и известный факт, что самые известное кидалово - это взять деньги за вакансию ’на сбор клубники (черники, малины и пр.)’ и проезд, вывезти людей за границу и там оставить без работы и без денег. Уже столько на эти грабли наступили, но лох не мамонт )))
Я залишила цю ідею з полуницею, бо ви маєте рацію - у мене немає досвіду важкої фізичної праці.
Навантаження були, але щоб з днями день - ні.

Я з агентствами однозначно б не зв’язувалась.
Знайти виробника та зв’язатися - просто та надійніше.
Жена брата Админа 08 апреля в 15:19
Ответ длябарабанщица
Я залишила цю ідею з полуницею, бо ви маєте рацію - у мене немає досвіду важкої фізичної праці.
Навантаження були, але щоб з днями день - ні.

Я з агентствами однозначно б не зв’язувалась.
Знайти виробника та зв’язатися - просто та надійніше.
На такие работы напрямую не набирают никого, сами хозяева не хотят возиться с документами, оформлениями и пр., привлекают агентства, и не только на эти работы. Но нормальные агентства (не кидальщики) деньги берут не с соискателей, а с работодателей.
Поэтому как только Вам заикнутся об оплате за ’оформление документов’ - спокойно шлите нафик лохотронщиков.
Розумна Губка 09 апреля в 19:31
Ответ длябарабанщица
Я їм написала сьогодні зранку , до речі)
Напевне, в понеділок буде відповідь що і як
А яка у вас віза?
Розумна Губка 09 апреля в 19:36
Ответ длябарабанщица
Ну це вже мій невеличкий секрет
Але вам видніше , звісно

Дівчата, дякую за підтримку - з часом створю тему з результатами.

Впевнена, що все вийде найкращим чином
У вас є brp?
Розумна Губка 09 апреля в 19:44
Ответ длябарабанщица
Дякую

Я ось декілька годин вивчаю все - в ідеалі запити на вакансії слід робити восени на наступний сезон і безпосередньо на фермі.
Тоді можна перебирати та вибирати зручний варіант.
З посередниками краще не зв’язуватися.

Я шукаю лише хороший варіант - вийде - поїду.
Навпаки, автор, всі ферми працюють з офіційними агентами. Напряму ви туди не влаштуєтесь. Можливо тільки, якщо маєте брп. Агенти за свої послуги гроші не беруть. Ті, хто просить оплачувати їх послуги, то нелегальні агенти і вони можуть кинути вас на гроші, а можуть і відправити вас на роботу, як пощастить. Але офіційні агенти гроші за працевлаштування не беруть!
Розумна Губка 09 апреля в 20:17
Автор, можу поділитися власним досвідом на полуничній фермі в Англії. Назву ферми писати не буду. Їхала через Конкордію. Платила візовий збір 355 євро, проїзд до Варшави і назад до Києва - 1500 грн (вклеювала візу у візовому центрі), квиток на літак і знову до Варшави, бо з Києва, як ви знаєте, літаки не літають. З собою на перший час рекомендують брати 200-250 фунтів. Мінімальна зарплата в Англії (а на фермах вона мінімальна) зараз 11,44£ брутто. Робочих годин в тиждень від 32 до 48. Все, що більше 48, то овертайм - оплата на 1,5% вища. Але про овертайми можна не мріяти, бо умови тут такі, щоб людина зробила більше роботи за меншу кількість годин. Є норми. Наприклад, за годину одна людина має посадити 1000 рослин. Якщо робітник не робить норми, то його роботу зупиняють і в цей день він вже не працює. Так можна працювати і по три години на день. Якщо робітник постійно не виконує норми, працює дуже повільно, то його можуть звільнити. Є ферми, де оплата залежить від виробітку. На фермі, де працюю я, оплата погодинна, але на кожну роботу є норма. Якщо роботи мало і за тиждень не вдалось відпрацювати 32 години, то роботодавець доплачує їх зі свого бюджету.
Реально тут заробляти 1300-1600£ за чотири тижні. В пік збору полуниці (травень-червень може ще липень) можна і більше, коли роботодавець дає більше робочих годин, працівник перевиконує норму і отримує бонуси.
Особисто для мене робота не важка.
Якщо вам будуть пропонувати зарплату 3-4 тисячі на фермі і просити гроші за вакансію - то лохотрон. Заробити 500-600 фунтів за тиждень в сезон, якщо багато полуниці, реально, але все залежить від вашої швидкості.
Про хороші і погані ферми є багато відео на ютюб.
Ще є ферми, де полуниця росте на землі і збирають її на колінах, а є полуниця на столах і її збирають стоячи. Про це теж є відео на ютюб.
Якщо у вас хороша англійська, то тут швидко можна просунутись на інші вакансії, навіть в офіс, якщо відкриється там якась вакансія.
Галябалована 17 апреля в 03:59
Як вам хочеться, то їдьте та пробуйте. Головне мати при собі трохи грошей в запасі, на випадок якщо щось піде не так.
А оці всі судження про соромно це в Україні в основному таке. В інших країнах працюєш там де хочеш, схотів прибиральником все життя працювати, значить це твоє право і покликання. По іншому люди ставляться до цього. Ледарів тільки ніде не люблять.
Фоточки нема 17 апреля в 04:10
Ответ длябарабанщица
Дівчата, мені реально шкода тих вас, хто в суботу зранку намагається вилити ківш бруду на людину

