08 апреля в 23:53

Можно ли пить линекс форте длительно?

Можно ли пить длительно , около года, пробиотик линекс форте?
Tammy21 09 апреля в 00:00
Можна. Він фактично не працює. І від т.зв. дізбактеріоза теж.
автор Асталависта бэйби 09 апреля в 00:01
Ответ дляTammy21
Можна. Він фактично не працює. І від т.зв. дізбактеріоза теж.
Мне помог наладить работу кишечника (запоры) и ушли подкожные прыщи , но пью его уже пол года
Tammy21 09 апреля в 00:05
Ответ дляАсталависта бэйби
Мне помог наладить работу кишечника (запоры) и ушли подкожные прыщи , но пью его уже пол года
Вся інфа про неефективність Лінекса в вільному доступі. Але це не заважає йому ’працювати’ на деяких людях як плацебо. На мені от валер´янка таблетована ’працює’. Але виключно в маленьких жовтих таблеточках, в ін.формі ні;)
автор Асталависта бэйби 09 апреля в 00:07
Ответ дляTammy21
Вся інфа про неефективність Лінекса в вільному доступі. Але це не заважає йому ’працювати’ на деяких людях як плацебо. На мені от валер´янка таблетована ’працює’. Але виключно в маленьких жовтих таблеточках, в ін.формі ні;)
То есть все пробиотики это плацебо и туфта? :) Или есть эффективные?)
Tammy21 09 апреля в 00:10
Ответ дляАсталависта бэйби
То есть все пробиотики это плацебо и туфта? :) Или есть эффективные?)
Я не лікар) Загугліть ’пробіотики доказова база’, краще англ., але, думаю, і укр. буде купа інфи. Головне не ходіть по рекламним посиланням;)
Заліковий троль 09 апреля в 00:14
Пить можно. Просто это осень не экономичный препарат, 6 таб в день, ведь так? И пачки ненадолго хватает. Есть те, что 1 р/день и упаковка на месяц.
Усміхайлик 09 апреля в 00:39
Я бы другой пробиотик пропила бы.
Сколько помню, не очень он. Там надо упаковками его есть.
Мамкиня доця 09 апреля в 00:57
Нічого не знаю про його доказову базу, але це моє спасіння від важкості в шлунку і кишківнику. Сама не розумію як він працює, але мені реально допомагає, при чому досить швидко - протягом години всі неприємні симптоми минають
автор Асталависта бэйби 09 апреля в 01:37
Ответ дляМамкиня доця
Нічого не знаю про його доказову базу, але це моє спасіння від важкості в шлунку і кишківнику. Сама не розумію як він працює, але мені реально допомагає, при чому досить швидко - протягом години всі неприємні симптоми минають
Вот и у меня так же )