Це не правильно і дуже низько

До відома тих, хто обізвав мене тупою - нехай.
Тільки ж не зарікайтесь ні від чого.
Хто зна - можливо ви наступною створите тему від тимчасового розпачу.
Хлопаю стоя, автор! Какая ж вы умничка!

По теме, на клубнику мне кажется нереально тяжело, может уборки лучше?
автор барабанщица 17 апреля в 13:45
Ответ дляФоточки нема
Хлопаю стоя, автор! Какая ж вы умничка!

По теме, на клубнику мне кажется нереально тяжело, может уборки лучше?
«Ша, уже никто никуда не едет»
Я сіла, подумала
Дохід є? - є
Невеселий зараз ? - та, головне, що живі-здорові
Дітей виростила адекватними? Ніби так
Житло є своє? Так
Чи є прямо така потреба їхати та заробляти? Ні, це мої вибрики

Бо замість того, щоб нарешті сісти та опановувати графічний дизайн та взяти уроки живопису (а я мріяла про них років 20 точно), надумала собі такий спосіб уникнути відповідальності перед собою

Дякую
автор барабанщица 17 апреля в 15:59
Ответ дляРозумна Губка
У вас є brp?
Є
автор барабанщица 17 апреля в 16:03
Ответ дляРозумна Губка
Автор, можу поділитися власним досвідом на полуничній фермі в Англії. Назву ферми писати не буду. Їхала через Конкордію. Платила візовий збір 355 євро, проїзд до Варшави і назад до Києва - 1500 грн (вклеювала візу у візовому центрі), квиток на літак і знову до Варшави, бо з Києва, як ви знаєте, літаки не літають. З собою на перший час рекомендують брати 200-250 фунтів. Мінімальна зарплата в Англії (а на фермах вона мінімальна) зараз 11,44£ брутто. Робочих годин в тиждень від 32 до 48. Все, що більше 48, то овертайм - оплата на 1,5% вища. Але про овертайми можна не мріяти, бо умови тут такі, щоб людина зробила більше роботи за меншу кількість годин. Є норми. Наприклад, за годину одна людина має посадити 1000 рослин. Якщо робітник не робить норми, то його роботу зупиняють і в цей день він вже не працює. Так можна працювати і по три години на день. Якщо робітник постійно не виконує норми, працює дуже повільно, то його можуть звільнити. Є ферми, де оплата залежить від виробітку. На фермі, де працюю я, оплата погодинна, але на кожну роботу є норма. Якщо роботи мало і за тиждень не вдалось відпрацювати 32 години, то роботодавець доплачує їх зі свого бюджету.
Реально тут заробляти 1300-1600£ за чотири тижні. В пік збору полуниці (травень-червень може ще липень) можна і більше, коли роботодавець дає більше робочих годин, працівник перевиконує норму і отримує бонуси.
Особисто для мене робота не важка.
Якщо вам будуть пропонувати зарплату 3-4 тисячі на фермі і просити гроші за вакансію - то лохотрон. Заробити 500-600 фунтів за тиждень в сезон, якщо багато полуниці, реально, але все залежить від вашої швидкості.
Про хороші і погані ферми є багато відео на ютюб.
Ще є ферми, де полуниця росте на землі і збирають її на колінах, а є полуниця на столах і її збирають стоячи. Про це теж є відео на ютюб.
Якщо у вас хороша англійська, то тут швидко можна просунутись на інші вакансії, навіть в офіс, якщо відкриється там якась вакансія.
Дякую за такий інструктаж - можливо і дівчатам буде корисно❤️
Щасти Вам! Та багато овертаймів з гідною оплатою
автор барабанщица 18 апреля в 16:45
Раптом хто відслідковує цю тему.
Тільки що пройшла онлайн співбесіду з Welfare and Recruitment Coordinator ферми

Оце я розумію людина на своєму місці - одразу зчитала, що я вагаюсь і це так заради цікавості більше.
Але все одно відправлю свої дані для чек-апу

В ідеалі їхати в квітні - початок сезону.
На початок червня я попросила забронювати місце до неділі.
40 км від Лондону основна ферма